TOP MODEL W INDIACH
Akpa

Marcela robi karierę, a co z pozostałymi finalistkami Top Model?

TOP MODEL W INDIACH
Akpa

Ponad tydzień temu zakończyła się trzecia edycja "Top Model". Zwyciężczynią show została Zuzanna Kołodziejczyk, przed którą otworzyły się drzwi do wielkiej kariery. Jednak program to nie tylko ostra rywalizacja o główną nagrodę. To również miejsce, gdzie zawiązują się nowe przyjaźnie. Przypomnijmy: Tak wyglądał finał "Top Model 3"

Renata, Tamara, Zuza i Klaudia tak zżyły się ze sobą, że planują wspólnie zamieszkać w Warszawie. Dziewczyny mają dużą szansę zrobić karierę w polskim świecie mody. Dowód na to mieliśmy w miniony wtorek, gdy wszystkie cztery wzięły udział w pokazie marki Simple.

- Zawsze tam po prostu trzymałyśmy się siebie blisko. Zawsze czułyśmy jakąś tam przyjaźń do siebie. Nic się nie zmieniło. Utrzymujemy dalej kontakt - wyznała w rozmowie z serwisem TVN.pl Klaudia.


Tamara dodała:

- Nawet może wspólnie zamieszkamy w Warszawie.


Niedawno informowaliśmy was, że przeprowadzkę do Warszawy planuje również Marcela, która już szuka dla siebie mieszkania. Gdyby dziewczyny zamieszkały ze sobą razem z pewnością byłoby im raźniej i dalej mogłaby się wspierać w trudnych chwilach.

Zobacz: "Widzowie popełnili błąd. Zuza nie zrobi kariery"Finalistki Top Model 3 na wybiegu Simple:

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08