Rafał w czarnej bluzce i Justyna w sukience w wzorki z Rolnik szuka żony 2
TV-Show

Po rozstaniu Rafała i Justyny z "Rolnik szuka żony" internauci hejtują rolnika i nazywają "Młotem". Dlaczego?

Po rozstaniu Rafała i Justyny z "Rolnik szuka żony" internauci hejtują rolnika i nazywają "Młotem". Dlaczego?

W Rolnik szuka żony 2 po pierwszych w historii programu zaręczynach Ani i Mariusza, na randce marzeń doszło też do pierwszego rozstania. Rafał i Justyna nie zdecydowali się kontynuować swojej znajomości.  A widzowie całą winą obarczyli o to rolnika! Co się stało?

Randka marzeń Rafała i Justyny zaczęła się niefortunnie. Okazało się, że młody rolnik przez całe dwa tygodnie, odkąd się nie widzieli, nie skontaktował się nawet z Justyną.

Dzwoniła dwa razy w ciągu dwóch tygodni, ale nie odebrałem. Potem było mi głupio oddzwaniać - wyznał z rozbrajającą szczerością rolnik.

Justyna dała mu szansę i nie dopytywała o brak zainteresowania z jego strony. Para spotkała się na gdyńskim molo i poszła na randkę do wesołego miasteczka. Okazało się, że Rafał jest amatorem mocnych wrażeń - chciał iść na najbardziej budzącą strach atrakcję, czyli "Młot". Justyna się bała i nie dała się namówić. Nie wiedziała, że to stanie się powodem rozżalenia Rafała.

Stwierdził, że skoro nie wsiadła z nim na "młot", to mu nie ufa i brak jej spontaniczności. Zamęczał ją pytaniami o to, dlaczego nie wsiadła.

Różnimy się temperamentami  i mój jest dla ciebie wyzwaniem. Zrobiło mi się przykro, że nie wsiadła.

To nie była moja randka marzeń. Brakowało spontaniczności - żalił się w programie rolnik.

Co na to Justyna?

Są rzeczy ważniejsze niż to, że nie wsiadłam. Rafał, proszę, powiedz prosto z mostu, o co ci chodzi.

A Rafałowi najwyraźniej chodziło o oto, że nie chce z nią być i znajduje wymówki, żeby móc zwalić winę na Justynę. Na koniec oboje poszli każde w swoją stronę, a Justyna dała radę Rafałowi:

Jeśli podejmie jeszcze kroki w stronę relacji damsko-męskiej niech się najpierw zastanowi, czego chce - powiedziała i poszła samotnie na spacer.

Widzowie byli bardzo zawiedzeni postępowaniem Rafała. Wypadł na osobę, która chciała się zareklamować w telewizji i zrobił sobie zabawę z czyichś uczuć. Szybko też wśród internautów zyskał ksywę "Młot", wiadomo z jakiego powodu.

Ten Rafałek jest tragiczny. Dąsa się bo kobieta nie wsiadła z nim na jedną karuzelę z wielu. A potem coś stara się jej tłumaczyć co kompletnie nie ma sensu i ani ona, ani widz (ani nawet sam rolnik) nie wie do czego zmierza i o co mu chodzi. W dodatku ten jego tekst o tym, że nawet nie raczył oddzwonić po 2-ch próbach skontaktowania się kobiety z nim... Żałosny mężczyzna - czytamy na profilu facebookowym Rolnik szuka żony.

Młot od dzisiaj nabiera zupelnie nowego znaczenia... Nie chcesz wejsc na młota? Koniec...masakra oglądając to myslalam ze śnie, zal mi było tej Justyny i podziwiałam ją za cierpliwosc to naprawde fajna mądra dziewczyna a on Piotrus Pan zyjący w Nibylandii zachowanie 10-latka mysle ze bardzo skrzywdził te dziewczyne swoim zachowaniem bo słuchając takiego tekstu mozna dostac cos do głowy zastanawiając sie co ja tu kur... robie? - czytamy na Facebooku (pisownia oryg.).

To nie pierwszy raz kiedy na Rafała spada fala hejtu. Od samego początku widzom nie podobało się to, jak rolnik postępuje z dziewczynami, które zgłosiły się do programu.

 

Teraz czeka nas już ostatni odcinek Rolnik szuka żony 2, w którym Rafał i Justyna spotkają się ponownie po czasie i powiedzą, co nawzajem o sobie sądzą.

Zobacz: Rolnik szuka żony 2. Czy Ania rozstała się z Mariuszem po programie?

 

Justyna i Rafał na randce nad morzem:

 

Rafał idzie w kwiaty. I słusznie, bo ewidentnie przeskrobał :)

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 22 listopada 2015

Rafał i Justyna w programie Rolnik szuka żony 2:

 

 

Już w oddali (takiej mniej więcej godzinnej) widać nadciągający 11 (z 12) odcinków programu #RolnikSzukaŻony

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 22 listopada 2015

Film ze spotkania Justyny i Rafała:

 

 

Czasem na randce się oświadczają a czasem wręcz przeciwnie...

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 22 listopada 2015

 

Rolnik szuka żony 2 pierwsze pary na randkach
Facebook
TV-Show
Mamy ZWIASTUN 11. odcinka "Rolnik szuka żony"! Rolnicy zabierają wybranki na randki. Będą oświadczyny?
Mamy ZWIASTUN 11. odcinka "Rolnik szuka żony"! Rolnicy zabierają wybranki na randki. Będą oświadczyny?

Przed nami jedenasty odcinek " Rolnik szuka żony 2 ". Rolnicy zabiorą wybranki, a rolniczka Ania wybranka na wyjątkowe wyjazdowe randki tylko we dwoje. Z dala od rodzinnych domów, rodziny, dzieci, przyjaciół - to będzie czas sam na sam. Po 10. odcinku, w którym to rolnicy odwiedzali domy rodzinne swoich partnerów, czas aby uczestnicy z mienili otoczenie .   A co będzie się działo na wyjazdowych randkach? Rafał i Justyna wybiorą się do wesołego miasteczka. Anię i Mariusza czeka ostra jazda dżipem :).  Robert i Agnieszka spędzą randkę na zamku. Za to Grzegorz i Ania odwiedzą SPA... A na romantyczną kolację we francuskim stylu Eugeniusz zabierze Liliannę . Zobacz zwiastun 11. odcinka programu "Rolnik szuka żony 2".   Zaciekawieni? My bardzo! Z tej zapowiedzi programu widać jak bardzo Mariusz jest zakochany w Ani, już wyznał jej miłość. Czy się oświadczy? A co z resztą par, jak rozwiną się ich randki? Dowiemy się w niedzielę 21 listopada o 21.25!   Zobacz:  Eugeniusz z "Rolnik szuka żony" podpadł widzom: "Jest zimny i przemądrzały. Nie wie, czego chce!”. Co się stało?   Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony 2. na randce:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Ona, on i ... ;) Posted by Rolnik szuka żony TVP on  15 listopada 2015     Rafał i Justyna  z Rolnik szuka żony 2. na randce:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...

Rolnik szuka żony - kandydaci uczestników
Newsy
Rolnik szuka żony 2: Uczestnicy zaprosili wybranków do swoich domów! Jak wyglądają i kim są?
Mamy zdjęcia!

Rolnik szuka żony - trzeci odcinek za nami! Tym razem uczestnicy musieli wybrać tylko trzech kandydatów, którzy wprowadzą się do ich domu. Wcześniej, z wybraną piątką, spędzili cały dzień na wspólnych zabawach. Nie były to łatwe decyzje! Ale jednak udało się! Zobacz:  Rolnik szuka żony 2: Pierwsze spotkanie rolników z kandydatkami! Jak wypadli? Rolnik szuka żony - trzeci odcinek! Grzegorz do kolejnego etapu zaprosił: Mirellę, Paulinę, Małgosię, Justynę i Annę. Zobaczcie, kim one są:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Paulina ma 21 lat i mieszka w Bielsku–Białej, którą uważa za idealne połączenie nowoczesnego miasta i tradycyjnej wsi.... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Mirella ma 20 lat i pochodzi z małej, kujawskiej miejscowości , gdzie mieszka do dziś. Nie wyobraża sobie życia w mieś... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Małgosia pochodzi ze Śląska i jest absolwentką Politechniki w...

Pary z Rolnik szuka żony 2
Facebook
TV-Show
Jedne zerwane zaręczyny i trzy pary, które są razem! Zaskakujący finał Rolnik szuka żony 2. RELACJA
Jedne zerwane zaręczyny i trzy pary, które są razem! Zaskakujący finał Rolnik szuka żony 2. RELACJA

Już po finale drugiej edycji Rolnik szuka żony ! W programie nie zabrakło dramatycznych rozstań i zaskakujących wyznań. Czy  Ania i Mariusz nadal są zaręczeni?  Nie! Ania oddała Mariuszowi pierścionek zaręczynowy i wypomniała mu, że kupiła go jego mama! Mariusz zawiódł Anię, ale rolniczka nie chciała zdradzić, dlatego ostatecznie postanowiła z nim zerwać. Za to Rafał, który rozstał się z Justyną w poprzednim odcinku , zdobył w końcu jej zaufanie i teraz są jednak parą!   Czy Eugeniusz zadeklarował wspólną przyszłość jak by tego chciała Lilianna ,  a  Ania i Grzegorz zaplanowali już wesele ? Zobaczcie naszą relację z finału Rolnik szuka żony 2! Finał Rolnik szuka żony 2 - RELACJA Będziemy tęsknić za Rolnik szuka żony. Trzecia edycja pewnie dopiero za rok...   Nas zaskoczył finał, bo chyba każdy spodziewał się, że Ania i Grzegorz będą razem, ale Ania z Mariuszem rozstali się i było widać w dość niemiłej atmosferze... Za to Rafał i Justyna - kolejna szansa, to było miłe zaskoczenie.   22:15 - Koniec finału Rolnik szuka żony 2 . Wszyscy rolnicy i rolniczka oglądają fajerwerki. Rolnicy z drugiej edycji zachęcali do wzięcia udziału w programie, bo warto próbować znaleźć miłość. A dla tych, którzy piszą listy mają radę, żeby opisywać w nich siebie takimi, jakimi są, żeby potem nie było rozczarowań.    22:11 - Gdy przyszła Justyna, Marta Manowska była zaskoczona, że jednak para, która na randce marzeń definitywnie się rozstała, jednak dała sobie kolejną szansę! Pierwszy krok zrobił Rafał - przyznała dziewczyna. - Zadzwoniłem do Justyny po jednym z odcinków, zaczęliśmy rozmawiać. Zorientowałem się, że to zupełnie inna osoba, niż myślałem - przyznał Rafał Czy boją się, że będą ofiarami niemiłych komentarzy widzów? Mnie i Rafała...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner