Była partnerka Kamila Durczoka wystąpi w show Polsatu
MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/TRICOLORS/East News
Newsy

"Hell's Kitchen": Julia Oleś uczestniczką show Polsatu. Była partnerka Kamila Durczoka jest peskatarianką

Julia Oleś poinformowała, że już niedługo zobaczymy ją w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Była partnerka Kamila Durczoka nastawia się na "krew, pot i łzy".

Julia Oleś pierwszą uczestniczką nowej edycji "Hell's Kitchen" w Polsacie! Show wraca na antenę po kilku latach przerwy, a szefem kuchni został Mateusz Gessler, do tej pory związany z TVN! Udział Oleś jest równie dużą sensajcą!

W latach 2017-2019 Julia Oleś była w związku z Kamilem Durczokiem. Blogerka, która prywatnie jest przyjaciółką Mai Bohosiewicz, związała się z dziennikarzem po tym, jak rozstał się ze swoją żoną Marią Dufek. Ich relacja przetrwała jednak zaledwie dwa lata. Kamila Durczoka i Julię Oleś łączyło nie tylko uczucie. Autorka była zastępczynią partnera w redakcji portalu Silesion.pl. Po śmierci dziennikarza Julia opublikowała w mediach społecznościowych utwór "My Way" Franka Sinatry, żegnając w ten sposób dawną miłość.

Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie mówił o chorobach, upadku i hejcie. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

"Hell's Kitchen": Julia Oleś wystąpi w telewizji! "Gotowi na moje Halinki?"

Udział w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" może okazać się prawdziwą szansą dla Julii Oleśna większą karierę w show-biznesie. Była partnerka Kamila Durczoka właśnie powiadomiła fanów, że wystąpi w programie, w którym zaprezentuje swoje umiejętności kulinarne i stanie do rywalizacji o 100 tysięcy złotych oraz możliwość stażu w jednej z restauracji prowadzącego, czyli Mateusza Gesslera.

Zobacz także: Amerykańskie "Mam Talent" z Sarą James w polskiej telewizji! Znamy szczegóły

Julia Oleś gwiazdą show Polsatu
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jeśli chodzi o plany na jesień, to już wam je ogarnęłam, bo widzimy się w Polsacie, przy czym wy na luzaku, z paczką chipsów i kieliszkiem wina na kanapie, a u mnie będą krew, pot i łzy. I dużo, dużo śmiechu. "Hell's Kitchen", gotowi na moje Halinki? - napisała na Instagramie.

Producenci programu zaznaczyli, że "Julia jest pewną siebie i przebojową kobietą, matką i partnerką. Prowadzi dwa biznesy, w tym wydawnictwo, gdzie publikuje również swoje książki". Wynika z tego, że blogerka nie powinna zbyt łatwo ulegać presji.

Julia nie boi się wyzwań, lubi być liderem i działać pod presją czasu. Jest peskatarianką, je ryby i owoce morza. Zdarza jej się zjeść mięso w dobrej restauracji, ale boczku, parówek i kurczaka w jej lodówce nikt nie znajdzie - czytamy na oficjalnym profilu show.

Co to znaczy, że "jest peskatarianką?" Jak czytamy na Wikipedii, to dieta będąca odmianą semiwegetarianizmu. Polega na wyłączeniu z diety mięsa czerwonego i białego, a pozostawieniu ryb.

Na początku roku o blogerce było głośno, gdy Julia Oleś odpowiedziała na gorzkie słowa brata Kamila Durczoka. Krewny dziennikarza nie zostawił na niej suchej nitki i zasugerował, że autorka szukała sensacji, dlatego wydała książkę, w której wydaje się wyraźnie nawiązywać do swojej relacji z dawnym prezenterem "Faktów".

Była partnerka Kamila Durczoka gwiazdą Polsatu
EOS

Zobacz także: Anna Wendzikowska ujawniła, czy odeszła z "Dzień dobry TVN" z własnej woli! "Wolałabym, żeby było inaczej"

Ciekawi was, jak Julia Oleś zaprezentuje się w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"? Będziecie jej kibicowali?

Julia Oleś będzie walczyła o 100 tysięcy złotych
MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Julia Oleś otrzymała ofertę z telewizji
MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Julia Oleś gwiazdą
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Była partnerka Kamila Durczoka pojawi się w telewizji
TRICOLORS/East News

Instagram @fabjulus

Instagram @fabjulus

Julia Oleś wystąpi w show Polsatu
Instagram @fabjulus

Julia Oleś wystąpi w Polsacie
Instagram @fabjulus

Julia Oleś uczestniczką
Instagram @fabjulus

Julia Oleś gwiazdą Polsatu
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Julia Oleś o Kamilu Durczoku
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
Julia Oleś i Kamil Durczok byli parą przez ponad dwa lata. Tak żegna dziennikarza
Kamil Durczok zmarł nagle w wieku 53 lat. Dziennikarza żegnają przyjaciele, współpracownicy, a także była partnerka, Julia Oleś.

Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku nad ranem. Dziennikarz trafił do szpitala dzień wcześniej i był w bardzo ciężkim stanie. W swoim ostatnim wywiadzie przyznał, że na jego zdrowiu odbija się "40 lat intensywnej eksploatacji organizmu". Mimo tego, że stan zdrowia dziennikarza nie był najlepszy, nikt nie spodziewał się tak dramatycznej informacji. Kamila Durczoka zaczęli żegnać najwięksi polscy dziennikarze, artyści i jego bliscy. Swój komentarz opublikowała także Julia Oleś, partnerka Kamila Durczoka w latach 2017-2019. Co powiedziała? Julia Oleś żegna Kamila Durczoka: "Tak jak chciałeś..." Z Julią Oleś Kamila Durczoka połączyło namiętne i gwałtowne uczucie. Para poznała się podczas pracy nad portalem dziennikarza "Silesia.pl". Julia Oleś pełniła tam funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Związek dziennikarza z o 22 lata młodszą partnerką po wielu skandalach i aferach, raz kolejny poruszył opinię publiczną. Dodatkowo para związała się w tym samym roku, w którym Kamil Durczok wziął rozwód ze swoją żoną Marianną Dufek.  Zobacz także:  Marianna Dufek w imieniu swoim i syna zabrała głos po śmierci Kamila Durczoka Relacja Julii Oleś i Kamila Durczoka zdecydowanie nie miała charakteru publicznego. Choć otrzymali wiele propozycji, nigdy nie udzielili wspólnego wywiadu, unikali także wszelkich wypowiedzi na temat swojej miłości. Na ściance pojawiali się z okazji "Telekamer" oraz premiery filmu "Na układy nie ma rady". Wyglądali wówczas na bardzo szczęśliwych, jednak ich związek rozpadł się niespodziewanie w 2019 roku.  Zobacz także:  Syn Kamila Durczoka chciał odciąć się od ojca. Zmienił nazwisko. Dlaczego? Gdy nad ranem 16 listopada do mediów trafiła informacja o śmierci Kamila Durczoka , żegnało go mnóstwo...

Kamil Durczok, Julia Oleś
ONS.pl
Newsy
Julia Oleś po śmierci Kamila Durczoka: "Za mną kilka niełatwych chwil..."
Julia Oleś była partnerką Kamila Durczoka przez ponad dwa lata. Po jego śmierci zdecydowała się na krótki komentarz. Dostała wiele wsparcia od fanów, teraz dziękuje i zdradza dalsze plany

