Niedawno Olga Bołądź rozstała się z Mikołajem Roznerskim. Para tworzyła dość tajemniczy i burzliwy związek. Rzadko pojawiali się razem na imprezach, ale często plotkowano o kryzysach w ich relacji i rozstaniach. „Fakt” informował, że to Olga Bołądź nosiła spodnie w tym związku i miała tego dość. 

 

- Relacja Olgi z Mikołajem była poważna, ale czasami miała wrażenie, że to ona nosi spodnie w tym związku. Ma silny charakter, ale potrzebuje faceta, który będzie się w stanie jej przeciwstawić - zdradziła znajoma aktorki w rozmowie z „Faktem”.  Olga jest zdecydowana i chce by u jej boku pojawił się facet, który ją ujarzmi. Mikołaj temu nie podołał, bo ona potrzebuje silnego męskiego ramienia - dodała informatorka.

 

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą! 

 

Być może to Sebastian Fabijański okaże się idealnym partnerem dla Olgi Bołądź. Para pojawiła się razem na premierze filmu „Volta” i nie szczędziła sobie czułości. Najnowsze zdjęcia Olgi i Sebastiana nie pozostawiają wątpliwości, że parę łączy coś więcej niż zwykła znajomość. Sam Sebastian Fabijański przyznał w rozmowie z „Faktem”, że spotyka się z Olgą! 

 

- Tak, to prawda, że łączy mnie coś więcej z Olgą. A czy jestem zakochany, to mogę powiedzieć tylko jej - przyznał aktor. 

Myślicie, że Olga i Sebastian pasują do siebie? Który z mężczyzn aktorki jest bardziej hot - były czy obecny? ;)

 

Zobacz: Wszystkie dziewczyny Mikołaja Roznerskiego. Z kim był w związku przystojny gwiazdor z "M jak miłość"

 

Przeczytaj też: Bołądź ze znanym aktorem, ale nie jest to Roznerski! Kim jest przystojniak z premiery "Kochaj"?

 

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą!

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański na premierze filmu
ONS

 

Mikołaj Roznerski to były partner Olgi Bołądź

Mikołaj Roznerski na Wielkim Teście TVP o filmie