Kinga Korta
Instagram

Ma 50 lat i spodziewa się dziecka. Żałuje, że tak późno?

Kinga Korta
Instagram

Kinga Korta skomentowała swoją ciążę i zdradziła, w jakich luksusach zamierza urodzić pierwsze dziecko! Kilka miesięcy temu gwiazda TVN przekazała fanom radosne informacje o ciąży. Bohaterka programu "Żony Hollywood" już wkrótce zostanie mamą.  Kinga Korta urodzi syna, który będzie nosił piękne imię Grayson. Zanim jednak maleństwo pojawi się na  świecie, zobaczcie, co o swojej ciąży powiedziała w najnowszym wywiadzie!

 

Kinga Korta planuje już kolejne dziecko?

Kinga Korta w szczerym wywiadzie dla magazynu "Viva!" przyznała, że żałuje, że tak późno zdecydowała się na dziecko. 

Dziś myślę, że mogłam zaplanować ciążę trochę wcześniej. Tylko dlatego, że nie byłam świadoma, że przyniesie mi aż tak dużo radości i napełni miłością, której nie da się opisać. Gdybyśmy zdecydowali się na dziecko trzy lata temu, to dziś mogłabym być już w drugiej ciąży - przyznała przyszła mama. 

Przy okazji Kinga Korta zdradziła, jak będzie wyglądać zbliżający się poród! Podczas narodzin syna, Kindze będzie towarzyszył mąż. Szczęśliwych rodziców będą również wspierać mama, teściowa i przyjaciółka gwiazdy TVN.

Będę rodzić w prywatnym szpitalu w Newport Beach z widokiem na ocean. Tam na porodówkę możesz zaprosić, kogo tylko chcesz. Dosłownie, możesz wyprawić prawdziwe koktajl party. Na początku nie wyobrażałam sobie, że w tak intymnej sytuacji ktoś może być obok. Chciałam to zrobić sama. Zresztą takie miałam wzorce. Mąż uparł się, że chce być przy mnie. Widziałam, że mu zależy. Teściowa i moja mama z pewnością do nas przyjadą. Może będzie również moja przyjaciółka- Kinga Korta zdradziła w rozmowie z Vivą!.

Kinga Korta przyznała również, że jeszcze nie wie, czy zdecyduje się na drugie dziecko.

 

Zobacz także: 50-letnia Kinga Korta pokazała piękny wózek dla dziecka. Znamy markę i cenę! ZDJĘCIA

 

Kinga Korta żałuje, że wcześniej nie zdecydowała się na dziecko.

Baby shower Kingi Korty
Instagram/Kinga Korta

 

Gwiazda TVN już wkrótce zostanie mamą.

Kinga Korta
Instagram/Kinga Korta

Więcej na temat gwiazdy w ciąży Kinga Korta
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43