Top model fani oburzeni decyzją Joanny Krupy
ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ MAT. PRAS.
TV-Show

"Top Model 11": Fani oburzeni decyzją Joanny Krupy! "Zupełnie niesprawiedliwe"

Joanna  Krupa przywróciła do "Top Model" Michalinę, nie kryjąc, że ma słabość do tej uczestniczki. Internauci są wściekli! "Totalny cyrk", "żenada", czytamy.

W ostatnim odcinku "Top Model" doszło do ogromnego zamieszania wokół jednej z uczestniczek. Emocje są już bardzo duże, ponieważ w walce o finał liczy się już tylko sześć osób. Castingi w Johannesburgu okazały się bardzo trudne dla Michaliny, która ostatecznie otrzymała najmniej propozycji od projektantów. Dziewczyna już żegnała się z programem, gdy nagle wkroczyła Joanna Krupa. Jej decyzja wywołała ostrą krytykę wśród internautów!

"Top Model 11": Joanna Krupa zdradza szczegóły nowej edycji. "W naszym programie nie wystarczy być pięknym"

"Top Model 11": Joanna Krupa przywróciła Michalinę. Internauci protestują!

Po raz pierwszy w historii "Top Model" to Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę do programu, nie pozwalając, by z produkcji odpadła Michalina. Jurorka nie ukrywała swojej sympatii do dziewczyny i zdradziła, że długo nie mogłaby zasnąć z myślą, że ta wróci do domu.

Joanna Krupa
Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Anna Markowska potwierdza związek z Kubą Wojewódzkim. Zdradziła, jak zostali parą: "Przestraszyłam się"

Choć ze strony Joanny Krupy padło wiele ładnych słów, internauci nie są zachwyceni decyzją jurorki. W mediach społecznościowych pojawiły się słowa krytyki. Fani zarzucają, że jurorzy nie powinni aż tak faworyzować uczestników. Ruch gwiazdy został odebrany jako niesprawiedliwy wobec pozostałych.

Totalny cyrk! Jak czują się uczestnicy, którzy nie są faworytami żadnego z jury? Którzy muszą podwójnie ciężko pracować, żeby jakkolwiek ją zadowolić? Ponieważ za każde ich potknięcie będą wywalani z programu, tymczasem wystarczy być Michaliną, faworytką Krupy i sprawa załatwiona. Jeżeli Michalina mówi o jakiejkolwiek niesprawiedliwości, to największa nastała się właśnie tutaj — napisała internautka.

Niektórzy stwierdzili, że decyzja Joanny Krupy niczego nie zmieni, ponieważ Michalina zdążyła zrazić do siebie widzów i nie otrzyma wielu głosów w finale programu.

- Nawet jeżeli Joanna Krupa przepchnie ją niezasłużenie do finału, to ta dziewczyna zajmie w nim ostatnie miejsce, bo zraziła do siebie widzów swoimi metodami, wręcz obrzydliwym zachowaniem — czytamy w komentarzu.

Michalina Wojciechowska
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: "Top Model 11": Adriana pierwszy raz tak szczerze o zmianie płci i rodzinie. "Nie było za ciekawie..."

Nie brakowało głosów oburzenia wobec przywracania uczestników. Internauci zasugerowali, że jurorzy dzięki temu będą mogli "przepychać" do finału swojego faworyta.

- Od kiedy Krupa może przywracać?!
- Żenada, to każdy juror będzie przywracał sobie swoją ulubioną osobę? Bez przesady
- Trzymanie kogoś na siłę, bo "to ulubienica" Krupy. Mega słabo i niesprawiedliwie względem innych uczestników — napisali internauci.

- Zupełnie niesprawiedliwe. Zasady są, jakie są. Powinna się pożegnać z programem.

- Teraz każdy juror będzie miał szansę przywracać swojego faworyta? Moim zdaniem jej zdjęcie też było najsłabsze ze wszystkich, więc naprawdę nie rozumiem decyzji — czytamy.

Nie wszyscy jednak potępiają Michalinę i Joannę Krupę. Jedna z fanek zasugerowała, że choć uczestniczka może nie być lubiana przez wszystkich widzów, to jednak wykazuje się większym profesjonalizmem w porównaniu do swoich kolegów i koleżanek.

- No jak dla mnie to z całym szacunkiem do Weroniki, ale nie miała tak dobrych zdjęć, jak Michalina. Poza tym praca z Weroniką była bardzo ciężka. Marudziła na każdy outfit do pokazów i nic jej się nie podobało. Skoro podjęli taką decyzję, to całe jury musiało być zgodne. Michalina pracuje jak torpeda i ma świetny catwalk. Nie każdy jest do każdego rynku. Sama nie spodziewałam się takiej decyzji, ale ostatecznie się cieszę, bo Michalina, patrząc na cały program, również na pracę w dzisiejszym odcinku powinna być w finale — zauważyła internautka.

Co wy myślicie? Zgadzacie się z Joanną Krupą, czy podzielacie opinię oburzonych widzów "Top Model"?

Kto w finale Top Model 11
Mat. prasowe
TV-Show
"Top Model 11": Znamy finałowy skład. Jedna z osób to duże zaskoczenie
Borys, Natalia, Adrianna, Michalina, Maciej i Klaudia walczyli o finał "Top Model". Już wiadomo, kto zawalczy o zwycięstwo w 11. edycji.

Już za tydzień dowiemy się kto wygrał 11. edycję "Top Model". O wejście do finału walczyli: Borys Barchan, Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś. Po emocjonującym Fashion Weeku w Afryce wyłonionych zostało trzech finalistów. Kto trafił do finału "Top Model 11"?  "Top Model 11": Kto w finale?  Modele i modelki ostatnie dni przed finałem spędzili na South African Fashion Week. Prawie każdemu z finalistów udało się zdobyć od trzech do czterech pokazów u projektantów prezentujących swoje kolekcje podczas modowego wydarzenia. Jedynie Michalinie udało się zdobyć tylko jeden pokaz. Uczestniczka była załamana, że przez swój wzrost była dyskwalifikowana z pokazów, chociaż posiada wszystkie inne predyspozycje do bycia modelką. Jurorzy nie mieli wątpliwości, że to właśnie ona powinna pożegnać się z programem i tak by się stało, gdyby Joanna Krupa nie zmieniła zdania. To był pierwszy raz w historii "Top Model 11", kiedy Joanna Krupa zdecydowała się przywrócić uczestniczkę do show.  Półfinaliści mieli ostatnią szansę by dać z siebie wszystko i zasłużyć na miejsce w finale. Znana jest już finałowa trójka. Kto zawalczy o zwycięstwo w "Top Model 11"?  Zobacz także:  "Top Model 11": Michalina odpowiada na krytykę: "Jestem kreowana na czarny charakter" Natalia Woś w finale "Top Model 11" Natalia Woś została jedną z finalistek 11. edycji "Top Model". 17-letnia modelka niemalże od pierwszego odcinka była faworytką nie tylko widzów ale również jurorów. Natalia doskonale odnajdywała się nie tylko na wybiegu ale również na sesjach zdjęciowych. W drodze do finału, zdobyła sporo nagród, świetnie wywiązując się z przygotowanych dla uczestników konkurencji. Nawet...

Poważna Michalina z Top Model 11 w długich włosach
Instagram @michalinawojciechowska
TV-Show
"Top Model 11": Michalina odpowiada na krytykę: "Jestem kreowana na czarny charakter"
Krytykowana Michalina z "Top Model" zabrała głos po odcinku: "Nigdy nie powiedziałam, że moje koleżanki z programu nie są szczupłe"

W poprzednim odcinku "Top model 11" Michalina Wojciechowska mocno nagrabiła sobie u widzów swoim bulwersującym zachowaniem. Jednocześnie początkująca modelka odpadła z programu i ku zaskoczeniu wszystkich, dzięki decyzji Joanny Krupy, z powrotem się w nim pojawiła. Internauci bardzo ostro zareagowali na to, co wydarzyło się w programie i nie kryli swojego rozczarowania. Teraz Michalina przerwała milczenie i odpowiedziała widzom "Top Model" na ich krytykę. "Top Model 11": Michalina Wojciechowska tłumaczy się ze swojego zachowania przed Fashion Weekiem W swoim najnowszym InstaStory Michalina Wojciechowska tłumaczy, że program nie jest efektem pochopnych, impulsywnych decyzji i działań jurorów czy uczestników, a to, co widzimy w " Top Model ", jest przemyślane, zaplanowane i przechodzi przez "wiele rąk i głów". Wojciechowska podkreśla, że wie, że jest kreowana na czarny charakter, ale dodaje, że w rzeczywistości sprawy wyglądają całkiem inaczej. - Mam wrażenie, że sporo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak takie odcinki powstają i że istnieje coś takiego, jak montaż. Zanim odcinek zostanie wyemitowany, przechodzi długą drogę przez wiele rąk i głów. Nie da się ukryć, że od kilku odcinków jestem kreowana na czarny charakter - napisała w story Wojciechowska. Zobacz także:  "Top Model 11": Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę do programu. To pierwszy raz w historii  Michalina Wojciechowska z "Top Model" była rozżalona i zła, kiedy okazało się, że jako jedyna nie dostała żadnego pokazu po pierwszym dniu castingów do South African Fashion Week. Widzowie byli oburzeni, gdy pełna pretensji zaczęła wypowiadać się o Klaudii, wypominając jej wagę. Na jedną z uwag na temat wymiarów zareagowała także Ada, przypominając koleżance, że wcale nie maja od niej większych...

Widzowie oburzają się, że Michalina jest w finale Top Model 11
Mat. prasowe
TV-Show
"Top Model 11": Fani oburzeni Michaliną w finale: "Dżoana aż głos zdarła"
Półfinałowy odcinek "Top Model 11" oburzył widzów. Internauci komentują, że ulubienicę Joanny Krupy przepchnięto na siłę.

"Top Model 11" znowu wywołało burzę wśród widzów. Po tym, jak okazało się, że do finału przechodzą Michalina Wojciechowska, Natalia Woś oraz Klaudia Nieścior, instagramowe konto programu zalała fala krytycznych komentarzy. Zniesmaczenie fanów wywołuje niesłuszny ich zdaniem dobór finalistów, ale przede wszystkim to, że w gronie dziewczyn, które walczyć będą o zwycięstwo, znalazła się "wskrzeszona" do programu Michalina. Widzowie nie kryją rozżalenia tym, że na siłę przepychana jest uczestniczka, która jest faworyzowana przez Joannę Krupę. Sprawdźcie, co jeszcze rozwścieczyło widzów 11. edycji "Top Model". "Top Model 11": burza po półfinale. Widzowie ostro: "Największy żart jedenastu edycji" Polska edycja "Top Model" cieszy się długą już historią a każdy z sezonów osiąga wielką popularność. Jest pewne, że w poprzednich edycjach dochodziło do wielu kontrowersyjnych sytuacji, ale teraz liczne grono widzów wskazuje, że tak absurdalnych decyzji w show jeszcze nie było. Mowa oczywiście o tym, że Joanna Krupa przywróciła do "Top Model" Michalinę , łamiąc dla niej regulamin. Wywołało to mnóstwo kontrowersji i pojawiły się nawet zarzuty, że program jest ustawiony. Po tamtej sytuacji można było przypuszczać, że w kolejnych odcinkach sytuacja tylko się zaogni. I tak się stało. Przejście Michaliny do finału rozwścieczyło fanów "Top Model". W swoich komentarzach przekonują, że dziewczyna przeszła tylko dlatego, że była ulubienicą Joanny Krupy, a wcale nie prezentowała się lepiej niż osoby, które odpadły. Zobacz także:  "Top Model 11": Michalina odpowiada na krytykę: "Jestem kreowana na czarny charakter" Fani zwracają także uwagę, że Michalina na wybiegach nie ma co szukać miejsca, bo po prostu jest zbyt niska. W komentarzach...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik