Kinga Korta skomentowała swoją ciążę i zdradziła, w jakich luksusach zamierza urodzić pierwsze dziecko! Kilka miesięcy temu gwiazda TVN przekazała fanom radosne informacje o ciąży. Bohaterka programu "Żony Hollywood" już wkrótce zostanie mamą. Kinga Korta urodzi syna, który będzie nosił piękne imię Grayson. Zanim jednak maleństwo pojawi się na świecie, zobaczcie, co o swojej ciąży powiedziała w najnowszym wywiadzie!

Reklama

Kinga Korta planuje już kolejne dziecko?

Kinga Korta w szczerym wywiadzie dla magazynu "Viva!" przyznała, że żałuje, że tak późno zdecydowała się na dziecko.

Dziś myślę, że mogłam zaplanować ciążę trochę wcześniej. Tylko dlatego, że nie byłam świadoma, że przyniesie mi aż tak dużo radości i napełni miłością, której nie da się opisać. Gdybyśmy zdecydowali się na dziecko trzy lata temu, to dziś mogłabym być już w drugiej ciąży - przyznała przyszła mama.

Przy okazji Kinga Korta zdradziła, jak będzie wyglądać zbliżający się poród! Podczas narodzin syna, Kindze będzie towarzyszył mąż. Szczęśliwych rodziców będą również wspierać mama, teściowa i przyjaciółka gwiazdy TVN.

Będę rodzić w prywatnym szpitalu w Newport Beach z widokiem na ocean. Tam na porodówkę możesz zaprosić, kogo tylko chcesz. Dosłownie, możesz wyprawić prawdziwe koktajl party. Na początku nie wyobrażałam sobie, że w tak intymnej sytuacji ktoś może być obok. Chciałam to zrobić sama. Zresztą takie miałam wzorce. Mąż uparł się, że chce być przy mnie. Widziałam, że mu zależy. Teściowa i moja mama z pewnością do nas przyjadą. Może będzie również moja przyjaciółka- Kinga Korta zdradziła w rozmowie z Vivą!.

Kinga Korta przyznała również, że jeszcze nie wie, czy zdecyduje się na drugie dziecko.

Zobacz także

Zobacz także: 50-letnia Kinga Korta pokazała piękny wózek dla dziecka. Znamy markę i cenę! ZDJĘCIA

Kinga Korta żałuje, że wcześniej nie zdecydowała się na dziecko.

Instagram/Kinga Korta

Reklama

Gwiazda TVN już wkrótce zostanie mamą.

Instagram/Kinga Korta
Reklama
Reklama
Reklama