Kto otrzymał najniższe noty w historii Tańca z Gwiazdami

Justyna Żyła przez niektórych widzów nazywana jest najsłabszą uczestniczką w historii "Tańca z Gwiazdami". Gwiazda pożegnała się jednak z programem dopiero w piątym odcinku. A wszystko przez bardzo niskie noty od jurorów. Ale czy rzeczywiście tańczyła najsłabiej? Okazuje się, że na przestrzeni kilkunastu edycji show znalazło się kilku innych uczestników ostro krytykowanych przez sędziów. Co ciekawe, niektórzy z nich zachodzili w programie bardzo daleko! Krytyka jurorów nie zawsze więc przekłada się na wybór telewidzów. 

Zobaczcie, kto jeszcze zbierał niskie noty od jurorów! 

Zobacz także: Qczaj ostro o jednym z tancerzy "Tańca z Gwiazdami!"! "Trzeba być lojalnym"

1/7
Norbi w Tańcu z Gwiazdami

W trzeciej, polsatowskiej edycji "Tańca z Gwiazdami" pojawił się Norbi, który miał okazję tańczyć z Niną Tyrką. W pierwszym odcinku zdobył tylko 13 punktów, w kolejnym już 27. Niestety, po dwóch odpadł. 

2/7
Antek Smykiewicz w Tańcu z Gwiazdami

Antek Smykiewicz uczył się tańca pod okiem Agnieszki Kaczorowskiej. Niestety, świetna nauczycielka nie pomogła i wokalista odpadł w drugim odcinku show ze średnią 18.5 po dwóch tańcach...

3/7
Jarosław Kret w Tańcu z Gwiazdami

W tej samej edycji pojawił się Jarosław Kret (odpadł w tym samym odcinku co Antek). Jego średnia nota była jeszcze niższa! Za dwa tańce zebrał łącznie tylko 26 pkt (12 pkt i 14 pkt). 

Talent jest jak brwi: nie masz, nie dorysujesz - powiedziała w jednym z odcinków Iwona Pavlović do Jarka.

I rzeczywiście coś tym jest!

4/7
Karolina Szostak w Tańcu z Gwiazdami

Karolina Szostak tańczyła w wiosennej edycji Polsatu w 2014 roku. Przetrwała do czwartego odcinka, choć jej występy nie były wysoko oceniane. Średnia za trzy tańce, które wykonała, wyniosła tylko 21,3 pkt. Za jeden dostała tylko 19 pkt!

5/7
Krzysztof Gojdź w Tańcu z Gwiazdami

Krzysztof Gojdź na pewno lepiej radzi sobie na fotelu lekarskim niż na parkiecie. Choć odpadł dopiero w szóstym odcinku ósmej polsatowskiej edycji, jurorzy jego taniec ocenili na średnią 22,3 pkt. Najniższa nota, jaką zdobył za taniec to tylko 18 pkt.

 

6/7
Kasia Tusk w Tańcu z Gwiazdami

Katarzyna Tusk wystąpiła w piątej, TVN-owskiej edycji show razem ze Stefano Terrazzino. Na pewno nie była wówczas ikoną stylu jak dziś ;) Blogerka zajęła bardzo wysokie, trzecie miejsce, choć nie zdobywała wysokich not od jurorów. Średnia za 11 tańców wynosiła tylko 28 pkt, jak na półfinalistkę - to mało. 

7/7
Michał Szpak w Tańcu z Gwiazdami

Michał Szpak wystąpił w trzynastej edycji programu w TVN. Zajął bardzo wysokie, 5 miejsce! Ale jurorzy byli dla niego wyjątkowo srodzy. W jednym z odcinków zebrał tylko 13 pkt, w tym 1. od Iwony Pavlović! Średnia jego ocen to tylko 23,6 pkt. Michał już wtedy jednak mógł liczyć na ogromne wsparcie fanów i bez problemu przechodził z odcinka na odcinek. 

Zobacz także: Jak uważnie oglądałaś ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami"? Sprawdź się! QUIZ