12 stycznia Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka obchodzą 23 rocznicę ślubu! Para pobrała się w 2000 roku po tym, jak oficjalnie zaczęli związek - zaledwie rok wcześniej byli kolegami z zespołu. Nie wróżono im długiego małżeństwa, a decyzję o ślubie wiele osób uważało za pochopną, tymczasem Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka nadal są razem i cieszą się długim stażem, co w show-biznesie nie jest regułą, a raczej wyjątkiem. Co mówią o swoim małżeństwie po 23 latach razem?

Reklama

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 23 rocznicę ślubu!

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka w programie "Dzień dobry TVN" opowiedzieli o swoim związku i zdradzili, czy mają receptę na udaną, wieloletnią relację.

- Jeśli państwo spodziewacie się, że my jesteśmy tu jako eksperci od związków - broń Boże. Nie mamy żadnych recept, ale wiem na pewno, że warto ich szukać - powiedziała wprost Natalia Kukulska.

Michał Dąbrówka nie ukrywa, że Natalia Kukulska oczarował go tym, że jest zwyczajną dziewczyną i udało im się stworzyć wieloletni związek, a dziś są rodzicami trójki wspaniałych dzieci: Jana, Anny i Laury. Często razem tworzą muzykę, chronią swoją prywatność i nie ukrywają, że są naprawdę szczęśliwi.

- To mi się spodobało w Natalii, że jest normalną dziewczyną, a nie "gwiazdą" - powiedział wprost Michał Dąbrówka.

East News / Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Natalia Kukulska świętowała urodziny córki: "Przed chwilą ją urodziłam"

Para dba o to, aby o nich mówiono w kontekście pracy zawodowej i kolejnych projektów muzycznych, i choć czasem pojawiają się z dziećmi na ściankach, to chronią swoją prywatność. Natalia Kukulska nie podkreśla, że tak było od początku czyli od ich ślubu, który odbył się 12 lutego 2000 roku i był naprawdę skromny. Podobnie para celebruje inne ważne wydarzenia rodzinne:

Zobacz także

- Ślub był bardzo skromny, tak samo wszystkie nasze celebracje i uroczystości też są skromne, nierozbuchane - powiedziała Natalia Kukulska w rozmowie w "Dzień dobry TVN".

East News / Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Natalia Kukulska z rodziną na imprezie. Córka i syn gwiazdy pokazali się z partnerami! ZDJĘCIA

O kontrowersjach w związku Natalii Kukulskiej i Michale Dąbrówce nie przeczytamy w nagłówkach serwisów czy gazet. Para świetnie się dogaduje, ceni prywatność i nie dzieli się każdym szczegółem ze swojego życia w mediach społecznościowych. Artystka nie ukrywa, że tworzenie związku i podział obowiązków przychodzi im naturalnie, a oprócz uczucia mają też wiele wspólnego.

- Ktoś kiedyś powiedział, że małżeństwo jest wyzwaniem i wymaga pracy każdego dnia. Na szczęście nie mam takiego poczucia. Nie chciałabym codziennie zastanawiać się, jaką przyjąć postawę. Ja i Michał w sposób naturalny dzielimy się obowiązkami. Mamy wspólne pasje, podobną wrażliwość, fascynacje i gust - cytuje Natalię Kukulską serwis Fakt.pl

East News / Artur Zawadzki/REPORTER

Gratulujemy i życzymy kolejnych wspólnych lat! Tymczasem zobaczcie rodzinne zdjęcia Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki.

Wojciech Olkusnik/East News

instagram/@nataliakukulska

EastNews

ONS

ONS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama