Doda, Jacek Kurski
ONS

Doda zostanie jurorką w "The Voice of Poland"?! Jacek Kurski zabrał głos w tej sprawie! Widzi ją w TVP?

Doda, Jacek Kurski
ONS

Doda zostanie jurorką w "The Voice of Poland"? Nie jest to wykluczone! Jak podaje "Fakt", prowadzone są już rozmowy w tej sprawie. Doda w roli jurorki w największym talent show Telewizji Polskiej z pewnością przyniosłaby programowi wzrost oglądalności, a przez to większe zainteresowanie reklamodawców. Sprawą interesuje się sam prezes TVP, Jacek Kurski, który osobiście wypowiedział się na temat ewentualnego udziału Dody w "The Voice of Poland". 

 

Zobacz też: Z czego utrzymuje się Doda? Wcale nie z muzyki! Gwiazda zdradziła prawdę i powiedziała, co robi z pieniędzmi!

 

Doda jurorką "The Voice of Poland"?

Jacek Kurski nie wyklucza udziału Dody w programie. Prezes Telewizji Polskiej przyznał, że Doda jest świetną artystką i jest brana pod uwagę jako nowa jurorka "The Voice of Poland".

Są prowadzone rozmowy, by zasiadła w jury jednego z programów muzycznych. Przestałem wykluczać Dodę, bo to bardzo dobra i kompletna artystka. Nie lubię wykluczania ludzi za cokolwiek - powiedział Jacek Kurski w wywiadzie dla "Faktu".

Czy już wkrótce zobaczymy Dodę w roli jurorki muzycznego show TVP? A jeśli tak, to czyje miejsce zajęłaby gwiazda? Obecny skład jury "The Voice of Poland" to: Natalia Kukulska, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron. A może specjalnie dla Dody powstanie dodatkowe miejsce w składzie jurorskim? Przypomnijmy, że przez dłuższy czas Doda nie była mile widziana w Telewizji Polskiej za sprawą swoich kontrowersyjnych występów i wypowiedzi. Jednak obecnie jej zła passa w TVP się odwróciła. Artystka coraz częściej pojawia się na tych samych imprezach, co prezes Telewizji Polskiej oraz prezydent Andrzej Duda. Jej udział w "The Voice of Poland" to byłby prawdziwy hit!

 

Polecamy: Doda znów szokuje swoim wizerunkiem. Czy eksponowanie nagości na salonach to już jej wizytówka?

 

Doda zasiądzie w fotelu jurorskim "The Voice of Poland"?

Doda na premierze filmu "Wyklęty"
ONS

Jacek Kurski nie wyklucza angażu Dody do talent show TVP.

Jacek Kurski na koncercie ku pamięci Przemysława Gintrowskiego

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43