Party Stories
TOP MODEL W INDIACH
Akpa
TV-Show

Marcela robi karierę, a co z pozostałymi finalistkami Top Model?

Znamy ich plany na najbliższą przyszłość

Ponad tydzień temu zakończyła się trzecia edycja "Top Model". Zwyciężczynią show została Zuzanna Kołodziejczyk, przed którą otworzyły się drzwi do wielkiej kariery. Jednak program to nie tylko ostra rywalizacja o główną nagrodę. To również miejsce, gdzie zawiązują się nowe przyjaźnie. Przypomnijmy: Tak wyglądał finał "Top Model 3"

Renata, Tamara, Zuza i Klaudia tak zżyły się ze sobą, że planują wspólnie zamieszkać w Warszawie. Dziewczyny mają dużą szansę zrobić karierę w polskim świecie mody. Dowód na to mieliśmy w miniony wtorek, gdy wszystkie cztery wzięły udział w pokazie marki Simple.

- Zawsze tam po prostu trzymałyśmy się siebie blisko. Zawsze czułyśmy jakąś tam przyjaźń do siebie. Nic się nie zmieniło. Utrzymujemy dalej kontakt - wyznała w rozmowie z serwisem TVN.pl Klaudia.


Tamara dodała:

- Nawet może wspólnie zamieszkamy w Warszawie.


Niedawno informowaliśmy was, że przeprowadzkę do Warszawy planuje również Marcela, która już szuka dla siebie mieszkania. Gdyby dziewczyny zamieszkały ze sobą razem z pewnością byłoby im raźniej i dalej mogłaby się wspierać w trudnych chwilach.

Zobacz: "Widzowie popełnili błąd. Zuza nie zrobi kariery"Finalistki Top Model 3 na wybiegu Simple:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcela Leszczak na pokazie "Simple"
Akpa
Newsy
Śliczna Marcela debiutuje na salonach. Dlaczego nie poszła w pokazie?
Mamy jej komentarz

Wczoraj w Warszawie odbył się pokaz marki "Simple", na którym zaprezentowano kolekcję na nadchodzący jesienno-zimowy sezon. Nie zabrakło na nim plejady polskich gwiazd. Przypomnijmy: Ponad 40 gwiazd na pokazie Simple Wśród nich brylowała finalistka trzeciej edycji "Top Model", Marcela Leszczak . Modelka zachwyciła wszystkich długą białą sukienką od "Simple" z seksownym rozcięciem, które eksponowało lewą nogę w stylu "na Angelinę Jolie". Do sukienki Marcela dobrała buty tej samej marki, które są hitem trwającego sezonu. Leszczak była bardzo podekscytowana oglądając koleżanki z programu "Top Model 3" na wybiegu ( zobacz zdjęcia ):   Pokaz mi się bardzo podobał, a dziewczyny wypadły super - byłam z nich bardzo dumna, choć trochę się denerwowałam w trakcie pokazu i trzymałam za nie kciuki, żeby się nie wywróciły, bo na samym wybiegu były porozrzucane kamyczki jako element scenografii i to na pewno utrudniało im przejście po nim. Ale dały radę, bardzo się cieszę. Mnie brakuje paru centymetrów i zdaję sobie sprawę, że w Europie typową modelką wybiegową nie będę, ale czeka mnie teraz parę castingów i jestem dobrej myśli - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl modelka. Zobacz też: "Widzowie popełnili błąd. Zuza nie zrobi kariery" Zobaczcie zdjęcia Marceli Leszczak z wczorajszego pokazu "Simple". Dobrze wyglądała? '); //--> Marcela i pozostałe gwiazdy na pokazie Simple CP w ATM Studio:

Finałowa 5 Top Model: Zuzanna Kołodziejczyk, Renata Kurczab, Tamara Subbotko, Marcela Leszczak, Klaudia Strzyżewska
TV-Show
Ujawniamy nazwiska półfinalistek "Top Model 3"!
Które dziewczyny poleciały do Indii? Kto nie dotrwa do półfinału?

W środę poznaliśmy listę 14. uczestniczek 3. edycji "Top Model" , które powalczą o nagrodę główną - kontrakt z agencją NEXT i profesjonalną sesję zdjęciową dla "Glamour". W najbliższych odcinkach, sukcesywnie z programu będą odpadały poszczególne finalistki, aż do wyłonienia ścisłej trójki. Finał programu TVN wyemituje na żywo, a zwyciężczynię wybiorą telewidzowie w głosowaniu SMS. Jednak zanim to nastąpi, wcześniej jury "Top Model" wskazało pięć dziewczyn, które wyjechały do Bombaju na wspomnianą sesję okładkową. AfterParty.pl dotarło do listy uczestniczek, które zakwalifikowały się do etapu półfinałowego i zaliczyły podróż życia . Tym samym wiadomo już kogo w programie nie zobaczymy. - To była trudna decyzja, ale w końcu postawiono na brunetki i jedną blondynkę. Kluczowe zdanie należało oczywiście do Dżoany. Do finałowej 5 trafiły Zuza, Renata, Klaudia, Tamara i Marcela . Dziewczyny w Indiach stanowiły zgraną paczkę i wspierały się np. w przygotowaniach do pokazów mody, w których uczestniczyły razem z hinduskimi modelkami. Nie było takiej rywalizacji jak w poprzedniej edycji - zdradza AfterParty.pl osoba z produkcji programu. Oznacza to, że zwyciężczynią "Top Model 3" będzie: Zuzanna Kołodziejczyk , Renata Kurczab , Tamara Subbotko , Marcela Leszczak albo Klaudia Strzyżewska . Dobry skład zobaczymy w półfinale show? ''''''''''''''''''''''''''''''''+''''''''''''''''''''''''''''''''ipt>''''''''''''''''''''''''''''''''); //--> Wszystkie finalistki 3. edycji "Top Model":

Wojewódzki krytykuje Zuzę Kołodziejczyk
AKPA/ONS
Newsy
Wojewódzki poniża Zuzę: Kanon piękna z "Pamiętników z wakacji"
Kolejna krytyka zwyciężczyni "Top Model". Komu kibicował?

Tydzień temu zakończyła się trzecia edycja "Top Model". Fakt ten nie umknął Kubie Wojewódzkiemu , który w swoim felietonie w tygodniku "Polityka" postanowił podzielić się refleksjami na temat zwyciężczyni show, Zuzanny Kołodziejczyk . Dziennikarz tradycyjnie już użył dość ostrego języka i opisał swoje niezadowolenie z wyboru telewidzów. - Zakończyła się kolejna, trzecia już edycja programu "Top Model". podobnie jak to jest w programach "X Factor" czy "Mam Talent", to widzowie decydują, kto wygra. Dlatego też nie zwyciężyła zmysłowa Renata Kurczab. Smakosze oglądający "Ranczo", "Pamiętniki z wakacji" i zespół Weekend wyznaczają esemesami nowe kategorie piękna i talentu. I taka też jest aktualna laureatka - napisał Wojewódzki. Kuba jest drugą osobą, która otwarcie skrytykowała Zuzę po wygranej w programie. Tydzień temu Marcela Leszczak, lauretka drugiego miejsca w rozmowie z AfterParty.pl również nie szczędził ostrych słów na temat swojej koleżanki . Zobacz: "Widzowie popełnili błąd. Zuza nie zrobi kariery" Myślicie, że widzowie pomylili się wybierając Zuzę na swoją faworytkę? Zobacz: Zuza podczas finału "Top Model 3" ''+''ipt>''); //--> Zuza i inne finalistki "Top Model 3" na wybiegu Simple:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner