Anja Rubik, Sasha Knezevic Anja Rubik, Sasha Knezevic Anja Rubik, Sasha Knezevic Anja Rubik, Sasha Knezevic Lucyna Szymańska
Anja Rubik, Sasha Knezevic
BE&W
Ona w krótkiej sukni, ale za to z długim trenem, on w eleganckim smokingu. Oboje niezwykle wzruszeni, bo to najważniejszy dzień ich życia.
1/8
Anja Rubik, Sasha Knezevic
Najpopularniejsza i najbardziej pożądana modelka Anja Rubik i słynny model Sasha Knezevic pobrali się 16 lipca w małej cerkwi na Majorce.

Miłość i wierność ślubowali sobie w obrządku prawosławnym, bo pan młody jest Serbem. Choć oboje są światowej sławy modelami, pracują i przyjaźnią się z największymi projektantami, na ślub zaprosili tylko 55 osób – rodzinę i najbliższych przyjaciół. Byli wśród nich fotograf Marcin Tyszka i projektant domu mody Pucci Peter Dundas. Pannę młodą do ołtarza prowadził tata, który potknął się z przejęcia. Świadkami byli starsza siostra Anji Joanna i przyjaciel Sashy. Państwo młodzi wymienili się obrączkami zaprojektowanymi przez modelkę.

Po pięknej ceremonii goście udali się do pobliskiego hotelu La Residencia, gdzie w ogrodzie z widokiem na morze wznosili toasty za szczęście i pomyślność nowożeńców. Ale myli się ten, kto myśli, że Anja i Sasha udadzą się w romantyczną podróż poślubną. Niestety, oboje mają tyle pracy, że musiało im wystarczyć kilka wspólnych dni na Majorce.

Zaraz po ślubie Anja przyleciała do Polski na nagrania programu „Top Model. Zostań modelką”.
2/8
Anja Rubik, Sasha Knezevic
3/8
Anja Rubik, Sasha Knezevic
4/8
Anja Rubik, Sasha Knezevic
5/8
Lucyna Szymańska
6/8
Marcin Tyszka
7/8
Anja Rubik, Sasha Knezevic
8/8
Peter Dundas