Kinga Korta pokazała odważne, nagie zdjęcie Małgorzata Kożuchowska z synem na spacerze Katarzyna Skrzynecka z córką w 2013 Dorota Chotecka na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
Kinga Korta pokazała odważne, nagie zdjęcie
Instagram
1/9
Kinga Korta pokazała odważne, nagie zdjęcie
Instagram

Lada moment mamą zostanie Kinga Korta. Uczestniczka programu "Żony Hollywood" ma 50. lat - czy to nie za późno na dziecko?  Niektórych to szokuje, dla innych to zupełnie normalnie. Poznajcie inne gwiazdy, które zdecydowały się na późne macierzyństwo. 

 

Czytaj: Kinga Korta w DDTVN zdradziła, jakie imię wybrała dla syna! Wiemy też kiedy zostanie mamą!

 

Zobaczcie kolejne slajdy - takich mam w świecie show biznesu jest wiele! 

 

Zobacz też: Ma 50 lat i spodziewa się dziecka. Żałuje, że tak późno?

2/9
Małgorzata Kożuchowska z synem na spacerze

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na dziecko w wieku 43. lat. Aktorka urodziła synka. Jan Franciszek może liczyć na sławną mamę, która mimo nawału pracy spędza z nim każdą wolną chwilę.


Zobacz: Ślub Moniki Boreckiej w "Drugiej Szansie"! Ale nie dla widzów TVN! Gdzie go będzie można obejrzeć? ZDJĘCIA

3/9
Katarzyna Skrzynecka z córką w 2013
ONS.pl

Tuż po 40. urodzinach o kolejnym członku rodziny zamarzyła także Katarzyna Skrzynecka. Mała Alika urodziła się, gdy jej mama skończyła 41. lat. 

4/9
ONS/Facebook

Na dziecko po czterdziestce zdecydowała się też Aldona Orman. Aktorka, którą możecie znać z seriali takich jak "Klan", "Pierwsza miłość", czy "Barwy szczęścia" zaszła w ciążę w wieku 41. lat i urodziła piękną córeczkę.
 

5/9
Dorota Chotecka na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu
East News

Dojrzałą mamą została także Dorota Chotecka. Gwiazda serialu "Miodowe lata" również została mamą w wieku 41. lat. Jej córeczka ma na imię Klara.

6/9
Monica Bellucci w długiej ciemnozielonej sukni z aksamitu
EastNews

Za granicą też nie brakuje sław, które zdecydowały się na późne macierzyństwo. Piękna Monica Bellucci jest mamą Devy i Leoni. Dziewczynki urodziły się gdy aktorka skończyła 40. lat, a dziś są już prawie dorosłe!

7/9
nahla.jpg
ONS, gnc

Halle Berry skupiała się na karierze i dopiero po czterdziestce miała czas na dziecko. W wieku 42. lat urodziła córeczkę Nahlę, a niedługo później na świecie pojawił się jej syn Maceo.

8/9
Nicole Kidman
East News

Po 40. urodzinach mamą została też Nicole Kidman. Gwiazda światowego kina ma dwie córeczki - Sunday Rose i Faith Margaret.

9/9
Fot: Instagram

Lista jest długa. Kolejną sławną i bogatą mamą po czterdziestce jest Mariah Carey. W 2011 roku wokalistka urodziła bliźnięta. 

Więcej na temat macierzyństwo