Kasia Tusk

Kasia Tusk to jedna z najbardziej znanych blogerek modowych, która zaczynała swoją karierę jako tzw. szafiarka. W 2011 roku założyła blog "Make Life Easier", a później prowadziła swoje rubryki modowe. Od 2014 roku jest mężatką i ma dwie córki.

Imię: Katarzyna

Nazwisko: Tusk-Cudna

Nazwisko panieńskie: Tusk

Pseudonim: brak

Wzrost: 160 cm

Data urodzenia: 16.10.1987 r.

Znak zodiaku: waga

Zawód: właścicielka marki odzieżowej, fotografka, blogerka

Osoby - związki:Początkowo Kasia Tusk spotykała się z Jakubem Sobolewskim, jednak związek nie przetrwał próby czasu. Od 2014 roku jej mężem jest architekt Stanisław Cudny, z którym znają się od czasów licealnych. Para ma dwie córki, jednak niewiele o nich wiadomo, ponieważ małżeństwo stara się chronić swoje życie prywatne. O ślubie blogerka opowiedziała dopiero w 2019 roku, czyli po pięciu latach od zawarcia małżeństwa. Kasia Tusk streściła historię ślubu w momencie, gdy przekazywała swoją suknię dla WOŚP. Z rodziną mieszkają w Sopocie. Katarzyna jest córką Donalda Tuska, byłego prezesa Rady Ministrów, byłego przewodniczącego Rady Europejskiej i przewodniczącego EPL.

Rodzice: Małgorzata Tusk, Donald Tusk

Dzieci: Dwie córki - starsza Liliana i młodsza, której imię nie zostało podane do publicznej wiadomości

Rodzeństwo: brat Michał Tusk

BIO: Katarzyna Tusk-Cudna, blogerka i szafiarka, to założycielka popularnego bloga Makelifeeasier.pl. Swój biznes otworzyła w 2012 roku. Do dzisiaj wraz z Zofią i Małgorzatą publikują treści modowe i lifestylowe. Możemy znaleźć tam wpisy dotyczące stylu, zdrowia i urody, a także takich dziedzin sztuki jak literatura czy film. Nie zabraknie także porad dotyczących urządzania wnętrz, gotowania czy relacji z podróży. Już na początku istnienia fotobloga, a więc w 2011 roku, strona była odwiedzana przez około 200 tysięcy internautów miesięcznie. Popularność przyniósł Kasi w 2007 roku udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie występowała u boku Stefano Terrazzino (zajęli trzecie miejsce). W 2011 roku Kasia Tusk skończyła psychologię ze specjalizacją "seksuologia kliniczna". Co ciekawe, już w trakcie studiów wykazywała duże zainteresowanie modą.W 2017 roku wraz z Joanną Wiktorowską założyły autorską markę odzieżową MLE Collection, która promuje ponadczasowy minimalizm. Kasia Tusk z wykształcenia jest magistrem psychologii ogólnej. Ma także uprawnienia do pracy z dziećmi. Pasjami blogerki są moda i fotografia. Z tych zainteresowań powstały dwie książki: "Elementarz Stylu" i "Make photography easier", na łamach których Kasia Tusk dzieli się swoimi uwagami i praktycznymi poradami. Obecnie blogerka trzyma się z dala od polityki i plotek, za to koncentruje się na modzie, poradach dotyczących stylizacji i informacjach lifestylowych.

Znana z: blogów modowych, prowadzenia rubryk w gazetach

Funkcja w telewizji: -

uczestniczka V edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (2007)

Płyty: brak

Książki: - "Elementarz stylu" (2015) wydawnictwo MUZA S.A. - "Make Photography Easier" (2017) wydawnictwo MUZA S.A.

Nagrody: -

wyróżnienie specjalne od serwisu Onet za "popularyzację tematyki modowej i kulinarnej, za dostarczanie codziennych inspiracji w lekkiej i przystępnej formie oraz za otwartość i partnerskie relacje z czytelnikami pomimo bycia osobą publiczną" (2012) - Zalando Blogger Award za "Najlepszy Damski Blog dla Makelifeeasier.pl" (2014)

Link Instagram: instagram.com/makelifeeasier\_pl/

Link FB: facebook.com/makelifeeasierplofficial/
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index