Anna w białej bluzce i Mariusz krótkich spodenkach w Rolnik szuka żony 2
materiały prasowe
TV-Show

Rolnik szuka żony 2: Po miesiącu znajomości Mariusz oświadczył się Ani! Czy rolniczka wyjdzie za mąż?

Rolnik szuka żony 2: Po miesiącu znajomości Mariusz oświadczył się Ani! Czy rolniczka wyjdzie za mąż?

Pierwsze oświadczyny w historii "Rolnik szuka żony 2" za nami! W 11. odcinku show byliśmy świadkami, jak Mariusz oświadczył się rolniczce Ani. Jak do tego doszło? Po odcinku, w którym rolnicy odwiedzili rodziny swoich wybranków, nadszedł czas, by pary wyjechały na randkę marzeń tylko we dwoje. Ania i Mariusz spotkali się po dwóch tygodniach rozłąki. Ania postanowiła odebrać Mariusza z lotniska - przyleciał z Londynu, gdzie pracuje.

Co to było za powitanie. Ania chyba była onieśmielona, bo Mariusz wycałował ją w usta, w szyję, ręce i widać było, że bardzo się cieszy, że znowu są razem.

Tęskniłam za nim - wyznała do kamery Ania.

 

Ale Mariusz był bardziej wylewny:

 

Zakochałem się w niej.

Mariusz z "Rolnik szuka żony": "Ania jest kobietą mojego życia"

Ania od razu z lotniska zabrała Mariusza nad Solinę. A tam dzień minął im wypełniony atrakcjami i zabawą. Razem stoczyli się w pompowanej kuli ze wzgórza, a także jeździli dżipem po błocie.

Mariusz nie przestawał mówić o swojej wielkiej miłości do Ani.

Chciałbym, żeby ta nasza miłość trwała i trwała. Jestem na 100% przekonany, że Ania jest kobietą mojego życia.

Wieczorem, gdy szykował się do randki z kolacją, zdradził, że ma zamiar się oświadczyć, bo jest pewien swoich uczuć. Był bardzo przyjęty i zdenerwowany, aż plątał mu się język z przejęcia. Gdy tylko spotkali się na kolacji, Mariusz ukląkł przed Anią z pudełeczkiem w ręku:

Aniu bardzo cię kocham, czy przyjmiesz ten pierścionek ode mnie? - powiedział, patrząc jej prosto w oczy.

Reakcja Ani? Rolniczka osłupiała z zaskoczenia. Wyglądała jakby chciała uciec, nie wiedziała jak zareagować.

Jezu, czemu to zrobiłeś? Wstań proszę. Bardzo mnie zaskoczyłeś. Nie uważasz, że to za szybko?

Ania z "Rolnik szuka żony": Przyjmę pierścionek, ale..."

Mariusz jednak nie dał się zbyć. Czekał na odpowiedź, czy Ania zgodzi się zostać jego żoną. W końcu Ania przyjęła pierścionek.

Ok. Przyjmę pierścionek, bo mi na tobie zależy, ale to nie oznacza, że za tydzień, miesiąc czy pół roku - znając twoje tempo - uda ci się zabrać mnie do urzędu stanu cywilnego - powiedziała Ania, a szczęśliwy Mariusz wsunął jej pierścionek na palec.

Do kamery Ania powiedziała, że ten pierścionek symbolizuje tylko, że jest... zarezerwowana. Za to Mariusz twierdzi, że Ania jest jego życiem i to że już dał jej pierścionek, to była jego deklaracja wspólnej przyszłości z Anią.

Zaskoczeni? My bardzo! Czy po miesiącu znajomości można być pewnym, że z kimś chce się brać ślub? Takie rzeczy to chyba tylko w Rolnik szuka żony! :)

Zobacz: Rolnik szuka żony 2. Czy Ania rozstała się z Mariuszem po programie?

 

Mariusz oświadcza się Ani  w Rolnik szuka żony. Zobacz film:

 

 

Niespodzianka! I co w tej sytuacji powinna zrobić Ania?

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 22 listopada 2015

 

 

Ania i Mariusz na randce we dwoje w Rolnik szuka żony:

 

 

A u Ani muszą być dwie rzeczy: emocje i nenufary

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 22 listopada 2015

 

 

Mariusz oświadcza się Ani i zostaje przyjęty:

 

 

Oświadczyny przyjęte! Warunkowo ale zawsze! Gratulacje!!!

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 22 listopada 2015

 

Rolnik szuka żony - kandydaci uczestników
Newsy
Rolnik szuka żony 2: Uczestnicy zaprosili wybranków do swoich domów! Jak wyglądają i kim są?
Mamy zdjęcia!

Rolnik szuka żony - trzeci odcinek za nami! Tym razem uczestnicy musieli wybrać tylko trzech kandydatów, którzy wprowadzą się do ich domu. Wcześniej, z wybraną piątką, spędzili cały dzień na wspólnych zabawach. Nie były to łatwe decyzje! Ale jednak udało się! Zobacz:  Rolnik szuka żony 2: Pierwsze spotkanie rolników z kandydatkami! Jak wypadli? Rolnik szuka żony - trzeci odcinek! Grzegorz do kolejnego etapu zaprosił: Mirellę, Paulinę, Małgosię, Justynę i Annę. Zobaczcie, kim one są:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Paulina ma 21 lat i mieszka w Bielsku–Białej, którą uważa za idealne połączenie nowoczesnego miasta i tradycyjnej wsi.... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Mirella ma 20 lat i pochodzi z małej, kujawskiej miejscowości , gdzie mieszka do dziś. Nie wyobraża sobie życia w mieś... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Małgosia pochodzi ze Śląska i jest absolwentką Politechniki w...

Rolnik szuka żony 2 pierwsze pary na randkach
Facebook
TV-Show
Mamy ZWIASTUN 11. odcinka "Rolnik szuka żony"! Rolnicy zabierają wybranki na randki. Będą oświadczyny?
Mamy ZWIASTUN 11. odcinka "Rolnik szuka żony"! Rolnicy zabierają wybranki na randki. Będą oświadczyny?

Przed nami jedenasty odcinek " Rolnik szuka żony 2 ". Rolnicy zabiorą wybranki, a rolniczka Ania wybranka na wyjątkowe wyjazdowe randki tylko we dwoje. Z dala od rodzinnych domów, rodziny, dzieci, przyjaciół - to będzie czas sam na sam. Po 10. odcinku, w którym to rolnicy odwiedzali domy rodzinne swoich partnerów, czas aby uczestnicy z mienili otoczenie .   A co będzie się działo na wyjazdowych randkach? Rafał i Justyna wybiorą się do wesołego miasteczka. Anię i Mariusza czeka ostra jazda dżipem :).  Robert i Agnieszka spędzą randkę na zamku. Za to Grzegorz i Ania odwiedzą SPA... A na romantyczną kolację we francuskim stylu Eugeniusz zabierze Liliannę . Zobacz zwiastun 11. odcinka programu "Rolnik szuka żony 2".   Zaciekawieni? My bardzo! Z tej zapowiedzi programu widać jak bardzo Mariusz jest zakochany w Ani, już wyznał jej miłość. Czy się oświadczy? A co z resztą par, jak rozwiną się ich randki? Dowiemy się w niedzielę 21 listopada o 21.25!   Zobacz:  Eugeniusz z "Rolnik szuka żony" podpadł widzom: "Jest zimny i przemądrzały. Nie wie, czego chce!”. Co się stało?   Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony 2. na randce:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Ona, on i ... ;) Posted by Rolnik szuka żony TVP on  15 listopada 2015     Rafał i Justyna  z Rolnik szuka żony 2. na randce:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...

Uczestnicy drugiej edycji programu Rolnik szuka żony
Newsy
Tak wyglądają uczestnicy drugiej edycji "Rolnik szuka żony"!
Jest i piękna rolniczka!

  Rolnik szuka żony 2 Już we wrześniu rusza emisja drugiego sezonu programu “ Rolnik szuka żony ”, który stał się wielkim hitem telewizyjnym i dostał Telekamerę dla najlepszego programu rozrywkowego. Do drugiej edycji zgłosiło się mnóstwo rolników oraz… rolniczek. W programie znajdzie się pięć osób, które dostały najwięcej listów od osób zainteresowanych ich ogłoszeniem. Wśród nich znalazła się 36-letnia rolniczka Ania, która samodzielnie prowadzi 20-hektarowe gospodarstwo oraz wychowuje syna. Czy w programie znajdzie męża? Okaże się już pod koniec emisji drugiej edycji. Zobaczcie, jak wyglądają uczestnicy jesiennej edycji programu “ Rolnik szuka żony ”:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Zapewne oglądając naszą czołówkę, już się zorientowaliście, ale w kolejnych odcinkach #RolnikSzukaŻony2 zobaczycie (w... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  20 sierpnia 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Rolnik szuka żony TVP on  19 sierpnia 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'',...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner