Kasia Tusk w kozakach z Zary
Instagram

Kasia Tusk zdradza swój sposób na idealne paznokcie bez wizyty u kosmetyczki!

Kasia Tusk w kozakach z Zary
Instagram

Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych blogerek. Od czasu do czasu dzieli się z fankami swoimi sposobami na pielęgnację. Jakiś czas temu zdradziła, jak dba o rozjaśniane włosy, a teraz przyznała, że sama dba o swoje paznokcie i nie zamierza tracić wielu godzin na profesjonalny manicure w salonach kosmetycznych. Okazuje się, że Kasia Tusk ma prosty i szybki sposób na idealne paznokcie, który świetnie sprawdza się przy małym dziecku. Zobaczcie, o co chodzi!

Perfekcyjny manicure Kasi Tusk!

Blogerka w tym roku została mamą i nie raz przyznawała, że jej codzienne życie musiało zostać przeorganizowane. Nie ma czasu na to, aby poświęcać wiele godzin na pielęgnację paznokci, dlatego postawiła na prostotę i naturalny wygląd:

Ja od lat staram się mieć czyste, opiłowane paznokcie pomalowane odżywką w delikatnym, naturalnym kolorze. Dlaczego? Bo nie widać wtedy ewentualnych niedociągnięć, nie trzeba czekać pół godziny aż lakier wyschnie i co najważniejsze – aby zrobić manicure nie muszę się z nikim umawiać ani wychodzić z domu – napisała Kasia Tusk na blogu.

Okazuje się, że takie rozwiązanie idealnie sprawdza się, gdy mamy w domu małe dziecko:

Polecam takie rozwiązanie przy dzieciach, ale jeśli z jakiegoś powodu nie wyobrażacie sobie naturalnego podejścia do tej kwestii, to pamiętajcie o tym, że najbardziej wyrafinowane kolory czy ozdoby na paznokciach wyglądają wyjątkowo niechlujnie, jeśli nie są wykonane na „tip top”. No i czas… ich aplikacja zajmuje mnóstwo czasu - dodała blogerka. 

Fanki Kasi Tusk są zachwycone jej poradami i wprost piszą, że uwielbiają jej zdrowe podejście do życia:

- Piękna, naturalna, cieszy mnie to, że jest nas coraz więcej, którzy potrafię doceniać Pani piękno

- Uwielbiam Twój minimalizm, zdrowe podejście do życia - czytamy w komentarzach. 

Zamierzacie skorzystać ze sposobu pielęgnacji paznokci Kasi Tusk? A może wizyty u kosmetyczki to dla Was lepsze rozwiązanie?

Kasia Tusk

Fanki cenią Kasię za jej naturalność. Wy również?

Kasia Tusk z córką w wózku
Instagram

 

Więcej na temat manicure gwiazd Kasia Tusk
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49