Julia Oleś w dniu śmierci Kamila Durczoka podzieliła się krótkim wpisem - na Instagram dodała fragment piosenki "My Way" i opis "tak jak prosiłeś". Blogerka otrzymała mnóstwo wsparcia od fanów, teraz więc zabrała głos. Powiedziała co przeżywa, a także podziękowała za wsparcie. Obiecała również, że zrobi coś wyjątkowego.  Zobacz także:  Na co zmarł Kamil Durczok? Przyczyny śmierci znanego dziennikarza Julia Oleś o śmierci Kamila Durczoka Kamil Durczok zmarł nagle we wtorek 16 listopada około 4:20 w katowickim szpitalu. Mimo, iż Durczok w swoim ostatnim udzielonym przed śmiercią wywiadzie wspomniał, że tryb życia, który prowadził przez wiele lat odbił się na jego zdrowiu, nikt nie spodziewał się, że dziennikarz odejdzie tak wcześnie. Z jego stratą nie mogą pogodzić się znajomi oraz przyjaciele. W żałobie pogrążyła się również jego była partnerka Julia Oleś. W dniu śmierci dziennikarza na jej Instagramie pojawiła się piosenka Franka Sinatry pt. "My way". Julia i Kamil byli parą niemal przez 2 lata. Rozstali się w nienajlepszych relacjach. Dzień po śmierci Kamila Durczoka na Instastories Julii Oleś pojawiły się podziękowania za wsparcie, kilka słów wyjaśnienia oraz plan jak uczcić pamięć zmarłego dziennikarza.  Za mną kilka niełatwych chwil, przede mną też, ale pomyślałam, że może przekierujemy energię na coś dobrego - zaczęła Julia Oleś.  Dodała również, że jest bardzo wdzięczna za zrozumienia i brak hejtu ze strony obserwujących, ponieważ obawiała się, że nie będzie mogła w spokoju przeżywać żałoby.  Julia Oleś niedawno wydała kolejną książkę. Na piątek planowała spotkanie autorskie z fanami. Na swoim Instagramie przyznała, że wahała się co...

Pogrzeb Kamila Durczoka
Piotr BLAWICKI/East News
Newsy
Pogrzeb Kamila Durczoka. Podano miejsce i datę 
Kiedy odbędzie się pogrzeb Kamila Durczoka? Przyjaciel podał informację o uroczystości i ostatniej drodze dziennikarza, który zmarł w wieku 53 lat

Przyjaciel Kamila Durczoka, Witold Pustułka, podał informację o pogrzebie zmarłego dziś dziennikarza. Uroczystość odbędzie się już w piątek, 19 listopada 2021 roku, w Katowicach, skąd pochodził. Jak podaje "Super Express" Kamil Durczok spocznie obok swojego ojca, Krystiana Durczoka.  Zobacz także:   Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza Kamil Durczok nie żyje. Na co zmarł dziennikarz?  Kamil Durczok odszedł rano, 16 listopada 2021 roku, w szpitalu w Katowicach, do którego trafił w poniedziałek. Zmarł w wyniku przewlekłej choroby:   Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Zmarł 16 listopada o godzinie 4:23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - czytamy w oświadczeniu placówki. Dziennikarz miał 53 lata.  Pogrzeb Kamila Durczoka  Pierwsze informacje o pogrzebie Kamila Durczoka przekazał na Facebooku jego przyjaciel, Witold Pustułka. Ceremonia odbędzie się 19 listopada o godzinie 9 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Kostuchnie w Katowicach. Tak wiadomość pojawiła się również w aplikacji internetowej założonej przez Kamila Durczoka "Durczokracja". Jak podaje "Super Express" dziennikarz spocznie obok swojego ukochanego ojca, Krystiana Durczoka, który odszedł w 2016 roku. Zobacz także:  Kamil Durczok nie żyje. To jego ostatnie zdjęcia, które publikował na Instagramie Rodzina i bliscy żegnają Kamila Durczoka Kamil Durczok w latach 1995-2017 był mężem Marianny Dufek, wieloletniej dziennikarki TVP. Doczekali się syna, Kamila Juniora...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik