Znamy wszystkie pary nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" Beata Tadla i Jan Kliment Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski Agnieszka Kaczorowska i Antek Smykiewicz Dariusz Wieteska w Tańcu z Gwiazdami - kim jest?
Znamy wszystkie pary nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"
Instagram
Za kogo będziecie trzymać kciuki?
1/6
Znamy wszystkie pary nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"
Instagram

Znamy już wszystkie pary ósmej edycji programu "Taniec z Gwiazdami"! Pełną listę gwiazd oraz ich tanecznych partnerów opublikował serwis plejada.pl. Do programu dołączył również znany aktor, znany z m.in. hitowego serialu TVP! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach naszej galerii oraz zobaczcie zdjęcia niektórych par z sesji zdjęciowej oraz z treningów ;)

 

Macie już swoich faworytów? Zagłosuj w naszej sondzie!

 

Zobacz: Bez nich "Taniec z Gwiazdami" nie będzie już taki sam! Kto odszedł z programu? ZDJĘCIA

2/6
Beata Tadla i Jan Kliment
Instagram

 

Beata Tadla zatańczy z Janem Klimentem, zaś jej partner, Jarosław Kret z... żona Janka, Lenką! ;) To będzie prawdziwy pojedynek.

 

Zobacz: Czy Grażyna Szapołowska zastąpi Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz Niny Terentiew!

3/6
Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski

 

Renata Kaczoruk już ostro trenuje do programu. A tańca uczy ją nowy tancerz, którego zobaczymy w programie pierwszy raz - Michał Jeziorowski! Trzymacie za nich kciuki? 

4/6
Agnieszka Kaczorowska i Antek Smykiewicz
Instagram

 

Na początku mówiło się, że Agnieszka Kaczorowska zatańczy z raperem Popkiem, ale ostatecznie przypadł jej młody wokalista - Antek Smykiewicz :) 

5/6
Dariusz Wieteska w Tańcu z Gwiazdami - kim jest?
Instagram

Kim jest Dariusz Wieteska - uczestnik "Tańca z Gwiazdami"?

 

A nowym uczestnikiem został... Dariusz Wieteska! Aktor znany teraz przede wszystkim z roli Piotra w serialu "Na sygnale" w TVP 2! Prywatnie - jest mężem Urszuli Zawadzkiej, również aktorki, znanej z "Klanu". Poznali się kilkanaście lat temu w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Dariusz pochodzi z Gortatowic pod Rawą Mazowiecką. widzowie kojarzą go z ról m.in. w "Ojcu Mateuszu", "Klanie"  czy "Na wspólnej".  Interesuje się motoryzacją i muzyką. Dariusz zatańczy z  Kasią Vu Manh

6/6
Krzysztof Gojdź na Balu Dziennikarzy
ONS

Oto pozostałe pary

Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlowa

Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic

Popek i Janja Lesar

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov

Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański