Sara Girgis - kim jest uczestniczka The Voice of Poland?

Już jutro w The Voice of Poland nokauty z Sarą Girgis! A co robi Sara w wolnym czasie? Nie zgadniecie

Sara Girgis - kim jest uczestniczka The Voice of Poland?

Sara Girgis jutro stanie do boju, by przejść dalej do odcinków na żywo w "The Voice of Poland". Ostatnio Girgis zaśpiewała piosenkę Sarsy, która bardzo jej nie pasowała. Na scenie nie pomogła koleżance, która zapomniała tekstu i z tego powodu Edyta Górniak zadecydowała, że dalej przechodzi jej przeciwniczka, a nie ona. Na szczęście chłopaki z Afromental "ukradli" Sarę do swojego zespołu.

Co Sara Girgis robi w wolnym czasie?

Sara Girgis okazała się bardzo sympatyczną dziewczyną, która chce spełnić swoje marzenie o śpiewaniu. Sara ma już swój zespół, z którym koncertuje, liczy na wydanie własnych piosenek, a gdy nie śpiewa to przygotowuje się do matury, myśli o studiach i... pomaga w domu opieki społecznej!

Od dwóch lat działam w Domu Pomocy Społecznej w Mielcu. Chodzimy tam z moją przyjaciółką, prowadzimy muzykoterapię dla osób starszych i chorych. Teraz, po tych dwóch latach, nie chodzę tam już tylko jako wolontariuszka, ale jako przyjaciółka tych wszystkich ludzi Występujemy dla nich i z nimi. Uważam, że czasem muzyka lepiej dotrze niż słowa. Widzę, jak ci ludzie się otwierają i jaką sprawia im to radość. Moja kochana mama też tam pracuje - mówi Party.pl Sara Girgis.

Nie dziwimy się, że Sara zdobywa tak szybko popularność, niedawno w trzy tygodnie zdobyła ponad 5 tys. fanów na Facebooku. Sara ma tylko osiemnaście lat i godzi szkołę z udziałem w "The Voice of Poland" i pomocą starszym ludziom. My podziwiamy. A Wy?

Zobacz: Sara Girgis jest podobna do Mili Kunis? Znamy prawdę o pochodzeniu gwiazdy The Voice of Poland

Sara po odcinku The Voice of Poland:

 

 

#backstage #voiceofpoland :)

A photo posted by Sara Girgis (@sara.girgis) on

 

Sara podczas spotkania z Edytą Górniak:

 

 

Sara ze swoim chłopakiem Maćkiem:

 

 

#bestfriends

A photo posted by Sara Girgis (@sara.girgis) on

 

 

Więcej na temat The Voice of Poland Sara Girgis
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13