Dziewczyny Roznerskiego
Bachleda-Curuś, Bołądź... Z kim jeszcze się spotykał? Pamiętacie?
1/6
Dziewczyny Roznerskiego

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka potwierdzili, że są parą. Jedna z najpiękniejszych Polek i była Miss Polonia oraz jeden z najprzystojniejszych aktorów i gwiazdor "M jak miłość" od jakiegoś czasu randkują, choć bardzo to ukrywali. Ze strony aktora to chyba pierwszy raz kiedy otwarcie przyznaje się do związku. 

A w jakich związkach był do tej pory Roznerski? Aktor ma 6-letniego syna z aktorką Martą Juras, która też swego czasu grała w "M jak miłość" i miała nawet romansowy wątek z Mikołajem. Po filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" mówiło się, że między aktorem a Alicją Bachleda-Curuś zaiskrzyło. Mimo, że miał być wtedy cały czas w związku z Olgą Bołądź.

 

Przypominamy historię wszystkich związków Mikołaja Roznerskiego W NASZEJ GALERII!

 

Zobacz także: Związek Roznerskiego i Zawadzkiej nie wszystkim się podoba! Aktor ostro zareagował: "Wara od..."

2/6
Marta Juras i Mikołaj Roznerski w M jak miłość

Marta Juras i Mikołaj Roznerski poznali się na studiach, choć studiowali w dwóch różnych miastach ona w Warszawie, on we Wrocławiu. Szybko połączyło ich uczucie, a owocem tego związku jest synek Antek, który urodził się w 2011 roku. Niebawem para zagrała razem w "M jak miłość".

Marta wcielała się w Erykę przyrodnią siostrę Janki (Joanna Osyda) , a Mikołaj w rolę Marcina Chodakowskiego, kuzyna Tomka (Andrzej Młynarczyk). I kiedy w serialu mieli grać zakochanych w życiu już nie byli razem. Para rozstała się w 2014 roku. A scenarzyści zakończyli ich wątek miłosny i wysłali chorą na guza mózgu Erykę na leczenie do USA.

3/6
Marta Juras i Mikołaj Roznerski w M jak miłość

Dlaczego Marta i mikołaj rozstali się? Mówi się, że uczucie się wypaliło, a aktor poznał na próbach do sztuki "Chopin musi umrzeć' interesującą aktorkę Olgę Bołądź. 

Marta Juras związała się z innym partnerem i ma z nim dziecko, a z Mikołajem pozostała w przyjacielskich stosunkach. Roznerski choć przyłapywany na zdjęciach paparazzi z Olgą Bołądź nigdy nie potwierdził tego związku oficjalnie. Dlatego snuto domysły przez dłuższy czas czy para jest w ogóle razem?

4/6
Olga Bołądź i Mikołaj Roznerski na konferencji TVP
ONS

Związek Mikołaja Roznerskiego i Olgi Bołądź był ściśle tajny. Mimo, że grali w tych samych produkcjach nie pokazywali się razem na czerwonym dywanie. Nie pozowali do zdjęć, często na imprezach nie podchodzili do siebie. Jakby się nie znali. 

Ale na zdjęciach paparazzi Roznerski i Bołądź czule się przytulali i objęciu spacerowali po Warszawie czy byli na zakupach ze swoimi synami. Plotki, że para nie jest razem pojawiły się w lecie 2016 roku, kiedy oboje zagrali w komedii "Kochaj". Jeszcze w styczniu tego roku mówiono, że kupili wspólne mieszkanie. Ale widocznie po dwóch latach związku coś się wypaliło. 

5/6
Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski
ONS

Po premierze "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" Mikołaja Roznerskiego łączono z Alicją Bachledą -Curuś, która w filmie była jego narzeczoną i mieli sporo intymnych scen. A aktorzy bardzo się polubili.

Podobno Alicja zaprosiła Mikołaja do Los Angeles, a on z tego zaproszenia skorzystał. I właśnie po powrocie do Polski definitywnie zakończył swój związek z Olgą. Co o tym "romansie" mówił Mikołaj?

Pracowałem z Alicją i zostaliśmy dobrymi znajomymi. To wszystko. Byłem przez kilka dni za granicą, ponieważ miałem tam do wykonania pewne zadanie. Tyle mogę powiedzieć - powiedział aktor z "M jak miłość" w wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium".

Czas pokazał, że romansu nie było. 

6/6
Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą

Podobno z Olgą Bołądź Mikołaj Roznerski rozstał się rok temu. I teraz jest z Marceliną Zawadzką! To pierwszy związek, do którego aktor przyznaje się medialnie.

Pod zdjęciem z Marceliną na swoim Instagramie - Roznerski upomniał wszystkich komentujących o rozwagę w słowach.

Dzięki wszystkim za dobre słowa! A tym, co mają słowa złe, mówię tylko: wara od mojej dziewczyny. Peace and Love! - czytamy!

Dlatego to musi być coś poważnego! Trzymamy kciuki!