Doda i Edyta Górniak

Edyta Górniak przez Dodę nie wystąpi w "The Voice of Poland"?! "Jeśli Doda zostanie trenerem..."

Doda i Edyta Górniak

Edyta Górniak nie chce spotykać się z Dodą w programie "The Voice of Poland"! Od kilku tygodni w mediach pojawiają się informacje, że Jacek Kurski chciałby, aby w najnowszej edycji talent-show wzięła udział właśnie Doda. Piosenkarka w rozmowie z nami przyznała, że chętnie udzieliłaby kilku rad uczestnikom The Voice of Poland i z pewnością świetnie poradziłaby sobie w roli jurorki.

 

Zobacz także: Doda zostanie jurorką w "The Voice of Poland"?! Jacek Kurski zabrał głos w tej sprawie! Widzi ją w TVP?

 

Edyta Górniak i Doda spotkają się w "The Voice of Poland"?

Jak na pomysł udziału Dody w programie "The Voice of Poland" zareagowała Edyta Górniak? Nie jest tajemnicą, że piosenkarki za sobą nie przepadają. Teraz diva w rozmowie z Faktem przyznała, że nie wyobraża sobie współpracy z Dodą. Okazuje się, że Edyta zrezygnuje z udziału w talent-show jeżeli jej konkurentka rzeczywiście się w nim pojawi!

Za każdym razem, gdy dostaję zaproszenie, by być trenerem w „The Voice of Poland”, od razu zadaję pytanie, z kim będę współpracować. Program trwa cztery i pół miesiąca i dobrze, jeśli ten czas upływa w atmosferze szacunku i zrozumienia - przyznała Edyta Górniak. - Jeśli będzie tak, jak mówi prezes TVP, i Doda zostanie trenerem, to z bólem serca rozstanę się z programem. Nie mogę niestety pracować z kimś, kto mąci i psuje atmosferę. Jestem profesjonalistką i w pracy cenię sobie komfort i spokój.

Jesteście zaskoczeni? A Wy kogo wolelibyście zobaczyć w The Voice of Poland? Dodę czy Edytę Górniak

 

Zobacz także: Edyta Górniak w ostrych słowach o Mai Sablewskiej: „Wiem, że ta osoba zawsze lubiła naśladować wszystkie swoje artystki”

 

Edyta Górniak zrezygnuje z The Voice of Poland?

Edyta Górniak

 

Piosenkarka nie chce spotykać się z Dodą w jednym programie.

Doda w złotej mini na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu 2017
East News

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43