W środę, 26 kwietnia do walki o zwycięstwo w finale 8. edycji "Hell's Kitchen" stanęli Dominika Blaszkiewicz, Martyna Cieplak, Dominika Glegoła, Kordian Gordewski i Witold Mondry. Rywalizacja rozpoczęła się o 21:00 w Polsacie. Każdy uczestnik decydującego etapu marzył nie tylko o sporej kwocie, ale również prestiżowym tytule i — a może przede wszystkim — stażu w restauracji słynnego szefa kuchni Mateusza Gesslera. Wiemy, kto wygrał.

Reklama

Finał 8. edycji "Hell's Kitchen": Kto wygrał?

Do finału 8. edycji "Hell's Kitchen" dostała się piątka najlepszych kucharzy. O wygraną walczyli nieprzypadkowi uczestnicy. Każdy z nich ma doświadczenie w profesjonalnej pracy w gastronomii. Kordian Gordewski i Dominika Blaszkiewicz to specjalistki od kuchni japońskiej. Natomiast dla Dominika Glegoły i Martyny Cieplak najważniejsza jest kuchnia amerykańska. Witold Mondry, najmłodszy w gronie finalistów, pracuje w lokalu serwującym dania kuchni międzynarodowej.

AKPA/Jacek Kurnikowski

W finale uczestnicy "Hell's Kitchen", choć są rywalami, musieli... współpracować. Mateusz Gessler wymyślił nietypowy test dla najlepszych kucharzy. Szef kuchni podkreślił, że chce, by drużynowa praca przyniosła jak najlepsze efekty.

AKPA/Jacek Kurnikowski

Zobacz także: "Love Island 7": Wiktoria o relacjach po finale: "Nie wszystko jest tak, jak pokazują na Instagramie"

W taki sposób jeszcze nie pracowaliście. To ma być najważniejszy serwis waszego życia. Chcę widzieć petardę - przekazał Mateusz Gessler.

Poznaliśmy już zwycięzcę programu. Jest nim Witek! Oglądaliście "Hell's Kitchen"?

Zobacz także
AKPA/Jacek Kurnikowski
AKPA/Jacek Kurnikowski
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama