M jak miłość

M jak miłość znika z anteny
M jak miłość

"M jak miłość" zniknęło z anteny. Fani serialu nie kryją oburzenia: "Jak możecie?"

23 maja wyemitowano ostatni odcinek "M jak miłość", a decyzja produkcji serialu wywołała niemałe zamieszanie wśród fanów. W sieci zawrzało.
Gabriela Cąber
Iza M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Iza: „M jak miłość”. Zdrada i związek z Marcinem

Jedną z bohaterek popularnej „Emki”, która wzbudza duże emocje wśród widzów, jest Iza. „M jak miłość” lubi wprowadzać postaci, które potrafią naprawdę namieszać. Fani z wypiekami na twarzy obserwują związek kobiety granej przez Adrianę Kalską i serialowego Marcina (Mikołaj Roznerski). Zwłaszcza że aktorzy byli parą w prywatnym życiu!
Mateusz Sidorek
Katarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu
Katarzyna Cichopek
gwiazdy bez makijażu
M jak miłość

Katarzyna Cichopek pokazała się bez grama makijażu. Tak gwiazda wygląda na co dzień

Katarzyna Cichopek kolejny raz zaskoczyła fanów, nagrywając InstaStories bez grama makijażu na twarzy. Tym razem ma to związek z jej obowiązkami zawodowymi!
Gabriela Cąber
Marysia M jak miłość
M jak miłość
Małgorzata Pieńkowska
TVP Seriale

Marysia: „M jak miłość”, kariera i dramat Małgorzaty Pieńkowskiej

Jedną z bohaterek, która towarzyszy telewidzom od pierwszego odcinka kultowej „Emki”, jest Marysia. „M jak miłość” to serial, w którym jest pełno dramatycznych historii. Kobieta grana przez Małgorzatę Pieńkowską przeżyła m.in. śmierć bliskich. W pewnym momencie zniknęła z telenoweli. Życie nie oszczędzało także aktorki.
Mateusz Sidorek
Ania M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Ania: „M jak miłość” i kariera Gabrieli Świerczyńskiej

Z czasem w kultowej już „Emce” pojawiła się Ania. „M jak miłość” to serial, w którym część początkujących aktorów pojawia się zaledwie w wieku kilku lat. Podobnie jest z dziewczyną graną przez Gabrielę Świerczyńską. Jej bohaterka dorasta na oczach milionów Polaków i sprawia niemałe problemy wychowawcze swoim rodzicom.
Mateusz Sidorek
Olek M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Olek: „M jak miłość” i rola Maurycego Popiela

Bohaterem, który sporo namieszał w popularnej „Emce”, jest Olek. „M jak miłość” przyzwyczaiło telewidzów do postaci, które wywracają do góry nogami życia mieszkańców Grabiny i Warszawy. Wątek Aleksandra Chodakowskiego to nie tylko ognisty romans z Magdą Marszałek (Anna Mucha), ale także trudna historia rodzinna. Co wiemy o Maurycym Popielu?
Mateusz Sidorek
Magda i Andrzej M jak miłość
Anna Mucha
Krystian Wieczorek
M jak miłość

Magda i Andrzej: „M jak miłość” i historia trudnego związku

Jedną z serialowych par, które rozgrzewają fanów popularnej „Emki”, tworzą Magda i Andrzej. „M jak miłość” pęka w szwach od bohaterów, którzy mierzą się z osobistymi dramatami. Postaci grane przez Annę Muchę i Krystiana Wieczorka przeszli trudną drogę, zanim stworzyli związek. Później również nie było łatwo. Co wiemy o Budzyńskich?
Mateusz Sidorek
Grabina M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Grabina: „M jak miłość” i dom Mostowiaków. Gdzie leży serialowa miejscowość?

Jedną z serialowych miejscowości, które zapisały się w świadomości telewidzów, jest Grabina. „M jak miłość” właśnie tam umieszcza większość swoich bohaterów – przynajmniej na początku. Tam też znajduje się serce produkcji TVP – rodzinny dom Mostowiaków. Gdzie leży Grabina? Będziecie zaskoczeni.
Mateusz Sidorek
Kamil M jak miłość
M jak miłość
Monika Pikuła
TVP Seriale

Kamil: „M jak miłość”, kariera i dramaty Marcina Bosaka

Jednym z bardziej rozpoznawalnych bohaterów popularnej telenoweli Ilony Łepkowskiej jest Kamil. „M jak miłość” i wcielający się w tę rolę Marcin Bosak kontynuują długą przygodę, ale aktor na pewien czas zniknął z serialu. Prywatnie aktor zmierzył się z kilkoma dramatami. Po latach opowiedział o problemach ze zdrowiem.
Mateusz Sidorek
Janek M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Janek: „M jak miłość”, odejście serialu i kariera Tomasa Kollarika

Jednym z bohaterów telenoweli Ilony Łepkowskiej, który podbił serca widzów, bez wątpienia jest Janek. „M jak miłość” to serial, w którym fani mogą poznawać nie tylko polskich aktorów. Wcielający się w rolę policjanta Tomas Kollarik urodził się na Słowacji, ale to z Polską postanowił związać przyszłość.
Mateusz Sidorek
Marta M jak miłość
M jak miłość
Dominika Ostałowska
TVP Seriale

Marta: „M jak miłość”, kariera i skandale Dominiki Ostałowskiej

Od pierwszego odcinka telenoweli Ilony Łepkowskiej niemałe emocje wzbudza serialowa Marta. „M jak miłość” pęka w szwach od bohaterów ze skomplikowanymi i trudnymi życiorysami, a córka Basi i Lucjana Mostowiaków jest jedną z nich. Wcielająca się w rolę Marty, Dominika Ostałowska ma na swoim koncie wiele ciekawych kreacji.
Mateusz Sidorek
Robert M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Robert: „M jak miłość” i kariera Tomasza Borkowskiego

Jednym z bohaterów telenoweli Ilony Łepkowskiej, który wprowadził małe zamieszanie w życiu mieszkańców Warszawy, jest Robert. „M jak miłość” z czasem okazało się przygodą na dłużej w karierze Tomasza Borkowskiego, a jego wątek wystawił na próbę małżeństwo Kingi i Piotra. Poznajcie losy Lubińskiego i ciekawostki o grającym go aktorze.
Mateusz Sidorek
Sonia M jak miłość
M jak miłość
TVP Seriale
polskie seriale

Sonia: „M jak miłość” i historia Barbary Wypych, którą pokochali widzowie

Jedną z bohaterek popularnej telenoweli TVP, która szybko podbiła serca widzów, jest Sonia. „M jak miłość” kilka razy zaskoczyło fanów wątkami postaci granej przez Barbarę Wypych. W jej życiu uczuciowym naprawdę się działo. Nic dziwnego, że zniknięcie Soni wywołało szok. Telewidzowie zastanawiają się, kiedy wróci na plan.
Mateusz Sidorek
Anna Mucha pokazaął zdjęcia ze ślubu Cichopek
Anna Mucha
Katarzyna Cichopek
M jak miłość

Anna Mucha pokazała ślubne zdjęcie Katarzyny Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Anna Mucha wie, jak zaskoczyć swoich obserwatorów. Takiego zdjęcia z Katarzyną Cichopek w białej sukni nikt się nie spodziewał!
Milena Tuzimek
Ula M jak miłość
M jak miłość
Iga Krefft
TVP Seriale

Ula: „M jak miłość”, zwrot w karierze i problemy zdrowotne Igi Krefft

Jedną z bohaterek najpopularniejszej polskiej telenoweli, która zdążyła zdobyć sympatię widzów, jest Ula. „M jak miłość” jednak już pożegnało się z bardzo młodą aktorką. Po odejściu Iga Krefft całkowicie odmieniła swoją karierę. Dziś o pracy w telewizji wypowiada się gorzko i walczy o zdrowie psychiczne.
Mateusz Sidorek
Kinga m jak miłość
Katarzyna Cichopek
M jak miłość
TVP Seriale

Kinga: „M jak miłość” i fenomen Katarzyny Cichopek

Wśród najbardziej rozpoznawalnych bohaterek telenoweli Ilony Łepkowskiej bez wątpienia jest Kinga. „M jak miłość” pozwoliło Katarzynie Cichopek nie tylko zyskać sympatię telewidzów, ale też zrobić wielką karierę w telewizji. Dzisiaj jest idolką milionów Polek. Czy jej przygoda z serialem się kończy?
Mateusz Sidorek
Marek M jak miłość
M jak miłość
Kacper Kuszewski
TVP Seriale

Marek: „M jak miłość” i fryzura na Mostowiaka

Każdy fan najsłynniejszej polskiej telenoweli wie, kim jest Marek. „M jak miłość” zapewniło bohaterowi granemu przez Kacpra Kuszewskiego miejsce w popkulturze. Jego fryzura najpierw stała się memem, a po latach zaliczyła wielki renesans. Jak potoczyły się losy wdowca po tragicznie zmarłej Hance?
Mateusz Sidorek
joanna koroniewska m jak miłość
Joanna Koroniewska
M jak miłość
TVP Seriale

Joanna Koroniewska: „M jak miłość” i rola Małgosi Mostowiak

Jedną z gwiazd kojarzonych z najpopularniejszą polską telenowelą jest Joanna Koroniewska. „M jak miłość” zajmuje szczególne miejsce w dorobku aktorki, ponieważ była z nim związana przez ponad dekadę. Choć jej pożegnanie z produkcją wywołało spore zamieszanie, wątek jej bohaterki mógłby zostać wznowiony. Czy jest szansa na powrót Małgosi Mostowiak?
Mateusz Sidorek
Teresa Lipowska jest nieszczęśliwa
M jak miłość
Teresa Lipowska

Poruszające wyznanie Teresy Lipowskiej. "Nie jestem szczęśliwa". Co się stało?

