Marta Żmuda-Trzebiatowska w sukni ślubnej
1/7
Marta Żmuda-Trzebiatowska w sukni ślubnej

Marta Żmuda-Trzebiatowska 26 września poślubiła młodszego o 5 lat partnera, Kamila Kulę. Zakochani spotykali się od półtora roku, a  kilka miesięcy temu okazało się, że chcą ze sobą spędzić resztę życia. Wspólnie wybrali się na Kos, gdzie spędzili romantyczne chwile.

Ślub Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

Uroczystość była bardzo kameralna i pojawili się na niej tylko najbliżsi. Marta zaprosiła tylko kilku przyjaciół z branży, a wśród gości znaleźli się m.in. Katarzyna Glinka z partnerem, Paweł Małaszyński z żoną i Andrzej Nejman z żoną. Udało nam się zdobyć zdjęcia, na których widać, że gwiazda miała nawet ochroniarzy, którzy pilnowali, aby nikt poza zaproszonymi osobami nie dostał się na wesele. Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej i Kamilowi Kuli zależało - jak wielu innym gwiazdom - by ich ślub nie był głośnym wydarzeniem.

 

A jak wyglądała suknia ślubna gwiazdy? Zobaczcie resztę zdjęć!

2/7
Szare futerko

Paweł Małaszyński i Marta Żmuda-Trzebiatowska zagrali rodzeństwo w filmie "Ciacho" . Podczas kręcenia zdjęć bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili. Nic dziwnego, że aktor z żoną pojawił się na ślubie Marty Żmudy-Trzebiatowskiej w ten szczególny dla gwiazdy dzień. 

3/7
Andrzej Nejman w garniturze

Na uroczystości pojawił się także Andrzej Nejman z żoną, znany z serialu "Złotopolscy".

4/7
Marta Żmuda-Trzebiatowska w białej sukni

Ze zdjęć widać, że Marta Żmuda-Trzebiatowska postawiła na skromną suknię ślubną. Projektowała ją jej przyjaciółka - Natalia Jaroszewska.

5/7
Suknia ślubna Małgorzaty Kożuchowskiej

O bezpieczeństwo gości i młodej pary dbali ochroniarze.

6/7
Partner Katarzyny Glinki

Katarzyna Glinka z partnerem także wspierała Martę Żmudę-Trzebiatowską. Panie poznały się w Teatrze Kwadrat, gdzie razem pracują.

7/7
Andrzej Nejman w garniturze

Andrzej Nejman i Marta Żmuda-Trzebiatowska wiele razy wspólnie pracowali, dlatego nie mogło go zabraknąć na uroczystości.