AKPA
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: "Taniec z Gwiazdami" wygrali Krzysztof Wieszczek oraz Agnieszka Kaczorowska

To było gorący wieczór!

Za nami ostatnie już, finałowe starcie o Kryształową Kulę! Właśnie zakończył się ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami 3", w którym o główną nagrodę walczyły dwie pary - Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. To była bardzo zacięta rywalizacja! Pary szły łeb w łeb, w każdym kolejnym tańcu prezentując mistrzowski poziom taneczny oraz dostarczając jury i publiczności cudownych wrażeń estetycznych. Zobacz też: Tak wyglądał półfinałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" [FOTO]

Ostatecznie zwycięstwo przypadło duetowi - Krzysztof Wieszczek oraz Agnieszka Kaczorowska. Emocje podczas show dodatkowo podgrzał występ Cleo oraz samej Edyty Górniak!

Gratulujemy!

Uważacie, że wygrali słusznie?

Zobacz na Polki.pl: Tatiana Okupnik wyszła za mąż w tajemnicy
 

Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
To był gorący odcinek

Za nami kolejny odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Dziś wszyscy fani show czekali nie tylko na występy swoich ulubionych gwiazd, ale i występ Grzegorza Hyżego. Wszystko przez Agnieszkę Popielewicz, która również pojawiła się w show. Przypomnijmy: Hyży i Popielewicz razem w "TzG". To będzie najciekawszy odcinek tej edycji? Dzisiejszy odcinek został poświęcony życiu zawodowym i prywatnym wszystkich partnerów tańczących gwiazd. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Tatiana Okupnik i Tomasza Barański, którzy zachwycili swoim jive'm. Tak wyglądała punktacja po wszystkich odcinkach: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 39 pkt. Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 38 pkt. Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 34 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 33 pkt. Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 30 pkt. Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko - 28 pkt Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 27 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 26 pkt. Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 25 pkt. Z programem pożegnała się zaś Kamila Szczawińska i Robert Kochanek. Tuż po wynikach, wszystkie pary zostały podzielone na dwie grupy, które zostały wybrane przez dwie najlepsze pary wieczoru, aby w przyszłym tygodniu zatańczyć grupowo. Grupa Tatiany Okupnik (najlepsza w dzisiejszym odcinku): Ewa Kasprzyk i Jan Kliment Krzysztof Wieszczek  i Agnieszka Kaczorowska Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko Grupa Julii Pogrebińskiej (druga w dzisiejszym odcinku): Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno Ada Fijał i Krzysztof Hulboj Kto podobał się wam najbardziej? Zobacz: Tatiana Okupnik wyszła za mąż w tajemnicy Gwiazdy w TzG:

Sławek Uniatowski wystąpi w kolejnej edycji TzG
ONS
Newsy
Znamy pierwszego uczestnika Tańca z gwiazdami 4! To nieco zapomniany wokalista
Zapowiedział swój udział podczas piątkowego finału

Za nami trzecia edycja " Tańca z Gwiazdami ". W piątek stacja Polsat pokazała finałowy odcinek tanecznego show w którym o Kryształową Kulę walczyły dwie pary. Na parkiecie walczyła Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską. Widzowie zdecydowali, że zwycięstwo należy się drugiej parze. Wieszczek i Kaczorowska wrócili do domu z nagrodą. Zobacz: "Taniec z Gwiazdami" wygrali Krzysztof Wieszczek oraz Agnieszka Kaczorowska W ostatnim odcinku programu nie zabrakło wielkich emocji. Mogliśmy zobaczyć niezwykłe show Edyty Górniak oraz posłuchać jak śpiewa Sławek Uniatowski . Okazuje się, że uczestnikowi "Idola" tak bardzo spodobało się w TzG, że z chęcią przyjął zaproszenie do kolejnej edycji show Polsatu. Krzysztof Ibisz zaproponował mu uczestnictwo, a muzyk od razu wyraził zgodę. Para prowadzących ogłosiła więc oficjalnie, że Sławek Uniatowski jest pierwszą gwiazdą z listy do czwartej edycji . Sławek Uniatowski swoją przygodę z show-biznesem rozpoczął od udziału w programie "Idol". Piosenkarz zajął wówczas drugie miejsce. Uniatowski do tej pory nagrywał m.in. z Marylą Rodowicz. Będziecie mu kibicować? Zobacz na Polki.pl: Premiera płyty "Poland Why Not" Gwiazdy w 9.odcinku Tańca z Gwiazdami:  

Sylwia Juszczak odpadła z Tańca z Gwiazdami
Akpa
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z "Tańca z gwiazdami" odpadła Sylwia Juszczak!
Nie brakowało emocji

Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami" wywołał wiele emocji, a uczestnicy dali z siebie wszystko. Szczególnie dumna może być Tatiana Okupnik, która pomimo poważnej kontuzji zatańczyła perfekcyjnie. Zobacz:  Tatiana Okupnik ma poważną kontuzję. Pomimo bólu zatańczyła w Tańcu z Gwiazdami Każdy odcinek show przybliża nas do wielkiego finału. W związku z tym na parkiecie możemy zobaczyć coraz mniej par. W dzisiejszym odcinku tancerze i uczestnicy zatańczyli po dwa tańce i zaprezentowali zdobyte do tej pory umiejętności. Jury nie szczędziło pochlebnych słów i było zachwycone występami. A po pierwszym tańcu Agnieszka Kaczorowska i Krzysztof Wieszczek otrzymali immunitet i automatycznie przeszli do kolejnego odcinka.  Niestety jak zawsze ktoś musiał pożegnać się z programem. Zdaniem widzów najsłabiej wypadli Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko! Zobacz na Polki.pl: Ile Stefano Terrazzino zarobił na TzG?  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner