Anita i Adrian zdobyli sympatię widzów dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia”, gdzie ich relacja rozwijała się na oczach całej Polski. Choć początki ich wspólnej drogi nie były pozbawione wyzwań, z czasem stworzyli trwały związek i rodzinę. W ubiegłym roku usłyszeli  wiadomość, która diametralnie zmieniła ich życie. Adrian ujawnił wówczas, że zmaga się z glejakiem, rozpoczynając tym samym trudną walkę o zdrowie. Od tego momentu małżonkowie regularnie dzielą się z obserwatorami zarówno gorszymi chwilami, jak i pozytywnymi wiadomościami związanymi z leczeniem. Tym razem Anita postanowiła opublikować wyjątkowy wpis, w którym skupiła się na Adrianie i jego roli jako ojca.

WIDEO

player placeholder

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o Adrianie

Nie tak dawno pisaliśmy o wyjątkowych chwilach u Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Teraz z okazji Dnia Ojca uczestniczka formatu opublikowała rodzinne zdjęcie, do którego dołączyła poruszające wyznanie skierowane do męża. Podkreśliła, że mimo trudnej walki o zdrowie Adrian nie przestaje troszczyć się o swoich najbliższych i pozostaje dla dzieci ogromnym wsparciem.

Nie znam nikogo silniejszego od ciebie. Los kazał ci stanąć do walki o coś, co dla większości jest oczywiste — o zdrowie. I choć bywają dni trudne, pełne niewiadomych, nigdy nie przestałeś myśleć też o nas, naszym szczęściu i bezpieczeństwie. Jesteś niesamowitym Tatą. Tym, który przytula, rozśmiesza i kocha bezwarunkowo - napisała na instagramowym profilu.

Anita wspomniała o trudnościach Adriana związanych ze zdrowiem. Zapewniła o swoim wsparciu dla męża.

Zobacz także:

Dziś wszyscy przytulamy cię, taaak mocno, jak tylko potrafimy. Bo chcemy, żebyś wiedział, że nie jesteś w tej walce sam- jesteśmy z tobą każdego dnia - dodała.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podziękowała Adrianowi. "Nic nie musisz udowadniać"

We wpisie Anity nie zabrakło także emocjonalnych słów oraz podziękowań. W imieniu swoim i dzieci zwróciła się do ukochanego. Wspomniała o wielkiej miłości, którą Adrian okazuje rodzinie.

Dziękujemy ci za miłość, której nie da się zmierzyć, za siłę, której nas uczysz, i za to, że po prostu jesteś. Nic nie musisz udowadniać. Najlepszy Tata. Nasz bohater. Nasz DOM - czytamy w mediach społecznościowych.

Wyjątkowy wpis Anity poruszył internautów, którzy ruszyli z komentarzami pod publikacją. Wiele osób zwróciło się do Adriana z życzeniami zdrowia.

Zobacz także: