Party Stories
Ślub Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego
Krzysztof "Smyk" Siemieński
Newsy

Mamy zdjęcie ze ślubu Czartoryskiej i Niemczyckiego

Aktualizacja Księżniczka i milioner - ładna para?

1 kwietnia Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli cichy ślub w kościele na warszawskich Bielanach. Wszyscy początkowo myśleli, że to primaaprilisowy żart, jednak menadżer aktorki w rozmowie z nami potwierdził, że para powiedziała sakramentalne "tak". Zobacz: Czartoryska i Niemczycki wzięli ślub! Mamy komentarz menadżera!

Czartoryska na swoim Facebooku zamieściła jedno zdjęcie z tego wzniosłego i niezwykle pięknego wydarzenia. Jak dowiedział się jeden z tabloidów aktorka miała na sobie suknię ślubną za 20 tysięcy i piękny biały płaszczyk marki La Mania. Anna postawiła również na klasyczny kok spięty długim welonem. W kościele pojawiło się zaledwie 50 najbliższych osób z otoczenia młodej pary.

Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Aktualizacja: Poniżej dobrej jakości zdjęcia ze ślubu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli ślub
ONS
Newsy
Czartoryska i Niemczycki już po weselu! Jak wyglądało?
Przyjęcie zorganizowali w tajemnicy

1 kwietnia Anna Czartoryska i Michał Niemczycki wzięli w tajemnicy przed rodziną i mediami ślub. Informacja ta wywołała sporo zamieszania w show-biznesie, szczególnie, że ślub bogatej pary miał być wydarzeniem na miarę ubiegłorocznej ceremonii Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. W ramach rekompensaty, liczono że księżniczka i milioner urządzą wielkie przyjęcie weselne. Tym razem również okazało się inaczej. Magazyn "Flesz" dotarł do informacji, że Czartoryska i Niemczycki zrezygnowali z szumnie zapowiadanego przyjęcia na 400 osób, o czym kilka tygodni temu mówiła Katarzyna Frank-Niemczycka ( zobacz: "Bzdury i kłamstwa" ). 8 czerwca zakochani zaprosili na ciche wesele ok. 30 osób do rezydencji rodziców Michała w Konstancinie . Gościom podano wykwintny obiad w ogrodzie. Była też muzyka na żywo, sztuczne ognie i tort na cześć młodej pary . Oczywiście o niczym nie wiedzieli paparazzi, którzy po raz kolejny stracili szansę na zarobienie ogromnych pieniędzy ze sprzedaży prywatnych zdjęć. Teraz Ania i Michał wylatują w podróż poślubną. Swoją miłość będą celebrować w Ameryce Południowej. A tak wyglądali zakochani w dniu ślubu:

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki na okładce Flesza
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Czartoryska i Niemczycki na okładce "Flesza"
Jak wyglądał cichy ślub roku? Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi nowy numer magazynu „Flesz”. Tym razem na okładce pojawili się szczęśliwie zakochani Anna Czartoryska i Michał Niemczycki , którzy w drugi dzień Wielkanocy wzięli cichy ślub w jednym z kościołów na warszawskich Bielanach. Jak wyglądała ceremonia i kto jako pierwszy złożył życzenia szczęścia i pomyślności Młodej Parze? Zobacz: Tak wyglądali Czartoryska i Niemczycki na ślubie? Ponadto z „Flesza” dowiecie się, jak Edyta Górniak świętowała 9. urodziny syna Alana. Gdzie pracuje Katarzyna Niezgoda , a także jaka przykrość spotkała Joannę Koroniewską . Oprócz tego magazyn zdradza sposoby Rihanny, Kate Hudson oraz innych gwiazd na zrzucenie zbędnych kilogramów i... oszukanie głodu. W numerze nie zabrakło stron o modzie i urodzie. Stylistki magazynu tym razem zdradzają hity wiosny, które powinny znaleźć się w szafie każdej fashionistki. Nowy numer „Flesza” w sprzedaży od jutra za jedyne 1,99 złotych! Ślubne zdjęcia Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego:

Anna Czartoryska, Michał Niemczycki
Newsy
Wow! Czartoryska i Niemczycki na okładce najnowszego numeru "Flesz. Gwiazdy i Styl"
Dowiedz się więcej!

To prawda! Księżniczka Anna Czartoryska i syn miliardera Michał Niemczycki w Wielkanoc wzięli cichy ślub. Gratulujemy wyboru! Młoda Para zrezygnowała z medialnego rozgłosu, biorąc ślub w gronie rodziny i przyjaciół. Wielka klasa! Więcej o Annie Czartoryskiej i jej stylu przeczytacie tutaj: Ale to nie wszystko, o czym przeczytacie w najnowszym numerze! Gwiazdy takie jak Rihannam , czy Kate Hudson zdradzają sposoby walki ze zbędnymi kilogramami.  Dowiedzcie się również jak Edyta Górniak spędziła 9. urodziny swojego syna. To i wiele więcej już jutro, w poniedziałek 8. kwietnia znajdziecie w kioskach w całej Polsce. Więcej o Edycie Górniak i jej stylu znajdziecie tutaj: Życzymy miłej lektury!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner