Kolekcja kapsułowa Gucci x DSM Haftowany płaszcz Gucci x Dover Street Market Gucci x Dover Street Market Jeansowa kurtka Gucci Gucci x Dover Street Market
Kolekcja kapsułowa Gucci x DSM
1/5
Kolekcja kapsułowa Gucci x DSM

Choć zaledwie parę dni temu Gucci wypuściło nową linię sportowych dresów, dzisiaj legendarny włoski dom mody zaskakuje po raz kolejny.

 

Zobacz też: Gucci, Balenciaga, Vetements lansują… brudne buty! Czy ten nowy trend się przyjmie?

 

Jako przystawkę przed premierą pokazanej w maju kolekcji pre-fall 17, marka Alessandro Michele ujawniło ekskluzywną linię kapsułową.

 

Więcej: Przepych w iście włoskim stylu? Nie tylko! Czym zachwyciła kolekcja Gucci Resort 2018?

 

Kalifornijski rock and roll, kosmici i psychodeliczne tygrysy. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby przyjrzeć się bliżej tej niezwykłej kolekcji Gucci.

 

2/5
Haftowany płaszcz Gucci x Dover Street Market

Gucci umieściło psychodeliczne wizje, wzgórza Hollywood i tęczowe statki kosmiczne na jeansowych kurtkach, skórzanych ramoneskach, klasycznych prochowcach ale też bomberkach, t-shirtach, jeansach i swetrach.

3/5
Gucci x Dover Street Market

Nowa kolekcja łączy w sobie zwierzęce i fantastyczne motywy (czy widzicie tą żółtą, skórzaną kurtkę z cekinowym napisem „LOVE" i dzikim kotem w stylu Eda Hardy'ego? Po prostu nie możemy…), a do tego typowe dla nowego Gucciego, egzotyczne kwiaty. Wszystko to w świeżym looku, który jest bardziej alessandro-michele'owy niż kiedykolwiek.

4/5
Jeansowa kurtka Gucci

W każdym elemencie tej kapsułowej, limitowanej kolekcji, detale haftów są nie z tego świata – jednak nasze serca skradły misterne zdobienia z przodu i na plecach tej jasnej jeansowej kurtki. Chcemy!

5/5
Gucci x Dover Street Market

Kolekcja kapsułowa będzie dostępna ekskluzywnie w legendarnym butiku Rei Kawakubo w Londynie Dover Street Market oraz online od 9 czerwca. Ceny dostępne są na życzenie.

Więcej na temat Gucci