Agnieszka Kaczorowska fryzura

Agnieszka Kaczorowska żegna się z "Tańcem z gwiazdami" i chwali Łukasza: "Uwielbiam z nim tańczyć, więc chwilo trwaj!"

Agnieszka Kaczorowska fryzura

Już w najbliższy piątek ( 13 listopada) wielki finał 4. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Ewelina Lisowska zmierzy się z Łukaszem Kadziewiczem, którego partnerką taneczną jest Agnieszka Kaczorowska. Na swoim blogu tancerka podsumowuje ostatnią edycję show i chwali swojego partnera Łukasza, który zdobył serca widzów i jej wielką sympatię. Media pisały, że parę łączy romans, ale tancerka ucięła ostatnio te spekulacje. Co napisała o Łukaszu?

Agnieszka Kaczorowska o Łukaszu Kadziewiczu

"Kadziu to wyjątkowy gość i niezwykle cieszę się, że to właśnie on był współtowarzyszem tej drogi. Choć zadanie, aby nauczyć tańczyć dwumetrowego sportowca, nie zapowiadało się na łatwe i przyjemne, to mimo wielu trudnościom, wszystkim przeciwnościom i dużej ilości pracy oraz cierpliwości, te kilka miesięcy okazało się super zabawą, fantastycznym czasem i niebanalnym doświadczeniem. Moim zadaniem było odkryć Łukasza, poznać jakim jest człowiekiem i choć odrobinę tego prawdziwego człowieka pokazać Wam …poprzez taniec", napisała na swoim blogu Agnieszka. 

Agnieszka Kaczorowska jest dumna, że rozbudziła w Łukaszu miłość do tańca i uważa, że należy mu się nagroda:

"Cieszył mnie każdy dzień pracy, nawet gdy dopadało zmęczenie. Czułam radość, gdy widziałam jak Łukaszowi zaczynają błyszczeć oczy, bo coś mu zaczynało wychodzić i sprawiać większą przyjemność. Serce skakało do nieba, gdy Łukasz zaczynał mówić tak pięknie o tańcu, że dotarło do mnie, że pokazałam mu ten świat, a on w niego na chwilę zanurkował… Cudownie byłoby móc nagrodzić Kadzia za ogrom pracy jaki wykonał, aby być tu gdzie jest. Ja zrobiłam wszystko co mogłam. Reszta w Waszych rękach", dodaje Agnieszka. 

Agnieszka i Łukasz w finale zatańczą m.in.  live’a. "Uwielbiam z nim tańczyć, więc chwilo trwaj!", napisała Agnieszka. Kibicujecie im?

 

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska o powodach swojego związku z 40-letnim mężczyzną

 

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz w półfinale Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska w różowej sukience

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz na planie Tańca z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz na stole

 

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43