Agnieszka Kaczorowska wpatrzona w Łukasza Kadziewicza

Agnieszka Kaczorowska nie spodziewała się, że dojdzie z Kadziewiczem do finału "Na początku nic nie umiał"

Agnieszka Kaczorowska wpatrzona w Łukasza Kadziewicza

Już dziś (13 listopada) wielki finał "Tańca z gwiazdami"! Poprzednią edycję show wygrał aktor Krzysztof Wieszczek, a jego taneczną partnerką była wtedy Agnieszka Kaczorowska. Tancerka i tym razem dostała się do wielkiego finału, w którym już dziś zatańczy z Łukaszem Kadziewiczem. Oboje są zaskoczeni tym, że udało im się dojść tak daleko. Zwłaszcza, że początkowo nic nie zapowiadało, że siatkarz okaże się tak dobrym tancerzem...

Na początku Łukasz nic nie umiał, dreptał te kroczki, wstydził się wszystkiego i był zamknięty na taniec, a teraz tańczy świetnie i jeszcze to czuje”, mówi Agnieszka.

Łukasz Kadziewicz nie ukrywa, że treningi taneczne okazały się dla niego trudniejsze od tych siatkarskich. 

„Zdecydowanie trudniejszy był udział w programie, naprawdę zdobycie srebrnego medalu na MŚ w Japonii kosztowało mniej wysiłku. Treningi taneczne są również zdecydowanie trudniejsze od siatkarskich, jeżeli jesteś amatorem i masz wejść w świat tańca, to kosztuje cię to zdecydowanie więcej fizycznie i emocjonalnie, bo taniec to nie tylko kroki, to również emocje. Nikt się nie spodziewał i chyba nikt po pierwszym odcinku nie obstawiłby, że duet Kaczorowska – Kadziewicz zajdzie tak daleko”, powiedział Łukasz.

Łukasz nie żałuje, że zdecydował się wziąć udział w programie, bo bardzo podoba mu się atmosfera, która panuje na planie show.

„Niesamowite w tym programie jest to, że sobie tańczysz, a tu z cienia wychodzi pan Wodecki i śpiewa tak, że świat się kończy, a ja mam gęsią skórkę. To jest piękne, że pojawiają się tu ludzie, których widywałeś tylko w telewizji, a ich twórczość towarzyszyła ci w życiu i nagle oni tutaj przychodzą i są tacy namacalni, a słuchanie ich w naszym studiu to sama przyjemność”

Łukasz cieszy się, że przeżył w programie wielką przygodę. Z pewnością sukces, który osiągnął w show otworzy mu wiele możliwości. Myślicie, że jego przyjaźń z Agnieszka przetrwa po programie?

 

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska żegna się z "Tańcem z gwiazdami" i chwali Łukasza: "Uwielbiam z nim tańczyć, więc chwilo trwaj!"

 

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz w półfinale Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska na stole

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz na planie Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz na stole

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz ćwiczą do Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska w spodniach i Łukasz Kadziewicz ćwiczą do Tańca z Gwiazdami
Instagram

 

 

 

 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08