Party Stories
Ślub Sylwii Grzeszczak i Libera
ONS
Newsy

Znajomi Grzeszczak i Libera świętują ich ślub. Pokazali niepublikowane zdjęcia

Romantyczne fotki małżonków

Po kilku dniach spekulacji i plotek, w poniedziałek Sylwia Grzeszczak potwierdziła, że wzięła ślub z Liberem. Związek pary od lat owiany był tajemnicą i choć spekulowało się, że od dawna są razem, żadne z nich nigdy oficjalnie nie wypowiedziało się na ten temat. Uroczystość odbyła się w rodzinnym mieście rapera i brała w niej udział tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Przypomnijmy: Grzeszczak potwierdza ślub z Liberem! Zdradza też szczegóły ceremonii

Wokalistka zastrzegła też, że w prasie nie pojawią się zdjęcia ze ślubu, nie udzieli też żadnego wywiadu na ten temat. Trzeba przyznać, że to rzadko spotykana postawa w polskim show-biznesie, ale wygląda na to, że Sylwia zamierza dotrzymać słowa. Świętują za to znajomi nowożeńców - na Facebooku Libera pojawiło się mnóstwo wpisów z gratulacjami czy pamiątkowych zdjęć. Wśród nich znalazły się archiwalne fotki pary, na których widzimy w czułych objęciach. Ich autorka, Agnes Kubicka, przyznała, że już wtedy wiedziała, że związek Sylwii i Libera to coś poważnego.
 

Wczoraj wzięli ślub Liber & Sylwia Grzeszczak, robiąc im fotki kilka lat temu czułam pismo nosem,że będzie coś z tego poważnego Gratulacje Kochani !!! - napisała fotografka.


W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliśmy. Pasują do siebie?

Zobacz: Grzeszczak pierwszy raz opowiedziała o związku z Liberem

Ślub Sylwii Grzeszczak i Libera

Ślub Sylwii Grzeszczak i Libera

 

Ślub Sylwii Grzeszczak i Libera

Sylwia Grzeszczak i Liber w Stanach Zjednoczonych:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwia Grzeszczak i Liber są razem
ONS
Newsy
Grzeszczak potwierdza ślub z Liberem! Zdradza też szczegóły ceremonii
Dlaczego odbył się w tajemnicy?

W weekend pojawiły się informacje, że Sylwia Grzeszczak wzięła cichy ślub z Liberem . Para spotyka się już od kilku lat, ale nigdy nie mówiła o swoim związku w wywiadach, co w show-biznesie jest prawdziwą rzadkością. Jeszcze dziś po południu artyści dementowali doniesienia o zmianie stanu cywilnego. Przypomnijmy: Grzeszczak i Liber przerywają milczenie. Zabrali głos w sprawie ślubu Fani jednak pozostali nieubłagani, zasypując Sylwię pytaniami o ślub na jej oficjalnym profilu na Facebooku. To najwyraźniej przyniosło oczekiwany skutek, bo wokalistka w końcu ustosunkowała się do plotek publikując obszerny post. Grzeszczak wyznała w nim, że 28 lipca wyszła za Libera podczas prywatnej uroczystości. Zapowiedziała też, że w mediach nie pojawi się sesja ślubna, ani tym bardziej wywiad z udziałem młodej pary.   28 lipca 2014 r ..S+M = <3 Ślub ten jest naszą prywatnością dlatego zależało nam aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób.. nie ukaże się zdjęcie z ceremonii a później wywiad w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości..Ale bardzo chcemy podziękować Wszystkim za życzenia ... - czytamy na Facebooku wokalistki. Gratulujemy! Zobacz:  Grzeszczak pierwszy raz opowiedziała o związku z Liberem Sylwia i Liber na wspólnej trasie w USA:

Podróż poślubna Grzeszczak i Libera
ONS
Newsy
Grzeszczak i Liber polecieli na miesiąc miodowy. Nie spędzają go sami
Kto im towarzyszy?

Ślub Sylwii Grzeszczak i Libera planowany był w wielkiej tajemnicy. Nie wiedział o nim absolutnie nikt za wyjątkiem najbliższej rodziny gwiazdorskiej pary. Zakochani długo nie chcieli potwierdzać plotek o ceremonii, ale w końcu zdecydowali się na krótkie i lakoniczne oświadczenie. Przypomnijmy: Grzeszczak potwierdza ślub z Liberem! Zdradza też szczegóły ceremonii Wokalistka bardzo mocno ceni sobie prywatność, a jej ukochany wtóruje jej w postanowieniu o nieujawnianiu szczegółów z ich wspólnego życia. Jak donosi "Party", para myślała początkowo o ślubie za granicą. Wówczas nie musieliby myśleć o natrętnych paparazzi i nadmiernym zainteresowaniu mediów. Ostatecznie jednak zrezygnowali z tego pomysłu. Oboje są wierzący i zależało im na ślubie kościelnym. Gdyby chcieli go wziąć poza Polską, trzeba by było długo załatwiać formalności - tłumaczy w rozmowie z magazynem koleżanka Sylwii. Sylwia i Liber wybrali się też w podróż poślubną. Nie polecieli w nią jednak zupełnie sami. Do jednego z kurortów na południu Europy zabrali też swoich rodziców. To będzie krótki miesiąc miodowy, bo w sierpniu Sylwia daje już kolejne koncerty, a Liber wraca do studia, aby dokończyć pracę nad nową płytą - czytamy w "Party". Młodej parze wypada tylko życzyć szczęścia i wytrwałości w swoim postanowieniu. Zobacz: Znajomi Grzeszczak i Libera świętują ich ślub. Pokazali niepublikowane zdjęcia Grzeszczak i Liber podczas tournee w USA:

Sylwia Grzeszczak i Liber o ślubie
ONS
Newsy
Grzeszczak i Liber przerywają milczenie. Zabrali głos w sprawie ślubu
Para odniosła się do rewelacji

Jednym z najgorętszych tematów minionego weekendu była sensacyjna wiadomość na temat rzekomego ślubu Sylwii Grzeszczak i Libera . Para miała podobno pobrać się w Poznaniu. Inne źródło donosi, że ceremonia odbyła się poza granicami kraju. Zainteresowanie tematem nabrało rumieńców po tym jak management artystów konsekwentnie odmawiał komentarza w tej sprawie. Przypomnijmy:  Grzeszczak i Liber już po ślubie? Są pewne nieścisłości Kwestią czasu było, aż do rewelacji ustosunkują się sami zainteresowani. Na Facebooku Sylwii Grzeszczak pojawił się niedawno post, z którego nie do końca można wywnioskować, jaka jest prawda: Media rządzą się swoimi prawami, piszą byle co żeby napisać - nieważne czy to prawda czy nie:) - pisze artystka Zupełnie inaczej na plotki zareagował Liber. Stanowczo zaprzeczył, jakby miał się ożenić z Sylwią: Plotka o moim ślubie z Sylwią Grzeszczak jest nieprawdziwa! Być może kiedyś weźmiemy ślub ale na to przyjdzie odpowiedni moment. Prosimy z Sylwią byście nie kierowali się tymi informacjami i nie składali nam gratulacji - pisze raper Reasumując, ślubu nie było. Szkoda? AKTUALIZACJA: Dzisiaj odbył się ślub Sylwii Grzeszczak i Libera. Szczegóły tutaj . Zobacz:  Grzeszczak pierwszy raz opowiedziała o związku z Liberem   Sylwia i Liber na wspólnej trasie w USA: 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner