Wrotki na szpilkach od Saint Laurent  Wrotki na szpilkach od Saint Laurent  Wrotki na szpilkach od Saint Laurent Sneakersy na szpilkach od Saint Laurent
Wrotki na szpilkach od Saint Laurent
Mat. prasowe
1/4
Wrotki na szpilkach od Saint Laurent
Mat. prasowe

Chodzenie w szpilkach nie jest łatwe. Jazda na wrotkach również nie jest łatwa. A poruszanie się na szpilko-wrotkach?

 

Więcej: 81 lat temu przyszedł na świat Yves Saint Laurent! Już wkrótce zostaną otwarte dwa muzea poświęcone jego twórczości! 

 

Brzmi niedorzecznie – ale wygląda super. Saint Laurent właśnie wypuściło nowe szpilki, które… nie wyglądają jak standardowe buty na obcasie. Poza niebotycznymi szpilkami, najnowsza para francuskiego domu mody ma także jeden dodatkowy czynnik ryzyka – kółka.

 

Zobacz też: Od czego zacząć naukę jazdy na rolkach i jak nauczyć jej dziecko

 

Czyżby Saint Laurent chciało przywrócić modę na znane na każdym osiedelu w latach 90. wrotki? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć.

 

2/4
 Wrotki na szpilkach od Saint Laurent
Mat. prasowe

Kiedy tylko myślisz, że samo chodzenie w szpilkach jest dostatecznie niebezpieczne, nagle pojawia się model z dodatkowymi kółkami.

3/4
 Wrotki na szpilkach od Saint Laurent
Mat. prasowe

Nazwane Anja 100 Patch Pop Pump Roller, te intrygujące szpilki pojawiły się na stronie Saint Laurent bez żadnego opisu jako element kolekcji na jesień/zimę 17. Ich design wydaje się inspirowany pop-artową sztuką Roya Lichtensteina czy Andy'ego Warhola. Niestety nie pojawiły się one na wybiegu na pokazie domu mody na nadchodzący sezon (ciekawe dlaczego).

4/4
Sneakersy na szpilkach od Saint Laurent
Mat. prasowe

Saint Laurent wydał także bardziej przyjazną dla wrotkowo-szpilkowych żółtodziobów wersję – hybrydę wrotek i sneakersów. Zapewne są one dobrym treningiem przed tymi niebotycznymi obcasami. Obie pary będą dostępne tylko i wyłącznie w butikach Saint Laurent – i mogą być Wasze za jedyne 11789 zł ;).

Więcej na temat Yves Saint Laurent