Kampania Gucci pre-fall 17 Kampania Gucci pre-fall 17 Kampania Gucci pre-fall 17 Kampania Gucci pre-fall 17 Kampania Gucci pre-fall 17
Kampania Gucci pre-fall 17
1/7
Kampania Gucci pre-fall 17

Na początku roku Gucci opublikowało serię filmików zapowiadających kampanię włoskiej marki na sezon pre-fall 17. „Co to znaczy mieć duszę?”, zapytano w nich biorące udział w castingu modelki. Dzisiaj Gucci odpowiedziało na to pytanie. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć zachwycającą, pełną energii kampanię na sezon przedjesienny 17.

 

 

Post udostępniony przez Gucci (@gucci)

 

Więcej: Najmodniejsze buty na wiosnę? Klapki w stylu Gucci! Możesz je mieć już od 79 złotych! SHOPPING

2/7
Kampania Gucci pre-fall 17

Zatytułowana „Soul Scene” kampania czerpie inspiracje z ruchu muzycznego Northern soul, który narodził się w latach 60. na połnocy Anglii.

3/7
Kampania Gucci pre-fall 17

Czarne brzmienia, szybkie tempo i ciężka perkusja wręcz rozbrzmiewa w naszych uszach kiedy widzimy zachwycające zdjęcia promujące nową kolekcję Alessandro Michele. 

4/7
Kampania Gucci pre-fall 17

Ta barwna, pełna młodzieńczej energii sesja jest efektem współpracy dyrektora kreatywnego Gucci z fotografem Glenem Luchfordem.

5/7
Kampania Gucci pre-fall 17

Alessandro Michele zainspirował się także malijskim fotografem Malickiem Sidibé, który zasłynął serią dokumentującą imprezy i ekstrawagancki styl mieszkańców swojego rodzinnego Bamako.

6/7
Kampania Gucci pre-fall 17

W efekcie powstała zachwycająca sesja, która doskonale wpasowuje się w ekscentryczny styl Gucciego pod berłem Alessandro Michella. Do tych niesamowitych zdjęć obsadzono tylko i wyłącznie czarnoskóre modelki i modeli.

7/7
Kampania Gucci pre-fall 17

Musicie się zgodzić – kampania z czarnoskórymi modelkami to wielki krok dla świata mody. Nie możemy się napatrzeć na tą hipnotyzującą sesję!

Więcej na temat kampania Gucci strefa luksusu