Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży podczas ślubu w Rzymie Anna Czartoryska w sukni ślubnej Marta Żmuda Trzebiatowska nie przyjęła nazwiska męża, Kamila Kuli Marta Żmuda-Trzebiatowska w sukni ślubnej Ślub Piotra Adamczyka i Kate Rozz
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży podczas ślubu w Rzymie
Życie na gorąco
1/13
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży podczas ślubu w Rzymie
Życie na gorąco

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują dziś pierwszą rocznicę ślubu. Para pobrała się 17 lipca 2015 roku w Rzymie. Początkowo wydawało się, że para jedzie do Włoch tylko na wakacje, ale szybko okazało się, że razem z nimi do Rzymu pojechały ich rodziny i przyjaciele. Agnieszka i Hyży wzięli ślub w gronie tylko najbliższych osób, a jedyną gazetą, której udało się zdobyć zdjęcie z ich ślubu było "Życie na gorąco". 

 

ZOBACZ: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - znamy szczegóły ze ślubu i podróży poślubnej!

2/13
Anna Czartoryska w sukni ślubnej
Fot. Krzysztof "Smyk" Siemieński

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki to jedna z niewielu par w show-biznesie, której udało się całkowicie ukryć przed mediami informację o dacie i miejscu ceremonii. Do mediów trafiły tylko te zdjęcia, które para sama zdecydowała się pokazać. Para pobrała się 1 kwietnia 2013 roku w kościele na warszawskich Bielanach. Aktorka miała na sobie suknię ślubną za 20 tysięcy i piękny biały płaszczyk marki La Mania. 

 

ZOBACZ: Mamy zdjęcie ze ślubu Czartoryskiej i Niemczyckiego

3/13
Marta Żmuda Trzebiatowska nie przyjęła nazwiska męża, Kamila Kuli
ONS

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula pobrali się 26 września 2015 roku. Co ciekawe, Marta i Kamil przez ponad rok ukrywali przed mediami, że w ogóle są parą. Większość osób dowiedziała się o tym, że spotykają się, gdy w mediach pojawiła się informacja o ich ślubie! Na swój ślub Marta zaprosiła tylko kilku przyjaciół z branży, a wśród gości znaleźli się m.in. Katarzyna Glinka z partnerem, Paweł Małaszyński z żoną i Andrzej Nejman z żoną. 

 

ZOBACZ: Ślub Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i Kamila Kuli! Zobaczcie zdjęcia z uroczystości!

 

 

4/13
Marta Żmuda-Trzebiatowska w sukni ślubnej

Podczas ceremonii towarzyszyli im również ochroniarze, którzy pilnowali, żeby do kościoła nie dostał się nikt, kto nie był przez nich zaproszony. 

5/13
Ślub Piotra Adamczyka i Kate Rozz

Piotr Adamczyk i Kate Rozz wzięli ślub 8 stycznia 2012 roku zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Para pobrała się w kościele na warszawskich Bielanach, a w uroczystości uczestniczyli tylko ich najbliżsi. Suknię ślubną panny młodej w kolorze ecru zaprojektował Maciej Zień, który był świadkiem na ich ślubie. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu i już rok później rozstali się. Ostatecznie okazało się, że Kate i Piotr wzięli tylko ślub kościelny, a nie konkordatowy, co w świetle polskiego prawa oznacza, że nie są małżeństwem. Każde z nich poszło w swoją stronę - Piotr związał się po pewnym czasie z Weroniką Rosati, a Kate Rozz wróciła do Francji. 

 

ZOBACZ: Nie będzie rozwodu! Rozz i Adamczyk... NIE WZIĘLI ŚLUBU!

6/13
Sylwia Grzeszczak i Liber na Telekamerach- paparazzi

Sylwia Grzeszczak i Liber pobrali się 28 lipca 2014 roku. Parze udało się ukryć przed mediami datę i miejsce ceremonii, dlatego w mediach nie pojawiły się żadne zdjęcia z ich ślubu. Sylwia w oświadczeniu napisanym do fanów zapewniła też, że nie planuje żadnej wspólnej sesji zdjęciowej z mężem.

28 lipca 2014 r ..S+M = <3 Ślub ten jest naszą prywatnością dlatego zależało nam aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób.. nie ukaże się zdjęcie z ceremonii a później wywiad w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości..Ale bardzo chcemy podziękować Wszystkim za życzenia ... - czytamy na Facebooku wokalistki.

ZOBACZ: Znajomi Grzeszczak i Libera świętują ich ślub. Pokazali niepublikowane zdjęcia

7/13
Hanna Lis i Tomasz Lis, Haniu jestem z ciebie dumny na koszulce
East News

Hanna Lis i Tomasz Lis pobrali się w październiku 2007 roku w Rzymie. Nie było gości, nie było rodziny ani przyjaciół. Tylko oni i polski konsul w Rzymie. Dziennikarzom zależało na tym, żeby wziąć ślub w tajemnicy przed wszystkimi, ale o tym, że się pobrali już sami poinformowali media. Tomasz Lis napisał SMS-a do dziennikarza "Faktu" o treści: "Jesteśmy po ślubie. To fakt. I właśnie wyłączam telefon. Pozdr. T.L." Po ślubie, Hanna Smoktunowicz przyjęła nazwisko męża. Oboje do dziś są bardzo szczęśliwi.

 

8/13
Anja Rubik w sukni ślubnej
BE&W

Anja Rubik i słynny model Sasha Knezevic pobrali się 16 lipca w małej cerkwi na Majorce. To była skromna uroczystość, bo modelka i model na ślub zaprosili tylko 55 osób – rodzinę i najbliższych przyjaciół. Byli wśród nich fotograf Marcin Tyszka i projektant domu mody Pucci Peter Dundas. Anja postawiła na krótką sukienkę, w której wyglądała obłędnie! Wydawało się, że to miłość na całe życie i nic nie jest w stanie ich rozdzielić, ale od kilku miesięcy mówi się głośno o kryzysie w ich małżeństwie, a nawet rozwodzie. Oby udało im się jeszcze wszystko poukładać!

 

ZOBACZ: Anja Rubik i Sasha Knezevic - Ślub na Majorce

9/13
Sara Boruc, Artur Boruc wzięli ślub w Grecji
Instagram

Ślub Sary i Artura Boruców odbył się w 2014 roku na greckiej wyspie Mykonos. Para dzień po ślubie poinformowała media o tym wydarzeniu i pokazała na Instagramie zdjęcia z tej uroczystości. Parze udało się wziąć cichy ślub tylko w gronie najbliższych. Artur Boruc i Sara Mannei poznali się w 2006 roku. W 2010 na świat przyszła ich córka, Amelia. Wspólnie wychowują również córkę z poprzedniego związku Mannei, Oliwię. 

 

ZOBACZ: Rodzina Boruca i Mannei pokazała więcej zdjęć z ich bajkowego ślubu [FOTO]

10/13
Sara Boruc w sukni ślubnej
Instagram

Dużo emocji wywołała suknia ślubna Sary. Blogerka na tę okazję założyła rozkloszowaną spódnicę i biały top. My jesteśmy zachwyceni jej wyborem, a Wy co myślicie?

11/13
Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Instagram

Marina i Wojciech Szczęsny również pobrali się w tajemnicy przed mediami! Choć o ich ślubie mówiło się od wielu miesięcy, nikt nie znał miejsca, ani daty ceremonii. Tylko jednemu fotografowi udało się w ostatniej chwili dotrzeć na miejsce i zrobić kilka zdjęć z ukrycia. Marina i Szczęsny pobrali się tuż przed Euro w Grecji. Na ślubie Mariny i Wojtka Szczęsnych obowiązywał biały dresscode. Wśród gości pojawili się m.in. Anna Lewandowska czy Dorota Czaja. Gwiazdą muzyczną wieczoru był zaś sam James Arthur, z którym Marina miała okazję zaśpiewać utwór "Roses". 

 

ZOBACZ: ZDJĘCIA ze ślubu Mariny i Wojtka Szczęsnych, których nie widzieliście!

12/13
Mąż Ewy Szabatin w białej koszuli

Pod koniec marca, Ewa Szabatin wzięła ślub na Malediwach! Tancerka wyszła za swojego ukochanego Rubena Barata-Rodriguesa, o czym sama poinformowała na Instagramie, a przy okazji pokazała kilka zdjęć z uroczystości.  Ewa postawiła na bardzo delikatną, ale seksowną kreację, którą sama zaprojektowała. 

 

ZOBACZ: Ewa Szabatin wzięła ślub na Malediwach! Jej suknia ślubna zapiera dech w piersiach ZDJĘCIA

13/13
Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz

Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz długo ukrywali swój związek przed mediami. I dość skutecznie, bo cichy ślub, który wzięli wiosną 2012 roku, zaskoczył wszystkich. Para wychowuje wspólnie córkę Alinkę.

 

ZOBACZ: Małgorzata Szumowska oburza, zachwyca, porusza. Skąd się wzięła? Jaka jest tajemnica jej wielkiego sukcesu?