Marcelina Zawadzka, Mikołaj Roznerski Marcelina Zawadzka Mikołaj Roznerski Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka, Mikołaj Roznerski
Instagram
1/7
Marcelina Zawadzka, Mikołaj Roznerski
Instagram

Związek Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego był sporym zaskoczeniem! Miss Polonia 2011 i prezenterka TVP często podkreślała swoją niezależność, do tego jest po nieudanym związku i wydawać by się mogło, że jeszcze nie jest gotowa na nową relację. Natomiast o aktorze plotkowano, jakoby był prawdziwym amantem - szybko się zakochiwał i równie szybko kończył związki. Co ich połączyło? Gdzie się poznali?

 

Zobacz: Wszystkie dziewczyny Mikołaja Roznerskiego. Z kim był w związku przystojny gwiazdor z "M jak miłość"

 

Przeczytaj dalszą część historii na kolejnej stronie!

 

2/7
Marcelina Zawadzka
Instagram

Historia miłości Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego

 

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski poznali się w 2015 roku na planie „Pytania na śniadanie”, gdzie ona była prowadzącą, a on zaproszonym gościem. Ponoć od razu można było wyczuć chemię między nimi!

- Zaiskrzyło między nimi, ale nie przekroczyli granicy flirtu, bo on był wtedy w związku z Olgą Bołądź - zdradził znajomy Mikołaja w rozmowie z „Na żywo”. 

 

Co zrobił Mikołaj? Przeczytaj dalszą część historii na kolejnej stronie!

3/7
Mikołaj Roznerski
Instagram

Mikołaj Roznerski pozostał wierny Oldze Bołądź, mimo że ich był bardzo burzliwy. Na skutek ciągłych rozstań i powrotów nie przetrwał próby czasu. Wcześniej Mikołaj był związany z Martą Juras, z którą ma 7-letniego synka Antka. Nie chciał jednak brać ślubu z ówczesną ukochaną.

- Nigdy się nie oświadczyłem. Patrząc na liczbę singli w dzisiejszych czasach, to chyba trudno się oświadczyć. Staliśmy się egoistami - powiedział Mikołaj w jednym z wywiadów. 

Jakie plany ma Mikołaj Roznerski wobec Marceliny Zawadzkiej? Przeczytaj dalszą część historii na kolejnej stronie. 

4/7
Marcelina Zawadzka
Instagram

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski razem - co dalej?

 

Marcelina Zawadzka też ma za sobą nieudany związek z Kubą Przygońskim. Ostatnio dość długo była singielką, ale zupełnie nie przeszkadzała jej ta sytuacja. Gwiazda TVP doskonale sobie radzi sama.

- Jestem bardzo samodzielna i nie lubię, gdy mężczyzna chce mi ponieść walizkę, czy otworzyć przede mną drzwi. Taka pomoc „na siłę” mi trochę uwłacza. Podobnie jak stawianie drinków - wyznała niedawno.

 

Jak Mikołaj Roznerski przekonał do siebie Marcelinę Zawadzką? Odpowiedź na kolejnej stronie!

5/7
Marcelina Zawadzka
Instagram

Najwyraźniej jednak Mikołaj Roznerski potrafił sprawić, że Marcelina Zawadzka bez żalu porzuciła życie singielki. Wciąż jednak podkreśla, że każdy mężczyzna przechodzi u niej „okres próbny”. 

 

- Mój partner przechodzi coś w rodzaju okresu próbnego. To trwa kilka tygodni czy miesięcy i potem albo się angażuję, albo idę dalej sama - wyznała.

 

Co dalej ze związkiem pary? Przeczytaj dalszą część historii na kolejnej stronie!

6/7
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
Instagram

Mikołaj Roznerski ponoć bardzo się stara, żeby przejść pozytywnie przez ten okres. Zapoznał Marcelinę ze swoim synem, a teraz planuje z nią wakacje. 

 

Zobacz: Marcelina Zawadzka zabrała głos w sprawie związku z Mikołajem Roznerskim! "Dawno nie byłam tak..."

 

Przeczytaj też: Makijaż w stylu Marceliny Zawadzkiej! Wiemy, jak go zrobić!

 

Myślicie, że Mikołajowi i Marcelinie uda się stworzyć stały związek? Czy pasują do siebie? Zobacz ich wspólne zdjęcie na następnej  stronie!

7/7
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
Instagram