Julia Oleś pierwszą uczestniczką nowej edycji "Hell's Kitchen" w Polsacie! Show wraca na antenę po kilku latach przerwy, a szefem kuchni został Mateusz Gessler, do tej pory związany z TVN! Udział Oleś jest równie dużą sensajcą!

Reklama

W latach 2017-2019 Julia Oleś była w związku z Kamilem Durczokiem. Blogerka, która prywatnie jest przyjaciółką Mai Bohosiewicz, związała się z dziennikarzem po tym, jak rozstał się ze swoją żoną Marią Dufek. Ich relacja przetrwała jednak zaledwie dwa lata. Kamila Durczoka i Julię Oleś łączyło nie tylko uczucie. Autorka była zastępczynią partnera w redakcji portalu Silesion.pl. Po śmierci dziennikarza Julia opublikowała w mediach społecznościowych utwór "My Way" Franka Sinatry, żegnając w ten sposób dawną miłość.

"Hell's Kitchen": Julia Oleś wystąpi w telewizji! "Gotowi na moje Halinki?"

Udział w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" może okazać się prawdziwą szansą dla Julii Oleśna większą karierę w show-biznesie. Była partnerka Kamila Durczoka właśnie powiadomiła fanów, że wystąpi w programie, w którym zaprezentuje swoje umiejętności kulinarne i stanie do rywalizacji o 100 tysięcy złotych oraz możliwość stażu w jednej z restauracji prowadzącego, czyli Mateusza Gesslera.

Zobacz także: Amerykańskie "Mam Talent" z Sarą James w polskiej telewizji! Znamy szczegóły

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jeśli chodzi o plany na jesień, to już wam je ogarnęłam, bo widzimy się w Polsacie, przy czym wy na luzaku, z paczką chipsów i kieliszkiem wina na kanapie, a u mnie będą krew, pot i łzy. I dużo, dużo śmiechu. "Hell's Kitchen", gotowi na moje Halinki? - napisała na Instagramie.

Producenci programu zaznaczyli, że "Julia jest pewną siebie i przebojową kobietą, matką i partnerką. Prowadzi dwa biznesy, w tym wydawnictwo, gdzie publikuje również swoje książki". Wynika z tego, że blogerka nie powinna zbyt łatwo ulegać presji.

Zobacz także

Julia nie boi się wyzwań, lubi być liderem i działać pod presją czasu. Jest peskatarianką, je ryby i owoce morza. Zdarza jej się zjeść mięso w dobrej restauracji, ale boczku, parówek i kurczaka w jej lodówce nikt nie znajdzie - czytamy na oficjalnym profilu show.

Co to znaczy, że "jest peskatarianką?" Jak czytamy na Wikipedii, to dieta będąca odmianą semiwegetarianizmu. Polega na wyłączeniu z diety mięsa czerwonego i białego, a pozostawieniu ryb.

Na początku roku o blogerce było głośno, gdy Julia Oleś odpowiedziała na gorzkie słowa brata Kamila Durczoka. Krewny dziennikarza nie zostawił na niej suchej nitki i zasugerował, że autorka szukała sensacji, dlatego wydała książkę, w której wydaje się wyraźnie nawiązywać do swojej relacji z dawnym prezenterem "Faktów".

EOS

Zobacz także: Anna Wendzikowska ujawniła, czy odeszła z "Dzień dobry TVN" z własnej woli! "Wolałabym, żeby było inaczej"

Reklama

Ciekawi was, jak Julia Oleś zaprezentuje się w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"? Będziecie jej kibicowali?

MARIUSZ GRZELAK/REPORTER
MARIUSZ GRZELAK/REPORTER
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
TRICOLORS/East News
Instagram @fabjulus
Instagram @fabjulus
Instagram @fabjulus
Instagram @fabjulus
Instagram @fabjulus
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama