Marcela Leszczak


Imię: Marcela

Drugie imię: -

Nazwisko: Leszczak

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Byk

Data urodzenia: 1992-05-18

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 171

BIO: Marcela Leszczak – polska modelka i aktorka. Zdobyła tytuł Miss Konina, została też drugą wicemiss Wielkopolski, a w 2011 roku była półfinalistką Miss Polski. Zanim rozpoczęła przygodę z modelingiem, pracowała w warsztacie samochodowym swojego ojca w Koninie i układała kostkę brukową.
W 2013 roku wzięła udział w trzeciej edycji programu rozrywkowego „Top Model” i dostała się do finału, gdzie konkurowała i przegrała o włos z Zuzą Kołodziejczyk. Tego samego roku wystąpiła w serialu „Miłość na bogato” emitowanym na kanale Viva Polska, gdzie wcieliła się w postać modelki Marceliny. Współpracuje z marką „Eclair”, której kosmetyki promuje. W 2014 roku zagrała epizodyczną rolę celebrytki w filmie „Wkręceni 2”. W tym samym roku w Stanach Zjednoczonych jej zdjęcie znalazło się na okładce książki „Beloved” autorstwa Corinne Michaels.
Marcela Leszczak razem z raperem Lui'em nagrała piosenkę pt. „Zostań”. W 2015 roku wzięła udział w ślubnej sesji zdjęciowej do magazynu „Młoda Para. Od A do Z”, w sesji dla firmy „Lou” i dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestniczyła również w programie rozrywkowym „Rozmowy w toku” w TVN.
Nie mówi o swoim życiu prywatnym, zamieszcza jedynie na portalach społecznościowych zdjęcia z przystojnymi mężczyznami.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index