TV-Show

Nowy postrach w "Hell's Kitchen" Michał Bryś boi się porównań do Wojciecha Modesta Amaro?

Nowy postrach w "Hell's Kitchen" Michał Bryś boi się porównań do Wojciecha Modesta Amaro?

Michał Bryś zastąpił Wojciecha Modesta Amaro w szóstej edycji "Hell's Kitchen". Ale po takim poprzedniku Michał Bryś ma trudne zadanie zaskarbienia sobie sympatii widzów, a także szacunku uczestników. Czy szef kuchni i współwłaściciel warszawskiej restauracji L’enfant Terrible boi się porównań do Amaro, który zrezygnował z show?

Od dziecka miałem tak, że ciągnęło mnie do bycia liderem, dowódcą. I tym dowódcą byłem w poprzednim życiu, jeśli chodzi o show-biznes i tym dowódcą jestem teraz. Jestem sobą, robię swoje. Nigdy nie oglądałem się na to, co ludzie mówią, zawsze szedłem swoja drogą. Mam wytyczone swoje cele i się niczego nie boję - powiedział Party.pl Michał Bryś, nowy gospodarz Hell's Kitchen.

Wygląda na to, że nowy szef Piekielnej Kuchni nie boi się sławy swojego poprzednika. A Wam jak podoba się nowy prowadzący Hellsa? Sprawdzi się Waszym zdaniem czy nie?

Zobacz także: Gotowana kasza jaglana do obiadu bez posmaku goryczki

 

Michał Bryś na tym zdjęciu wygląda groźnie. Czy będzie też groźny dla uczestników Hell's Kitchen?

Kim jest Michał Bryś - nowy prowadzacy Hell's Kitchen?

Wojciech Modest Amaro w szarym garniturze
TV-Show
Dlaczego Wojciech Amaro odszedł z "Hell's Kitchen"? Tłumaczy to żona szefa kuchni
Co dalej z jego telewizyjną karierą?

Dlaczego Wojciech Amaro odszedł z "Hell's Kitchen"? Słynny szef kuchni ogłosił to we wtorek, podczas finału kolejnej edycji tego show. Agnieszka Amaro, żona i menadżerka słynnego chefa wie, co nim kierowało. Opowiedziała to portalowi Plotek.pl . Agnieszka Amaro ma świadomość, że informacja o odejściu męża z show była zaskakująca - program ma bowiem wysoką oglądalność.  Powiem tak, jak jest. Mój mąż ma doskonałą intuicję, można powiedzieć, że nieomylną i czuje w sercu, że to jest dobry moment i wbrew temu, co dzieje się na rynku, nie idzie za pieniędzmi, ale za głosem serca - wyznała portalowi Plotek.pl. Jak mówi żona kucharza, Wojciech Modest Amaro wziął udział w programie nie po to, by zostać celebrytą, ale… “żeby dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju gastronomii w Polsce”. Jakie są dalsze plany Wojciecha Amaro? Tego nie chciała zdradzić. Wiadomo natomiast, co dalej z innym show Polsatu - "Top Chef”, którego finał oglądaliśmy w środę. Pani Agnieszka zapewnia, że jest i będzie dla niego bardzo ważny.   Wojciech Modest Amaro stał się jednym z największych kuchennych celebrytów w Polsce. Ale czy zasługuje na miano Chefa wszystkich Chefów? Zobacz NASZ PLEBISCYT!   Wojciech Modest Amaro w Hell's Kitchen.   Wiadomo, że Amaro zostaje w Top Chef.

Wojciech Modest Amaro o własnym programie
ONS
Newsy
Wiemy, jakie plany ma Wojciech Amaro po odejściu z "Hell's Kitchen"! To śmiały plan i dotyczy... Londynu!
Wiemy, jakie plany ma Wojciech Amaro po odejściu z "Hell's Kitchen"! To śmiały plan i dotyczy... Londynu!

Kiedy Wojciech Modest Amaro odszedł z "Hell's Kichen", wszyscy zastanawiali się, co będzie teraz robił. Jego żona tłumaczyła nawet, dlaczego podjął taką decyzję. Magazyn "Flesz" dowiedział się, jakie są prawdziwe plany mistrza. Tygodnik spytał kucharza, czy interesuje go zdobycie drugiej gwiazdki? "Wszyscy jesteśmy zdeterminowani, by osiągnąć ten cel. Cały mój zespół",  twierdzi. Ale na tym nie koniec... Na ten moment skupiam się na moim Atelier i oczywiście na programie „Top Chef”, który ma duży wpływ na rozwój gastronomii w Polsce. Jest oprócz tego kilka nowych projektów. Jak choćby książka oraz przygotowanie tymczasowej restauracji poza granicami Polski" - opowiada Amaro. Co to może oznaczać? Plotkuje się, że Wojciech  Amaro zamierza otworzyć filię swojej restauracji w Londynie. Zabiera się jednak do tego ostrożnie. Najpierw chce wysondować, czy jego pomysł chwyci. Dlatego otwiera restaurację tymczasową. Jeśli po kilku tygodniach jego kuchnia spodoba się Polonii i Brytyjczykom, zostanie na dłużej. Jeśli nie, to zamknie ją bez poczucia porażki. Jedno jest pewne: Amaro chce się rozwijać, i to na nowych rynkach. I nic dziwnego. Przecież takie kulinarne gwiazdy, jak Jamie Oliver czy Gordon Ramsay mają po trzydzieści restauracji na całym świecie. Trzymamy więc kciuki, za to, by Amaro spełniał swoje marzenia i by nasza gwiazda podbiła cały świat!   Więcej na ten temat w nowym magazynie "Flesz".   Wojciech Modest Amaro z żoną na gali "Srebrne Jabłka" Wojciech Modest Amaro dostał nowe Porsche

Wojciech Modest Amaro odchodzi z Hell's Kitchen
East News
Newsy
Wiemy, kto poprowadzi nową edycję "Hell's Kitchen"! To ogromne zaskoczenie!
Oficjalna informacja!

To oficjalne! Wiemy, kto zastąpi Wojciecha Modesta Amato w szóstej edycji programu "Hell's Kitchen". Jak podaje Polsat, będzie to Michał Bryś - szef kuchni i współwłaściciel warszawskiej restauracji L’enfant Terrible. Zobaczcie, kim jest nowy gwiazdor Polsatu.   Kto poprowadzi Hell's Kitchen? Michał Bryś - kim jest nowy prowadzący? Po odejściu Wojciecha Modesta Amaro długo zastanawiano się, kto poprowadzi nową edycję kulinarnego show. A będzie to Michał Bryś! Kim jest? Nowy prowadzący "Hell's Kitchen 6" jest szefem kuchni i współwłaścicielem warszawskiej restauracji L’enfant Terrible. Michał Bryś został okrzyknięty tytułem "Szef Jutra 2016" przez Gault&Millau - polską edycję jednego z najbardziej prestiżowych przewodników kulinarnych świata. Już od września na antenie Telewizji Polsat Michał Bryś poprowadzi szóstą edycję najsłynniejszego kulinarnego show „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. W moim poprzednim życiu byłem reżyserem, scenarzystą, menadżerem artystów i producentem telewizyjnym – mówi o sobie Michał Bryś.   Przez 15 lat pracy w branży muzycznej i telewizyjnej udało mu się osiągnąć wiele sukcesów, zdobyć uznanie i pracować z najlepszymi, m.in.: z zespołem Hey, Kasią Kowalską, Kasią Nosowską, Perfectem i wieloma innymi artystami. Porzucił pracę na rzecz gotowania!   Michał Bryś nie skończył żadnej szkoły gastronomicznej, nie przeszkadzało mu to w zdobywaniu doświadczenia zawodowego na stażach w najlepszych restauracjach świata: De Librije w Zwolle (3 gwiazdki Michelin), The Ledbury w Londynie (2 gwiazdki Michelin), Geranium w Kopenhadze (3 gwiazdki Michelin), The Harwood Arms w Londynie (1 gwiazdka Michelin). Jednak pierwszą profesjonalną kuchnią, w której nowy prowadzący "Hell's Kitchen" miał szansę odbyć staż było Atelier Amaro - pierwsza polska restauracja wyróżniona gwiazdką...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner