Anna w białej bluzce i Mariusz krótkich spodenkach w Rolnik szuka żony 2
materiały prasowe
TV-Show

Rolnik szuka żony 2: Po miesiącu znajomości Mariusz oświadczył się Ani! Czy rolniczka wyjdzie za mąż?

Rolnik szuka żony 2: Po miesiącu znajomości Mariusz oświadczył się Ani! Czy rolniczka wyjdzie za mąż?

Pierwsze oświadczyny w historii "Rolnik szuka żony 2" za nami! W 11. odcinku show byliśmy świadkami, jak Mariusz oświadczył się rolniczce Ani. Jak do tego doszło? Po odcinku, w którym rolnicy odwiedzili rodziny swoich wybranków, nadszedł czas, by pary wyjechały na randkę marzeń tylko we dwoje. Ania i Mariusz spotkali się po dwóch tygodniach rozłąki. Ania postanowiła odebrać Mariusza z lotniska - przyleciał z Londynu, gdzie pracuje.

Co to było za powitanie. Ania chyba była onieśmielona, bo Mariusz wycałował ją w usta, w szyję, ręce i widać było, że bardzo się cieszy, że znowu są razem.

Tęskniłam za nim - wyznała do kamery Ania.

 

Ale Mariusz był bardziej wylewny:

 

Zakochałem się w niej.

Mariusz z "Rolnik szuka żony": "Ania jest kobietą mojego życia"

Ania od razu z lotniska zabrała Mariusza nad Solinę. A tam dzień minął im wypełniony atrakcjami i zabawą. Razem stoczyli się w pompowanej kuli ze wzgórza, a także jeździli dżipem po błocie.

Mariusz nie przestawał mówić o swojej wielkiej miłości do Ani.

Chciałbym, żeby ta nasza miłość trwała i trwała. Jestem na 100% przekonany, że Ania jest kobietą mojego życia.

Wieczorem, gdy szykował się do randki z kolacją, zdradził, że ma zamiar się oświadczyć, bo jest pewien swoich uczuć. Był bardzo przyjęty i zdenerwowany, aż plątał mu się język z przejęcia. Gdy tylko spotkali się na kolacji, Mariusz ukląkł przed Anią z pudełeczkiem w ręku:

Aniu bardzo cię kocham, czy przyjmiesz ten pierścionek ode mnie? - powiedział, patrząc jej prosto w oczy.

Reakcja Ani? Rolniczka osłupiała z zaskoczenia. Wyglądała jakby chciała uciec, nie wiedziała jak zareagować.

Jezu, czemu to zrobiłeś? Wstań proszę. Bardzo mnie zaskoczyłeś. Nie uważasz, że to za szybko?

Ania z "Rolnik szuka żony": Przyjmę pierścionek, ale..."

Mariusz jednak nie dał się zbyć. Czekał na odpowiedź, czy Ania zgodzi się zostać jego żoną. W końcu Ania przyjęła pierścionek.

Ok. Przyjmę pierścionek, bo mi na tobie zależy, ale to nie oznacza, że za tydzień, miesiąc czy pół roku - znając twoje tempo - uda ci się zabrać mnie do urzędu stanu cywilnego - powiedziała Ania, a szczęśliwy Mariusz wsunął jej pierścionek na palec.

Do kamery Ania powiedziała, że ten pierścionek symbolizuje tylko, że jest... zarezerwowana. Za to Mariusz twierdzi, że Ania jest jego życiem i to że już dał jej pierścionek, to była jego deklaracja wspólnej przyszłości z Anią.

Zaskoczeni? My bardzo! Czy po miesiącu znajomości można być pewnym, że z kimś chce się brać ślub? Takie rzeczy to chyba tylko w Rolnik szuka żony! :)

Zobacz: Rolnik szuka żony 2. Czy Ania rozstała się z Mariuszem po programie?

 

Mariusz oświadcza się Ani  w Rolnik szuka żony. Zobacz film:

 

 

Niespodzianka! I co w tej sytuacji powinna zrobić Ania?

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 22 listopada 2015

 

 

Ania i Mariusz na randce we dwoje w Rolnik szuka żony:

 

 

A u Ani muszą być dwie rzeczy: emocje i nenufary

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 22 listopada 2015

 

 

Mariusz oświadcza się Ani i zostaje przyjęty:

 

 

Oświadczyny przyjęte! Warunkowo ale zawsze! Gratulacje!!!

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 22 listopada 2015

 

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Rolnik szuka żony - kandydaci uczestników
Newsy
Rolnik szuka żony 2: Uczestnicy zaprosili wybranków do swoich domów! Jak wyglądają i kim są?
Mamy zdjęcia!

Rolnik szuka żony - trzeci odcinek za nami! Tym razem uczestnicy musieli wybrać tylko trzech kandydatów, którzy wprowadzą się do ich domu. Wcześniej, z wybraną piątką, spędzili cały dzień na wspólnych zabawach. Nie były to łatwe decyzje! Ale jednak udało się! Zobacz:  Rolnik szuka żony 2: Pierwsze spotkanie rolników z kandydatkami! Jak wypadli? Rolnik szuka żony - trzeci odcinek! Grzegorz do kolejnego etapu zaprosił: Mirellę, Paulinę, Małgosię, Justynę i Annę. Zobaczcie, kim one są:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Paulina ma 21 lat i mieszka w Bielsku–Białej, którą uważa za idealne połączenie nowoczesnego miasta i tradycyjnej wsi.... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Mirella ma 20 lat i pochodzi z małej, kujawskiej miejscowości , gdzie mieszka do dziś. Nie wyobraża sobie życia w mieś... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Małgosia pochodzi ze Śląska i jest absolwentką Politechniki w...

Rolnik szuka żony 2 pierwsze pary na randkach
Facebook
TV-Show
Mamy ZWIASTUN 11. odcinka "Rolnik szuka żony"! Rolnicy zabierają wybranki na randki. Będą oświadczyny?
Mamy ZWIASTUN 11. odcinka "Rolnik szuka żony"! Rolnicy zabierają wybranki na randki. Będą oświadczyny?

Przed nami jedenasty odcinek " Rolnik szuka żony 2 ". Rolnicy zabiorą wybranki, a rolniczka Ania wybranka na wyjątkowe wyjazdowe randki tylko we dwoje. Z dala od rodzinnych domów, rodziny, dzieci, przyjaciół - to będzie czas sam na sam. Po 10. odcinku, w którym to rolnicy odwiedzali domy rodzinne swoich partnerów, czas aby uczestnicy z mienili otoczenie .   A co będzie się działo na wyjazdowych randkach? Rafał i Justyna wybiorą się do wesołego miasteczka. Anię i Mariusza czeka ostra jazda dżipem :).  Robert i Agnieszka spędzą randkę na zamku. Za to Grzegorz i Ania odwiedzą SPA... A na romantyczną kolację we francuskim stylu Eugeniusz zabierze Liliannę . Zobacz zwiastun 11. odcinka programu "Rolnik szuka żony 2".   Zaciekawieni? My bardzo! Z tej zapowiedzi programu widać jak bardzo Mariusz jest zakochany w Ani, już wyznał jej miłość. Czy się oświadczy? A co z resztą par, jak rozwiną się ich randki? Dowiemy się w niedzielę 21 listopada o 21.25!   Zobacz:  Eugeniusz z "Rolnik szuka żony" podpadł widzom: "Jest zimny i przemądrzały. Nie wie, czego chce!”. Co się stało?   Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony 2. na randce:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Ona, on i ... ;) Posted by Rolnik szuka żony TVP on  15 listopada 2015     Rafał i Justyna  z Rolnik szuka żony 2. na randce:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...

Uczestnicy drugiej edycji programu Rolnik szuka żony
Newsy
Tak wyglądają uczestnicy drugiej edycji "Rolnik szuka żony"!
Jest i piękna rolniczka!

  Rolnik szuka żony 2 Już we wrześniu rusza emisja drugiego sezonu programu “ Rolnik szuka żony ”, który stał się wielkim hitem telewizyjnym i dostał Telekamerę dla najlepszego programu rozrywkowego. Do drugiej edycji zgłosiło się mnóstwo rolników oraz… rolniczek. W programie znajdzie się pięć osób, które dostały najwięcej listów od osób zainteresowanych ich ogłoszeniem. Wśród nich znalazła się 36-letnia rolniczka Ania, która samodzielnie prowadzi 20-hektarowe gospodarstwo oraz wychowuje syna. Czy w programie znajdzie męża? Okaże się już pod koniec emisji drugiej edycji. Zobaczcie, jak wyglądają uczestnicy jesiennej edycji programu “ Rolnik szuka żony ”:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Zapewne oglądając naszą czołówkę, już się zorientowaliście, ale w kolejnych odcinkach #RolnikSzukaŻony2 zobaczycie (w... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  20 sierpnia 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Rolnik szuka żony TVP on  19 sierpnia 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'',...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik