Dom Kasi Tusk Dom Kasi Tusk Dom Kasi Tusk Dom Kasi Tusk Dom Kasi Tusk
Kasia Tusk z córką w wózku
Instagram

Kasia Tusk może pochwalić się pięknymi wnętrzami! Blogerka mieszka w starej, wielorodzinnej kamienicy w Sopocie. To tu powstaje spora część zdjęć, które możemy oglądać na Instagramie i blogu córki Donalda Tuska. 32-latka z chęcią fotografuje swoje przestronne mieszkanie, a fani są pod wrażeniem dekoracyjnej smykałki.

Zobaczcie, jak mieszka Kasia Tusk. Co myślicie o białych wnętrzach?

1/5
Dom Kasi Tusk
instagram@makelifeeasier_pl

Katarzyna Tusk mieszka w pięknej kamienicy wraz z mężem, Stanisławem Cudnym i córeczką. Blogerka na początku roku po raz pierwszy została mamą. Kasia rzadko wstawia zdjęcia z pociechą do internetu, jednak ostatnio robi to coraz śmielej. Widzimy, że malutka, tak samo jak mama, uwielbia szarości i jasne kolory. Te dominują w całym domu w Sopocie.

Zobacz także: Kasia Tusk zdradza swój sposób na idealne paznokcie bez wizyty u kosmetyczki!

2/5
Dom Kasi Tusk
instagram@makelifeeasier_pl

W mieszkaniu Kasi Tusk jest przede wszystkim biało i pełno jest w nim magicznych dodatków. Blogerka już szykuje się do świąt Bożego Narodzenia. Do pokoju córeczki wstawiła niewielką choinkę, która w minimalistyczny sposób została przyozdobiona lampkami i kilkoma bombkami. Widzimy, że wnuczka Donalda Tuska pomaga mamie pakować prezenty. Takiego słodkiego pomocnika bardzo zazdrościmy! 

3/5
Dom Kasi Tusk
instagram@makelifeeasier_pl

Katarzyna Tusk ma w mieszkaniu mnóstwo książek oraz fotografii z ukochanym mężem. Te nie zawsze wiszą na ścianach. Niektóre stoją na książkach, które nie mieszczą się w biblioteczce. 

4/5
Dom Kasi Tusk
instagram@makelifeeasier_pl

W mieszkaniu są bardzo duże okna, dzięki czemu mnóstwo światła wkrada się do środka. Katarzyna jest fanką skandynawskiego stylu.  Nawet zestawy pościeli są białe!

5/5
Dom Kasi Tusk
instagram@makelifeeasier_pl

Kasia lubi prostotę i minimalizm i całe swoje mieszkanie urządziła w takim stylu. Czy nie brakuje tam kolorów? Fani blogerki są zachwyceni jej gustem. My również!

 

Więcej na temat Kasia Tusk