Teresa Lipowska to prawdziwa legenda serialu "M jak Miłość". Teraz aktorka zaskoczyła smutnym wyznaniem. Co dzieje się w jej życiu?
Gabriela Cąber
Dominika Ostałowska na planie M jak miłość
M jak miłość
Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska kończy 52 lata. Tak zmieniła się gwiazda "M jak miłość"

Aktorka, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli w "M jak miłość", świętuje dziś 52. urodziny. Dominika Ostałowska przeszła ogromną metamorfozę!
Karolina Błaszkiewicz
M jak miłość: Hanka Mostowiak w swoim samochodzie
M jak miłość

"M jak miłość": Samochód Hanki Mostowiak trafił na sprzedaż. To właśnie nim wjechała w kartony

Sceny, w której Hanka Mostowiak z "M jak miłość" wjeżdża w kartony, a kilka godzin później umiera, widzieli chyba wszyscy. Teraz możecie kupić samochód bohaterki serialu!
Karolina Błaszkiewicz
Pamiętacie Krzysia z M jak miłość? Teraz to dorosły mężczyzna
M jak miłość

Pamiętacie Krzysia z "M jak miłość"? Wojciech Traczyński to już dorosły mężczyzna. Jak teraz wygląda?

W "M jak Miłość" Wojciech Traczyński wcielał się w Krzysia, adoptowanego syna Kuby. Teraz ma już 22 lat i jest nie do poznania!
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Pamiętacie Wojtusia z M jak miłość? Teraz to już nastolatek
M jak miłość

Pamiętacie Wojtusia z "M jak miłość"? Teraz to już nastolatek. Wyrósł na prawdziwego przystojniaka!

W "M jak Miłość" Feliks Matecki przez lata wcielał się w Wojtusia Chodakowskiego, syna Małgosi i Tomka. Z produkcji odszedł wraz z Barbarą Kurdej-Szatan. Jak dziś wygląda?
Urszula Jagłowska-Jędrejek
seriale_tvp_rodzinka_pl
TVP
M jak miłość
Ranczo

Seriale TVP: TOP 15 bestsellerowych tytułów

Seriale TVP od lat cieszą oczy widzów. Stacja proponuje wachlarz tytułów, które sięgają nawet lat 90. i zabawiają nas do dziś. Wśród nich znalazły się produkcje, które zdobyły nagrody w ramach: Telekamer czy FAF.
Klaudia Stawiarska
Emilian Kamiński na planie M jak miłość
M jak miłość
Emilian Kamiński

"M jak miłość": Koledzy z serialu pożegnali Emiliana Kamińskiego: "Będziemy tęsknić"

W kulisach "M jak miłość" pojawiło się poruszające pożagnanie Emiliana Kamińskiego. Co się stanie z serialowym Wojciechem Marszałkiem po śmierci aktora?
Karolina Błaszkiewicz
Marcin Mroczek o świętach z dziećmi
Marcin Mroczek
M jak miłość

Marcin Mroczek z żoną i dziećmi raz spędzili święta w ciepłych krajach: "Mogę sobie na to pozwolić"

Jak będzie w tym roku? Czy Marcin Mroczek z "M jak miłość" zostanie w Polsce z rodziną? Zdradził w rozmowie z Party.pl.
Bartek Ufniarz
Małgorzata Socha z Kasią Cichopek
Małgorzata Socha
M jak miłość

"M jak miłość": Małgorzata Socha dołączy do obsady? Wiadomo, kogo może zastąpić 

To byłaby spora niespodzianka dla widzów "M jak miłość"! Czy jest szansa, że w serialu pojawi się sama Małgorzata Socha? Kogo mogłaby zagrać? Są pierwsze typy
Bartek Ufniarz
Kuszewski i Lipowska w M jak miłość
Katarzyna Cichopek
M jak miłość
Kacper Kuszewski

"M jak miłość": Powrót Kacpra Kuszewskiego w odcinku specjalnym! Na jaw wyjdą zaskakujące informacje z przeszłości 

Wiemy, kiedy emisja świątecznego odcinka "M jak miłość" z udziałem Kacpra Kuszewskiego - "Wigilia u Mostowiaków". Wiemy, co się wydarzy!
Bartek Ufniarz
Kacper Kuszewski o zarobkach w M jak miłość
Taniec z Gwiazdami
M jak miłość
Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski o zarobkach w "M jak miłość": "Czy to waszym zdaniem są zarobki na poziomie gwiazdy?"

Kacper Kuszewski przyznał również, że do "Tańca z Gwiazdami" poszedł dla pieniędzy! Gwiazdor "M jak miłość" pierwszy raz tak szczerze poruszył temat pieniędzy w show-biznesie
Bartek Ufniarz
Rafał Mroczek
M jak miłość
Rafał Mroczek

Rafał Mroczek znów jest zakochany? Wiadomo, kim jest tajemnicza blondynka z jego zdjęć

Rafał Mroczek pochwalił się udziałem w świątecznej akcji charytatywnej. Uwagę internautów przykuła jednak kobieta, która na zdjęciu pozuje obok aktora. Wiele wskazuje na to, że to osoba bliska jego sercu.
Anna Skalik
Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa