Joanna Krupa zmieniła zasady Top Model tuż przed finałem
East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER
TV-Show

"Top Model 11": Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę do programu. To pierwszy raz w historii 

Joanna Krupa zmieniła zasady programu: "Po raz pierwszy w historii "Top Model" ja kogoś przywracam". Kogo zobaczymy na Fashion Weeku?

W grze o finał "Top Model" pozostało tylko sześciu uczestników. Na Fashion Week zgodnie z planem miało pojechać tylko pięć osób. W ostatniej chwili Joanna Krupa postanowiła jednak zmienić zasady programu: 

Sumienie by mi nie dało spać dzisiaj wieczorem, jakbym cię wysłała do domu. Po raz pierwszy w historii "Top Model" ja kogoś przywracam. Jesteś moim głosem.

Kto otrzymał niespodziewaną szansę od Joanny Krupy? 

"Top Model 11": Joanna Krupa zdradza szczegóły nowej edycji. "W naszym programie nie wystarczy być pięknym"

"Top Model 11": Joanna Krupa przywraca uczestniczkę do programu

Castingi w Johannesburgu do South African Fashion Week w "Top Model" szczególnie trudne były dla Michaliny. Pierwszego dnia to ona, jako jedyna nie otrzymała żadnego angażu od żadnego z czterech projektantów. 

Wydaje mi się, że dałam z siebie wszystko i szłam tak, jakbym dosłownie walczyła o życie. 

Uczestnicy "Top Model" byli w szoku, bo obstawiali, że to właśnie Michalina dostanie większość pokazów, jednak okazało się, że jej wzrost (zaledwie 175 cm) może być problemem. 

Czuję, że to jest takie niesprawiedliwe, że te je*ane centymetry.... Jeszcze wszyscy na mnie patrzą... Czuję taką niesprawiedliwość, że nawet jak biorę taką Klaudię, która nie zna angielskiego, przytyła przed fashion weekiem uczyłam ją chodzić i wiem, ile ja włożyłam pracy a wzrost to jest coś takiego, czego ja nie jestem w stanie zmienić - mówiła rozgoryczona Michalina. 

Zobacz także: "Top Model 11": Adriana pierwszy raz tak szczerze o zmianie płci i rodzinie. "Nie było za ciekawie..."

Klaudia przyznała, że przykro jej z powodu Michaliny i faktu jak się zachowuje rozgoryczona porażką tuż przed Fashion Weekiem w "Top Model". Przed uczestnikami były jednak jeszcze dwa castingi, gdzie Michalina miała szansę i postanowiła wykorzystać ją na wszelką cenę. 

Michalina bardzo dużo dawała od siebie i chwytała się wszystkich możliwości. Jest mi przykro z tego powodu, jak się dziś zachowuje w stosunku do mnie - zauważyła Klaudia. 

Michalina z "Top Model" ostatecznie udało się wywalczyć jeden pokaz i to na ostatnim castingu. To jednak było zbyt mało, by zabłysnąć przed jurorami, szczególnie, że w tym przypadku to właśnie Fashion Week był najważniejszy. 

Zobacz także: "Top Model 11": Klaudia i Krystian są parą po programie?! Fani mają dowody

Jurorzy "Top Model" mimo zachwytu nad pracą Michaliny  na sesjach, ocenili ją najgorzej. To ona powinna była w tym momencie opuścić program, gdyby Joanna Krupa w ostatniej chwili nie zdecydowała się przywrócić jej do programu: 

Jesteś my favourite. Kocham cię ponad wszystko i też mi jest bardzo przykro, że dostałaś tylko jeden pokaz, ale sumienie by mi nie dało spać dzisiaj wieczorem, jakbym cię wysłała do domu. Po raz pierwszy w historii "Top Model" ja kogoś przywracam. Jesteś moim głosem. Jesteś safe, bo chcę cię zobaczyć na Fashion Week. Daj z siebie wszystko jutro na tym jednym pokazie, żebyś pokazała, że jesteś the best.

