Krzysztof Gojdź w szpitalu
mat. prasowe

Krzysztof Gojdź jest chory, pokazał właśnie zdjęcie ze szpitala! Czy wystąpi w jutrzejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

Krzysztof Gojdź w szpitalu
mat. prasowe

 

Przykra informacja na fanów Krzysztofa Gojdzia. Ulubiony lekarz gwiazd, który obecnie jest jednym z uczestników ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami", poinformował swoich fanów, że jest chory. Na Instagramie doktora pojawiło się zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Na fotografii widać, jak Krzysztof Gojdź  przyjmuje leki w zastrzyku. Co mu dolega? I czy choroba przekreśli jego występ w jutrzejszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

 

Zobacz też: Wiemy, co Krzysztof Gojdź zrobi z pieniędzmi za 1. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Zdradził też, dlaczego wyglądał jak "Drakula"

 

Gojdź nie wystąpi w TzG przez chorobę?

Krzysztof Gojdź informował swoich fanów, że zmaga się z anginą. Lekarz ma wysoką gorączkę i jest trakcie kuracji antybiotykowej.

39 stopni gorączki, całkowity brak sił i ból mięśni, ale tym razem nie z powodu treningów! Dopadła mnie angina i niestety przegrałem z nią walkę! Antybiotyk, mnóstwo witamin, domowe wizyty lekarzy i kroplówki - to moja codzienność w ostatnim tygodniu - napisał Gojdź na Instagramie.

Lekarz jednak nie poddaje się i zapowiada, że nie zrezygnuje z udziału w jutrzejszym odcinku taneczego show Polsatu.

- Ale nie poddaje się przed jutrzejszym odcinkiem @tanieczgwiazdami. Na parkiecie zaprezentujemy z @walerija_zurawlewa taniec walkę - paso doble. Mimo że choroba mnie rozłożyła i uniemożliwiła trenowanie w pełnym wymiarze godzin, postaram się zatańczyć i zawalczyć - czytamy w dalszej części wpisu.

Krzysztof Gojdź ma dużą motywację, aby wystąpić. Od dawna zapowiadał, że jego wynagrodzenie za występy w "Tańcu z Gwiazdami" zostanie przekazane na pomoc potrzebującym.

- Tym razem będę tańczył z myślą o wszystkich kobietach, które walczą z rakiem piersi. Swoje honorarium za jutrzejszy odcinek przekazuje na edukację i fundacje walczące właśnie z rakiem piersi. Piękno zaczyna się od wewnątrz. Od naszego zdrowia. Dlatego kochane dziewczyny, badajcie się! Trzymajcie kciuki i obiecuję, że dam z siebie wszystko - apeluje Krzysztof Gojdź.

Życzymy dużo zdrowia!

 

Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami" w najbliższy piątek, 9 marca, o godzinie 20:00 na antenie Polsatu.

 

Polecamy: Zapalenie gardła i migdałków, czyli angina. Czy można się nią zarazić od osoby chorej?

 

Krzysztof Gojdź zmaga się z anginą. Na szczęście jest pod dobrą opieką.

Krzysztof Gojdź
Instagram/Krzysztof Gojdź

 

Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18