Donald Tusk z rodziną na audiencji u papieża Franciszka Donald Tusk z rodziną na audiencji u papieża Franciszka Kasia Tusk pokazała córkę
East News

Donald Tusk wraz z całą rodziną wziął udział w audiencji z papieżem Franciszkiem w Watykanie! Spotkanie przewodniczącego Rady Europejskiej z papieżem odbyło się w bibliotece Pałacu Apostolskiego. Politykowi towarzyszyli m.in. żona Małgorzata oraz Kasia Tusk z mężem i córeczką oraz syn Michał z żoną i dziećmi. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia!

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała swoją córeczkę! To najsłodsze zdjęcie, jakie dziś zobaczysz

1/3
Donald Tusk z rodziną na audiencji u papieża Franciszka

Donald Tusk w prezencie podarował papieżowi drzewko - mały dąb - który w Polsce oznacza siłę. Z kolei Franciszek odwdzięczył się płaskorzeźbą z brązu przedstawiającą gołębicę (jako symbol pokoju). 

 

 

2/3
Donald Tusk z rodziną na audiencji u papieża Franciszka

W audiencji z papieżem Franciszkiem wzięli udział najbliżsi Donalda Tuska - Katarzyna Tusk z mężem, Staszkiem Cudnym i córką oraz syn Michał z żoną i trójką dzieci. Wszystkich obowiązywał czarny strój, co zawsze budzi spore emocje (zobaczcie tutaj stroje Agaty i Kingi Dudy podczas spotkania z papieżem). Najwięcej uwagi przyciągała oczywiście najmłodsza wnuczka polityka! 

3/3
Kasia Tusk pokazała córkę

Katarzyna Tusk bardzo długo chroniła prywatność swojej córeczki, nie pokazywała jej zdjęć w sieci i oczywiście nie zdradziła imienia. Jednak w tak szczególnym dniu na miejscu nie mogło zabraknąć fotoreporterów! 

 

Więcej na temat Donald Tusk Kasia Tusk