Anna Michalska na randce z Grzegorzem z Rolnik szuka żony 2
Facebook

Rolnik szuka żony 2. Czy Ania rozstała się z Mariuszem po programie?

Anna Michalska na randce z Grzegorzem z Rolnik szuka żony 2
Facebook

Zostały już tylko dwa odcinki Rolnik szuka żony 2. Wszyscy z niecierpliwością czekają na to, czy Mariusz oświadczy się Ani Michalskiej, bo tak można wnioskować ze zwiastuna odcinka programu, który zostanie wyemitowany już w niedzielę.

Ania wybrała Mariusza, ale wiele komentarzy na stronie programu świadczy, że ich "miłość" się skończyła tuż po programie!  Skąd te wnioski?

Ktos (byc moze z miejscowosci Ani) pisal tutaj 3 tyg temu, zanim bylo wiadomo, ze wybierze Mariusza, ze prowadzali sie po wsi ale juz przestali - wnioskuje, ze wszystko sie rozpadlo po nagraniu programu. I troche sie nie dziwie, roznica miedzy zainteresowaniem a nachalnoscia jest bardzo cienka, to drugie zwykle staje sie nie do zniesienia - czytamy na Facebooku programu.

Czytając komentarze szczególnie ten na temat szczerości Mariusza, widząc kto polubiał ten komentarz można wywnioskować co będzie dalej. Pozdrawiam wszystkich - sugeruje inny.

(pisownia oryginalna)

A jaki może być powód tego, że Ania jednak nie jest z Mariuszem? Internauci mają swoją teorię - za bardzo mu... zależy, co jest podejrzane.

Mariusz i Anna.... Mariusz zachowuje sie jak jakis fanatyk szaleniec ja nie wiem czemu go tak niektorzy uwielbiaja ale przekonacie sie jaki jest naprawde. Reszta par jest bardzo sympatyczna i jakoś ułoza sobie życie - pisze inny internauta.
(pisownia oryginalna)

Fani programu się podzielili. Jedni uważają, że Ania nosi już pierścionek, co jest oznaką tego, że jest szczęśliwie zakochana. Drudzy mówią, że Ania po programie Rolnik szuka żony mieszka dalej sama w swojej wsi i Mariusz jej nie odwiedza. Inni twierdzą, że widzieli Anię z Kubą... Ostatni odcinek Rolnik szuka żony 2 był nagrywany w październiku po trzech miesiącach, kiedy ekipa filmowa zostawiła pary i dała im czas, aby poznali się bliżej.  W tę niedzielę zobaczymy odcinek z randką na wyjeździe, a 29 listopada finałowy, w którym pary zadeklarują czy dalej chcą się spotykać czy jednak to nie miłość, a tylko przyjaźń.

Będziecie oglądać?

 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Grzesiek i Rafał pokazują prywatne zdjęcia ze swoimi ukochanymi!

 

Ania i Mariusz w Rolnik szuka żony 2:

Anna w krótkich spodenkach i Mariusz w białej koszulce z nadrukiem w Rolnik szuka żony 2
materialy prasowe

Ania i Mariusz z Rolnik szuka żony 2 na randce wyjazdowej:

 

 

Ania Michalska w programie Rolnik szuka żony 2:

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51