Krzysztof Gojdź

Krzysztof Gojdź to lekarz i osobowość medialna. Rozpoznawalność przyniosły mu programy telewizyjne z zakresu medycyny estetycznej. Znany jest z komentowania "poprawek urody" u gwiazd. Prowadzi klinikę Revive Clinic, oferującą holistyczne usługi SPA i zabiegi anti-aging. Klinika ma siedzibę w Miami Beach.

Imię: Krzysztof

Nazwisko: Gojdź

Nazwisko panieńskie: nie dotyczy

Pseudonim: -

Wzrost: 186 cm.

Data urodzenia: 7.01.1965 r.

Znak zodiaku: koziorożec

Zawód: lekarz

Osoby - związki: brak informacji

Rodzice: Czesław i Danuta Gojdziowie

Dzieci: brak

Rodzeństwo: siostra Agnieszka

BIO: Krzysztof Gojdź urodził się i wychował w Dębnie. W 1998 roku został absolwentem kierunku lekarskiego w Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę magisterską bronił jednak na kierunku zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej. Po uzyskaniu tytułu podjął się studiów doktoranckich i obronił pracę doktorską pt. "Jakość życia oraz problem wypalenia zawodowego polskich lekarzy". W 2012 roku ukończył Amerykańską Akademię Medycyny Estetycznej w Miami. Jest również absolwentem Amerykańskiej Akademii Anti-Aging Medicine. Praktykę z zakresu zabiegów medycyny estetycznej zdobywał w klinikach w USA, Europie, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie. W 2013 roku został wykładowcą i szkoleniowcem Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Przeszkolił ponad 1000 lekarzy na całym świecie. Gojdź specjalizuje się w laseroterapii. Jest ponadto prekursorem i twórcą idei holistycznej medspa, która może być wykorzystywana zarówno przez specjalistów medycyny estetycznej, jak i przez lekarzy ginekologii, kosmetologii i specjalistów żywienia. Popularność w Polsce przyniosły mu programy w stacji TVN, w których promował medycynę estetyczną. Znany jest również z komentowania wyglądu gwiazd. Wykorzystując rosnącą popularność w Polsce, Gojdź założył Klinikę Holistyczną, którą promowali celebryci. Oferowane w klinice zabiegi medycyny estetycznej i anti-aging oparte były na naturalnych procedurach. Gojdź jest promotorem naturalnego wyglądu. W 2020 roku lekarz zdecydował się wyjechać z Polski i sprzedać swoje udziały w Klinice Holistycznej. Osiadł w Miami Beach, gdzie otworzył klinikę Revive Clinic, która ma być zalążkiem sieci klinik w dużych miastach USA. Gojdź w nowym miejscu podejmuje walkę ze starzeniem się skóry. Zajmuje się pielęgnacją z wykorzystaniem laseroterapii, metod naturalnych i zabiegów medycyny estetycznej. Wielokrotnie podkreślał swoje zaangażowanie w projekty charytatywne. Taką pomoc ma nieść również jego nowa klinika Revive Clinic. Kiedy w 2018 roku wziął udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", również całe honorarium przeznaczył na cele charytatywne.

Znany z: programów TVN o tematyce medycyny estetycznej. Lekarz aktywnie prowadzi konta na platformach społecznościowych Facebook i Instagram.

Programy telewizyjne: - udział w programie "Sekrety medycyny estetycznej", 2015;udział w programie "Twoja twarz, twój charakter", 2016;prowadzący programu "Niezwykłe przypadki medyczne", 2016-2017.

Płyty: brak

Książki:
 • "Sekrety medycyny estetycznej", 2015;
 • "Twoja twarz, twój charakter", 2016.


 • Nagrody: brak informacji

  Link Instagram: https://www.instagram.com/drchrisgojdz/

  Link FB: https://www.facebook.com/drchrisgojdz
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index