Allan Krupa


Imię: Allan

Drugie imię: Karol

Nazwisko: Krupa

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Baran

Data urodzenia: 2004-03-27

Miejsce urodzenia: Łomża

Wzrost: -

BIO: Allan Krupa - syn Edyty Górniak i Dariusza K. Po rozstaniu rodziców zamieszkał z matką. Podobnie do słynnych rodziców, Allan Krupa fascynuje się muzyką i, jak sam powtarza, talent odziedziczył po mamie. Na serwisie Youtube w październiku 2016 roku pojawił się jego pierwszy singiel. Utworu "Flow" można posłuchać na kanale młodego artysty: DjDarky. Jest tam również jego drugi utwór "Thinkin Bout' Summer". Chłopak był także gościem programu TVP 1 "Hit, hit, hurra", w którym jednym z jurorów jest jego mama.
W październiku 2016 roku Allan Krupa trafił do szpitala w Los Angeles, gdzie został mu wycięty wyrostek robaczkowy. Z powodu pęknięcia wyrostka doszło do zakażenia organizmu chłopca, ale wszystko skończyło się dobrze. Allan Krupa przez dwa lata uczył w jednej z prestiżowych szkół w Los Angeles. Po zakończeniu semestru szkolnego wrócił z matką do kraju. 
W wieku 14 lat Allan rozpoczął naukę w podwarszawskim liceum. Nastolatek uczęszcza do klasy wojskowej, co było jego spełnieniem marzeń. W wakacje Krupa brał udział w różnych obozach przetrwania, gdzie uczono go m.in. strzelać z broni. Allan pragnie zostać snajperem i już rozważa najlepsze studia w stolicy.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane:
 • Edyta Górniak (matka)
 • Dariusz Krupa (ojciec )


 • Link WWW: -

  Link FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009621800460&fref=ts

  Link Pinterest: -

  Link Instagram: https://www.instagram.com/allansbeats/
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index