Kasia Tusk w kozakach z Zary
Instagram

Kasia Tusk zdradza swój sposób na idealne paznokcie bez wizyty u kosmetyczki!

Kasia Tusk w kozakach z Zary
Instagram

Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych blogerek. Od czasu do czasu dzieli się z fankami swoimi sposobami na pielęgnację. Jakiś czas temu zdradziła, jak dba o rozjaśniane włosy, a teraz przyznała, że sama dba o swoje paznokcie i nie zamierza tracić wielu godzin na profesjonalny manicure w salonach kosmetycznych. Okazuje się, że Kasia Tusk ma prosty i szybki sposób na idealne paznokcie, który świetnie sprawdza się przy małym dziecku. Zobaczcie, o co chodzi!

Perfekcyjny manicure Kasi Tusk!

Blogerka w tym roku została mamą i nie raz przyznawała, że jej codzienne życie musiało zostać przeorganizowane. Nie ma czasu na to, aby poświęcać wiele godzin na pielęgnację paznokci, dlatego postawiła na prostotę i naturalny wygląd:

Ja od lat staram się mieć czyste, opiłowane paznokcie pomalowane odżywką w delikatnym, naturalnym kolorze. Dlaczego? Bo nie widać wtedy ewentualnych niedociągnięć, nie trzeba czekać pół godziny aż lakier wyschnie i co najważniejsze – aby zrobić manicure nie muszę się z nikim umawiać ani wychodzić z domu – napisała Kasia Tusk na blogu.

Okazuje się, że takie rozwiązanie idealnie sprawdza się, gdy mamy w domu małe dziecko:

Polecam takie rozwiązanie przy dzieciach, ale jeśli z jakiegoś powodu nie wyobrażacie sobie naturalnego podejścia do tej kwestii, to pamiętajcie o tym, że najbardziej wyrafinowane kolory czy ozdoby na paznokciach wyglądają wyjątkowo niechlujnie, jeśli nie są wykonane na „tip top”. No i czas… ich aplikacja zajmuje mnóstwo czasu - dodała blogerka. 

Fanki Kasi Tusk są zachwycone jej poradami i wprost piszą, że uwielbiają jej zdrowe podejście do życia:

- Piękna, naturalna, cieszy mnie to, że jest nas coraz więcej, którzy potrafię doceniać Pani piękno

- Uwielbiam Twój minimalizm, zdrowe podejście do życia - czytamy w komentarzach. 

Zamierzacie skorzystać ze sposobu pielęgnacji paznokci Kasi Tusk? A może wizyty u kosmetyczki to dla Was lepsze rozwiązanie?

Kasia Tusk

Fanki cenią Kasię za jej naturalność. Wy również?

Kasia Tusk z córką w wózku
Instagram

Chcesz mieć paznokcie jak Kasia Tusk? Zobacz te propozycje lakierów

 

Więcej na temat manicure gwiazd Kasia Tusk
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33