Joanna Krupa pojęła dobrą decyzję? Do tej pory tylko Michał Piróg miał jednorazową możliwość przywrócenia kogoś do programu. Swoją szansę postanowił dać Maćkowi, jeszcze w początkowej fazie 11. edycji "Top Model". 

TOP MODEL 11 - Michalina Wojciechowska - przed metamorfozą
fot. TVN / B. Krupa

Joanna Krupa na czerwonym dywanie TVN
TRICOLORS/East News

 

Kto w finale Top Model 11
Mat. prasowe
TV-Show
"Top Model 11": Znamy finałowy skład. Jedna z osób to duże zaskoczenie
Borys, Natalia, Adrianna, Michalina, Maciej i Klaudia walczyli o finał "Top Model". Już wiadomo, kto zawalczy o zwycięstwo w 11. edycji.

Już za tydzień dowiemy się kto wygrał 11. edycję "Top Model". O wejście do finału walczyli: Borys Barchan, Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś. Po emocjonującym Fashion Weeku w Afryce wyłonionych zostało trzech finalistów. Kto trafił do finału "Top Model 11"?  "Top Model 11": Kto w finale?  Modele i modelki ostatnie dni przed finałem spędzili na South African Fashion Week. Prawie każdemu z finalistów udało się zdobyć od trzech do czterech pokazów u projektantów prezentujących swoje kolekcje podczas modowego wydarzenia. Jedynie Michalinie udało się zdobyć tylko jeden pokaz. Uczestniczka była załamana, że przez swój wzrost była dyskwalifikowana z pokazów, chociaż posiada wszystkie inne predyspozycje do bycia modelką. Jurorzy nie mieli wątpliwości, że to właśnie ona powinna pożegnać się z programem i tak by się stało, gdyby Joanna Krupa nie zmieniła zdania. To był pierwszy raz w historii "Top Model 11", kiedy Joanna Krupa zdecydowała się przywrócić uczestniczkę do show.  Półfinaliści mieli ostatnią szansę by dać z siebie wszystko i zasłużyć na miejsce w finale. Znana jest już finałowa trójka. Kto zawalczy o zwycięstwo w "Top Model 11"?  Zobacz także:  "Top Model 11": Michalina odpowiada na krytykę: "Jestem kreowana na czarny charakter" Natalia Woś w finale "Top Model 11" Natalia Woś została jedną z finalistek 11. edycji "Top Model". 17-letnia modelka niemalże od pierwszego odcinka była faworytką nie tylko widzów ale również jurorów. Natalia doskonale odnajdywała się nie tylko na wybiegu ale również na sesjach zdjęciowych. W drodze do finału, zdobyła sporo nagród, świetnie wywiązując się z przygotowanych dla uczestników konkurencji. Nawet...

Top Model 10 kto pojedzie na fashion week
x-news/ Fot. Bartosz Krupa
TV-Show
"Top Model 11": Zaskakujący wypadek przy sesji i wpadka Michaliny! Kto pojedzie na fashion week?
Michalina w "Top Model 11" nie ukrywała, że to nie był jej dzień! Najpierw zraniła nogę, a potem zaliczyła wielką wpadkę...

