Aneta Zając

Aneta Zając to kobieta wielu talentów. Tańczy, gra na fortepianie i występuje przed kamerą. To właśnie aktorstwo przyniosło jej największą popularność. Podbiła serca widzów jako Marysia Radosz w serialu "Pierwsza miłość". Niestety, w życiu prywatnym nie miała tyle szczęścia. Sprawdź, kto był jej partnerem.

Imię: Aneta

Nazwisko: Zając

Nazwisko panieńskie: Zając

Pseudonim: brak

Wzrost: 161 cm

Data urodzenia: 19 kwietnia 1982 roku

Znak zodiaku: Baran

Zawód: aktorka teatralna i filmowa

Osoby
związki:
- partner Mikołaj Krawczyk (od 2005 do 2012),
- partner (brak więcej informacji).

Rodzice: brak informacji

Dzieci: bliźniacy Robert i Michał (ur. 2011)

Rodzeństwo: młodszy brat Karol (ur. 1984)

BIO: Aneta Zając przyszła na świat w Warszawie. Od dziecka przejawiała talenty artystyczne. Jako mała dziewczynka występowała w zespole wokalno-tanecznym "Fasolki". W czasach licealnych rozpoczęła naukę akrobatyki i tańca nowoczesnego w Teatrze Buffo Janusza Józefowicza. Ukończyła również szkołę muzyczną pierwszego stopnia w klasie fortepianu. W 2006 roku uzyskała dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.
Ma na swoim koncie głównie role drugoplanowe w serialach. Występowała m.in. w "Na dobre i na złe", "Plebanii", "Pensjonacie pod Różą", "Świecie według Kiepskich", "Galerii" czy "Hotelu 52". W 2004 roku dołączyła do obsady flagowego serialu telewizji Polsat - "Pierwsza miłość". Początkowo wcielała się w postać Marysi Radosz, a od 2019 roku gra Dominikę Porcz, siostrę bliźniaczkę wspomnianej bohaterki.
Aneta Zając pojawia się również w sztukach teatralnych. Współpracowała z Teatrem Studyjnym w Łodzi, Teatrem Komedia we Wrocławiu oraz Teatrem Capitol w Warszawie. Niewiele osób wie, że wykonała piosenki emitowane w serialu "Pierwsza miłość".
Oprócz tego aktorka angażuje się w działalność charytatywną. W 2013 roku wzięła udział w kampanii fundacji Rzecznika Praw Rodziców "Ratuj maluchy i starsze dzieci też". Aneta spędza aktywnie wolny czas - jeździ na rowerze i dba o zachowanie dobrej kondycji. Regularnie dzieli się z fanami informacjami na swój temat. Publikuje w sieci zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Jej konto na Instagramie obserwuje kilkaset tysięcy osób. Warto zwrócić uwagę na fakt, że artystka pojawia się również w programach telewizyjnych. W 2008 roku wzięła udział w show "Jak oni śpiewają?", a sześć lat później spróbowała swoich sił na parkiecie w pierwszej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", gdzie partnerował jej Stefano Terrazzino. Para dotarła do finału i zdobyła Kryształową Kulę.

Funkcja w filmie i telewizji:
- aktorka w serialu "Na dobre i na złe" (2000-2001);
- aktorka w serialu "Plebania" (2002-2004);
- aktorka w serialu "Daleko od noszy" (2003);
- aktorka w serialu "Sprawa na dziś" (2003);
- aktorka w serialu "Lokatorzy" (2004);
- aktorka w serialu "Pierwsza miłość" (od 2004 r.);
- aktorka w serialu "Pensjonat pod Różą" (2005);
- aktorka w serialu "Świat według Kiepskich" (2007);
- aktorka w serialu "Galeria" (2012);
- aktorka w serialu "Hotel 52" (2012);
- aktorka w filmie "Śliwowica" (2013);
- aktorka w filmie "Pitbull" (2021);
- aktorka w miniserialu "Pitbull" (2022).

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak informacji na temat nagród i wyróżnień

Instagram: @aneta_zajac_official

Facebook: @Aneta-Zając-Official
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index