Kate i William z dziećmi opuszczają Polskę
East News
To już koniec ich wizyty...
1/6
Kate i William z dziećmi opuszczają Polskę
East News

Księżna Kate i książę William opuszczają już Polskę! Wraz z dziećmi 4-letnim Georgem i 2-letnią Charlotte pojawili się na lotnisku w Warszawie. Po dwóch intensywnych dniach w naszym kraju książęca rodzina będzie miała tylko kilka godzin odpoczynku w samolocie - za chwilę czeka ich bowiem wizyta w Niemczech. 

Zobacz: Księżniczka Charlotte nosi w Polsce czerwone buty wujka Harry'ego z 1986 roku! Zobacz i porównaj

Kate i William z dziećmi opuszczają Polskę!

Mamy zdjęcia z lotniska w Warszawie! Koniecznie zobaczcie, jak pięknie prezentowała się księżna Kate w kobaltowym płaszczu i Charlotte w błękitnej sukience. Nie sposób nie wspomnieć o uroczym księciu George'u. Na kolejnych stronach znajdziecie fotografie.

 

Wzruszający pożegnalny wpis Kensington Palace na Twitterze

wpis Kensington Palace‏
Twitter
Twitter

 

Zobacz: Prawdziwe tłumy przyszły powitać książęcą parę w Gdańsku. Zobaczcie sami!

Przeczytaj też: Księżna Kate uczy się mówić po polsku! Musicie zobaczyć to nagranie! WIDEO

2/6
książęca para, księżna kate, książę william

Księżna Kate i książę William wraz z dziećmi przylecieli do Polski w poniedziałek, 17 lipca. Bez wątpienia to było jedno z najgłośniejszych i najważniejszych wydarzeń ostatnich miesiący, tuż obok wizyty prezydenckiej pary USA - Donalda i Melanii Trumpów. Po wylądowaniu na warszawskim lotnisku książęca para udała się do Pałacu Prezydenckiego, gdzie czekali na nich Andrzej Duda wraz z żoną.

 

Przeczytaj więcej na temat wizyty książęcej pary w Polsce na kolejnych stronach!

 

Zobacz: Książę William i księżna Kate JUŻ W POLSCE! Zobacz zdjęcia z lotniska

3/6
książęca para, księżna kate, książę william

Księżna Kate przyleciała do Polski w białej kreacji od Alexandra McQueena, w której zachwycała wyglądem (zobacz więcej: Postawiła na biel! Wiemy, jaką kreację wybrała księżna Kate. Znamy markę i cenę!). Nie sposób było również nie porównać jej looku do stylizacji Pierwszej Damy - Agaty Dudy (czytaj więcej: Księżna Kate w bieli, Agata Duda w beżu - która wyglądała lepiej? POJEDYNEK). 

 

Po spotkaniu z prezydencką parą, księżna Kate i książę William znaleźli chwilę na spotkanie z tłumem Polaków, którzy pojawili się pod Pałacem Prezydenckim (zobacz: Uśmiechy, całusy i rozmowy! Księżna Kate pokochała polskie dzieci! A William? ;) ZDJĘCIA).

 

Co działo się dalej podczas wizyty książęcej pary? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Polecamy: O czym rozmawiali William i Kate z Andrzejem i Agatą Dudą? Zaskoczyli ich jedną rzeczą! Jaką?

4/6
książęca para, księżna kate, książę william

Pierwszy dzień wizyty książęcej pary w Polsce zakończył się eleganckim balem w Łazienkach, zorganizowanym z okazji urodzin królowej Elżbiety II. Księżna Kate zadała szyku w kreacji od Gosi Baczyńskiej (czytaj więcej: Księżna Kate zachwyciła w białej sukni na balu w Łazienkach! To projekt polskiej projektantki!). 

 

We wtorek, 18 lipca, książęca para udała się w podróż do Gdańska, gdzie miała bardzo napięty grafik.

 

Zobacz: Oto look księżnej Kate nr 3! Najlepszy? Na wizytę w Gdańsku wybrała torebkę polskiej marki! ZDJĘCIA

5/6
książęca para, księżna kate, książę william

W Gdańsku książęca para odwiedziła Muzeum Stutthof w Sztutowie. Następnie spotkała się z prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem oraz mieszkańcami. Księżna Kate i książę William degustowali nalewki (wódkę miodową oraz wódkę z kwałkami złota!) i pierogi (z łososiem, szyjkami rakowymi, a także cielęce w cieście pietruszkowym, a nawet słodkie!), a także oglądali wyroby z bursztynu. Para spotkała się też z aktorami z teatru Szekspirowskiego. Na koniec Kate i William spotkali się z Lechem Wałęsą oraz członkami Solidarności.

 

Zobacz: Baczyńska miała okazję porozmawiać z Kate! Stało się coś, czego wszyscy obawiają się w takich sytuacjach!

 

Polecamy: Księżna Kate i książę William spotkali się z Lechem Wałęsą

6/6
dzieci kate i williama

We wtorek wieczorem książęca para wróciła do Warszawy. Z kolei w środę rano, 19 lipca, cała rodzina pojawiła się na lotnisku w Warszawie. Niestety, księżna Kate i książę William wraz z dziećmi opuszczają już Polskę. Księżna Kate zaprezentowała się w oszałamiającym kobaltowym płaszczu Catherine Walker, a mała Charlotte miała na sobie dopasowaną do stroju mamy błękitną sukienkę. Obie damy wyglądały pięknie! 

 

My będziemy tęsknić za książęcą rodziną, a wy?

 

Zobacz: Księżniczka Charlotte nosi w Polsce czerwone buty wujka Harry'ego z 1986 roku! Zobacz i porównaj