Kasia Tusk z tatą w drodze na wybory Donald Tusk z żoną i córką w drodze na wybory Kasia Tusk i Donald Tusk głosują w wyborach
Donald Tusk z żoną i córką w drodze na wybory
East News

Kasia Tusk razem z rodzicami zagłosowała w wyborach parlamentarnych. Dziś, w niedzielę 13 września, Polacy zdecydują, którzy politycy będą nas reprezentować w Sejmie i Senacie. Swój głos oddała już blogerka Kasia Tusk, która na wyborach pojawiła się w torzystwie rodziców, Donalda i Małgorzaty. To już kolejny raz, kiedy całą rodziną spełniają swój obywatelski obowiązek. Kasia Tusk na wybory wybrała klasyczny czarno-biały look. Młoda mama wyglądała naprawdę świetnie! 

Kasia Tusk na wybory zabrała swoją córeczkę? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Donald Tusk z rodziną u papieża! Kasia Tusk pokazała córkę!

1/3
Kasia Tusk z tatą w drodze na wybory
East News

Zaledwie kilka dni temu Kasia Tusk razem z córeczką, mężem i rodzicami wzięli udział w audiencji z papieżem Franciszkiem w Watykanie. Wtedy też po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć, jak wygląda pociecha blogerki. Dziś dziewczynka nie towarzyszyła swojej mamie w wyborach parlamentanych. Kasia Tusk zagłosowała razem ze swoimi rodzicami. 

2/3
Donald Tusk z żoną i córką w drodze na wybory
East News

Kasia Tusk zaprezentowała się w czarnych spodniach, marynarce i w białym golfie. Look młodej mamy uzupełniły ciemne kozaki za kolano i mała kopertowa torebka. Fajnie wyglądała? Naszym zdaniem taka klasyka zawsze się sprawdza! 

Więcej na temat Kasia Tusk Donald Tusk