Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Mikołaja i Zbyszka? Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Mikołaja Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 Teresa czuje się skrzywdzona Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Mikołaja Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 Teresa czuje się skrzywdzona
Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Mikołaja i Zbyszka?
Mat. prasowe
1/10
Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Mikołaja i Zbyszka?
Mat. prasowe

 

W dziesiątym odcinku czwartej serii "Rolnik szuka żony 4" emocji nie zabrakło. Karol ma nową dziewczynę, a Piotr odwiedził Kasię w jej domu, tymczasem Małgorzata była u Pawła. A co u Zbigniewa i Mikołaja?Najstarsi uczestnicy programu w ostatnim odcinku nie mieli dobrej passy. Od Zbyszka wyjechała Iwona, z którą podjął decyzję, że jednak nie będą dalej próbować. A Mikołaj wybrał Teresę, ale przez swoje niezdecydowanie zranił ją. Co wydarzyło się tym razem?

Mikołaj nie pojechał do Teresy z rewizytą... Dlaczego?

 

Zobacz także: Karol szczerze o wypadku Sary w "Rolnik szuka żony": "Uderzyła się głową o podłogę". To co jeszcze zdradza, Was zaskoczy!

2/10
Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Mikołaja
Mat. prasowe

 

- Wewnętrznie nie byłem przekonany co do Teresy - wyznał rolnik. - Panie wyjechały, dużo o tym myślałem i byłem w dyskomforcie, postanowiłem nie jechać jednak do Teresy.

Co na to kandydatka?

3/10
Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 Teresa czuje się skrzywdzona
Mat. prasowe

 

- To, że Mikołaj wybrał mnie, a nie przyjechał z rewizytą... jedynie było mi przykro. Wolałabym, żeby mnie nie wybrał, na tym etapie byłoby wszystko w porządku - wyznała Teresa.

- Traktowałam to jako przygodę życia. Liczyłam się z tym, że jeśli by mnie zauroczył, to byłabym skłonna być z nim. Jego wybór nie był to dla mnie zaskoczeniem.

4/10
Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Mikołaja
Mat. prasowe

 

Lepiej było przeciąć wcześniej, niż szukać atrakcji. A później powiedzieć nie. Nie chciałem jej ranić. Myślę, że pogodzi się z tym w sposób pokojowy. Być może kiedyś zadzwonię, jak to wszystko ostygnie - powiedział uzasadniając swoją decyzję Mikołaj. 

5/10
Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 Teresa czuje się skrzywdzona
Mat. prasowe

 

W uczuciach życzę mu dobrze, niech wybierze w końcu, jeśli rzeczywiście chce być z kimkolwiek, bo może kocha siebie? Nie wiem - stwierdziła Teresa. 

Co to jest miłość? Kwiat usycha bez wody. A człowiek bez miłości. Jestem gotowa na uczucia i deklaracje pod warunkiem, że ta druga osoba będzie na to zasługiwała - dodała.

6/10
Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Mikołaja
Mat. prasowe

 

Mikołaj spotkał się z dziećmi i oznajmił swoją decyzję - że nie pojedzie ani do Teresy, ani do Janeczki. 

Janeczka była bliższa tego tematu, ale nie zaiskrzyło. Dziś zamykam tę kartę, tych trzech kandydatek i... oczekuję na listy!

Rodzina wspiera Mikołaja, choć córka i syn martwią się, że jest sam, i czy będzie umiał zaakceptować inną kobietę.

7/10
córka Mikołaja z Rolnik szuka żony 4
Mat. prasowe

 

Wam się tak pięknie układa życie, to ja też tak chcę.

To musi być amor, musze być pewien że to jest ta - stwierdził Mikołaj. 

A córka dodała, że to musi być atrakcyjna babka.

8/10
Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Zbyszka?
Mat. prasowe

 

A co u Zbigniewa? Rolnik rozpoczął nową znajomość!

Jest taka osoba z którą rozmawiam, i mam wielką nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Szukam wad, a tu same zalety - wyznał Zbigniew.

Jaka ona jest?

Brunetka, długie włosy, bardzo ładna - mówi tajemniczo Zbigniew.

Jak zatem po czasie Zbigniew wspomina Iwonę i Ewę?

- Myślałem, że trochę inaczej będzie wyglądało z tymi dziewczynami. Myślałem, że będzie to luźniej… A wszyscy wiemy jak było. Trochę dostałem, w ten pierwszy dzień i potem w te kolejne dni też. Ale próbowałem. Nie było źle, ale mogło być lepiej. Nie chcę nic mówić, by nikogo nie urazić.

9/10
Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Zbyszka?
Mat. prasowe

 

Rolnik wymienia sms-y z Iwoną, z Ewą nie ma żadnego kontaktu.

Czy mama Zbyszka jest rozczarowana jego kandydatkami?

Czegoś zabrakło, ale nie wiem nie chce nikogo osądzać - powiedziała Irena, mama Zbyszka. - One nie poczuły się tutaj na swoim miejscu. 

10/10
Rolnik szuka żony 4 odcinke 10 co u Zbyszka?
Mat. prasowe

Zbyszek, by mieć więcej czas dla przyszłej kobiety, postawił mniej pracować.

W gospodarstwie zachodzą ostre zmiany. Jestem w takcie likwidacji produkcji zwierzęcej. Zostają tylko roślina i myślę, że będę mieć więcej czasu, dla siebie i tej drugiej osoby. Też bym chciał gdzieś wyjechać, coś zobaczyć, odpocząć - stwierdził rolnik.

Jesteści zaskoczeni?

Więcej na temat Rolnik szuka żony