Już niebawem finał 11. edycji "Top Model", a to oznacza coraz bardziej zaciętą rywalizację. Już wiadomo, kto pojedzie na fashion week w RPA! W 10. odcinku nie zabrakło też wyjątkowym zdań, a gościem specjalnym była Maja Salamon oraz Żabson. Emocji i wyzwań nie brakowało! Już wiadomo, kto z uczestników "Top Model 11" pojedzie na fashion week! W 10. odcinku uczestnicy "Top Model"  mieli całkiem sporo zadań do wykonania. Nagranie reklamy smartfonem miało sprawdzić umiejętności pracy w grupie, a sesja zdjęciowa dla magazynu ELLE była przepustką na wyjazd na fashion week do RPA. Podczas wykonywania zadań zdarzył się mały wypadek, a noga zalała się krwią.  Krew się lała, ale nawet nic nie czułam - powiedziała pod wpływem adrenaliny Michalina.  Uczestnicy mówili wprost, że nie tylko pokazała siłę, ale też ogromna determinację, aby ukończyć zadanie. Z kolei Adriana Hyżopska z "Top Model" nie ukrywała, że presja jest coraz większa. A komu udało się wygrać wyjazd na fashion week? Tym razem bezkonkurencyjna okazała się Klaudia i to jej zdjęcie było najlepsze. Na fahion week pojadą też: Borys, Natalia, Michalina, Maciek, Ola i Adriana.  A kto musiał pożegnać się z programem "Top Model"? W 10. odcinku odpadli Weronika oraz Adrian. Zobacz także:  "Top Model 11": Ostra wymiana zdań Klaudii i Martyny. Pozostali uczestnicy nie kryli zdziwienia W odcinku nie obyło się też bez wpadek! Michalina podczas zadania z kręceniem reklamy przypadkowo wskoczyła do wody podczas próby wykonywania zadania i omal nie przekreśliła szansy całej grupy na zaliczenie zadania. Ogromnym wsparciem okazała się Weronika, która uratowała całą sytuacje, a Michalina nie ukrywała, że zmieniła zdanie na temat uczestniczki i powiedziała wprost:...

Poważna Michalina z Top Model 11 w długich włosach
Instagram @michalinawojciechowska
TV-Show
"Top Model 11": Michalina odpowiada na krytykę: "Jestem kreowana na czarny charakter"
Krytykowana Michalina z "Top Model" zabrała głos po odcinku: "Nigdy nie powiedziałam, że moje koleżanki z programu nie są szczupłe"

W poprzednim odcinku "Top model 11" Michalina Wojciechowska mocno nagrabiła sobie u widzów swoim bulwersującym zachowaniem. Jednocześnie początkująca modelka odpadła z programu i ku zaskoczeniu wszystkich, dzięki decyzji Joanny Krupy, z powrotem się w nim pojawiła. Internauci bardzo ostro zareagowali na to, co wydarzyło się w programie i nie kryli swojego rozczarowania. Teraz Michalina przerwała milczenie i odpowiedziała widzom "Top Model" na ich krytykę. "Top Model 11": Michalina Wojciechowska tłumaczy się ze swojego zachowania przed Fashion Weekiem W swoim najnowszym InstaStory Michalina Wojciechowska tłumaczy, że program nie jest efektem pochopnych, impulsywnych decyzji i działań jurorów czy uczestników, a to, co widzimy w " Top Model ", jest przemyślane, zaplanowane i przechodzi przez "wiele rąk i głów". Wojciechowska podkreśla, że wie, że jest kreowana na czarny charakter, ale dodaje, że w rzeczywistości sprawy wyglądają całkiem inaczej. - Mam wrażenie, że sporo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak takie odcinki powstają i że istnieje coś takiego, jak montaż. Zanim odcinek zostanie wyemitowany, przechodzi długą drogę przez wiele rąk i głów. Nie da się ukryć, że od kilku odcinków jestem kreowana na czarny charakter - napisała w story Wojciechowska. Zobacz także:  "Top Model 11": Joanna Krupa przywróciła uczestniczkę do programu. To pierwszy raz w historii  Michalina Wojciechowska z "Top Model" była rozżalona i zła, kiedy okazało się, że jako jedyna nie dostała żadnego pokazu po pierwszym dniu castingów do South African Fashion Week. Widzowie byli oburzeni, gdy pełna pretensji zaczęła wypowiadać się o Klaudii, wypominając jej wagę. Na jedną z uwag na temat wymiarów zareagowała także Ada, przypominając koleżance, że wcale nie maja od niej większych...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik