Sylwia Szostak

Sylwia Szostak zrobiła błyskawiczną karierę w świecie fitnessu. Szybko stała się konkurencją dla takich gwiazd, jak Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska. Dużą popularność przyniósł jej udział w programie rozrywkowym "Agent - Gwiazdy". Ogromny wpływ na rozwój jej kariery w fitnessie miał mąż Akop Szostak, który jest uznanym zawodnikiem MMA. Sport od wczesnej młodości był pasją Sylwii, noszącej wtedy jeszcze nazwisko Nawrat. Trenowała i występowała z grupą cheerleaderek, z którą odnosiła duże sukcesy. Należy do nich przede wszystkim zdobycie mistrzostwa Polski. W pewnym momencie Sylwia zrezygnowała ze sportu i zajęła się modelingiem i fotomodelingiem. Po 9 latach przerwy postawiła na karierę trenerki fitness, w której odniosła duże sukcesy. Poznaj więcej informacji o Sylwii Szostak.

Imię: Sylwia

Nazwisko: Nawrat-Szostak

Nazwisko panieńskie: Nawrat

Pseudonim: -

Wzrost: 163 cm

Data urodzenia: 25.11.1986 r.

Znak zodiaku: strzelec

Zawód: trenerka personalna, trenerka fitnessu, fotomodelka

Osoby - związki: od 2015 roku małżeństwo z Akopem Szostakiem, polskim zawodnikiem MMA pochodzenia ormiańskiego i rosyjskiego

Rodzice: brak informacji

Dzieci: -

Rodzeństwo: -

BIO: W początkach swojej kariery Sylwia Szostak (wtedy jeszcze Nawrat) występowała w zespole cheerleaderek, z którym zdobywała liczne nagrody, również na międzynarodowych zawodach. Największym sukcesem grupy okazało się zdobycie złotego medalu na Mistrzostwach Polski. W pewny momencie Sylwia poczuła wypalenie związane ze sportem. Przez mniej więcej 9 lat pracowała jako fotomodelka i pozowała dla takich pism, jak "CKM" czy "Maxi". Uczestniczyła też w kampaniach reklamowych producentów Oriflame, Bruno Banani czy Axe. Ostatecznie jednak wróciła do sportu. Bodźcem do zmiany trybu życia były problemy zdrowotne, których doświadczała w trakcie pracy modelki. Ze względu na wymogi świata mody doprowadzała organizm do wyniszczenia, a w pewnym momencie ważyła zaledwie 41 kilogramów. Uznała wtedy, że czas na zmianę i rozpoczęła regularne ćwiczenia 4-5 razy w tygodniu na siłowni, porzuciła codzienne głodówki. Kiedy okazało się, że w fitnessie sprawdza się znakomicie i sprawia on jej dużą przyjemność, podjęła decyzję o zrobieniu kursu trenerki personalnej, tak aby móc uczyć innych zdrowego trybu życia i odpowiedniego doboru ćwiczeń. W trakcie kursu poznała swojego przyszłego męża Akopa Szostaka. To on zainspirował ją do rozwoju kariery w świecie fitnessu, a także udzielał jej rad odnoszących się do zdrowego i efektywnego żywienia. Kiedy zaczęła zdobywać popularność i stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych trenerek fitness w kraju, wraz z mężem Akopem rozpoczęła prowadzenie autorskiego programu treningowego "Życie nabiera smaku", emitowanego na TVN Meteo. Program nie okazał się wielkim sukcesem i zakończył emisję po ośmiu odcinkach. W 2015 roku Sylwia Szostak wydała płytę na zamówienie magazynu "Shape", na której prezentuje zestaw ćwiczeń dla początkujących. W 2017 roku została ambasadorką marki Veroni Active. Sylwia Szostak jest również zawodniczką Bikini Fitness, a w 2017 roku zdobyła srebrny medal w zawodach organizacji IFBB. Konto Sylwii Szostak na Instagramie ma około 400 tysięcy stałych obserwatorów. Poza tym trenerka wraz z mężem prowadzi na YouTube kanał "Szostak TV".

Znana z: Sylwia Szostak znana jest oczywiście dzięki propagowaniu zdrowego trybu życia i różnego rodzaju ćwiczeń. Natomiast szerszej publiczność telewizyjnej dała się poznać dzięki aktywności w show-biznesie. W 2016 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Ideą programu jest znalezienie w grupie uczestników agenta, czyli osoby sabotującej ich pracę. Sylwia Szostak wśród 13. zawodników zajęła 7. miejsce.

Funkcja w filmie: -

Płyty: -

Książki: -

Nagrody: - Mistrzostwo Polski Cheerleaderek; - srebrny medal Bikini Fitness w zawodach organizacji IFBB.

LINK Instagram: https://www.instagram.com/sylviafitness/


Link FB: https://www.facebook.com/SylwiaSzostaktrainer
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index