Izabela Małysz - osobowość medialna, żona Adama Małysza

Izabela Małysz to żona Adama Małysza, legendy polskich skoków narciarskich. Urodziła się w 1978 roku. Ma wyższe wykształcenie - ukończyła studia z administracji publicznej w Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego. Obecnie prowadzi firmę odzieżową. Izabela ma z mężem córkę Karolinę, urodzoną w 1997 roku.
 

Imię: Izabela

Nazwisko: Małysz

Nazwisko panieńskie: Polok

Pseudonim: brak

Wzrost: brak danych

Data urodzenia: 4 grudnia 1978 roku

Znak zodiaku: Strzelec

Zawód: businesswoman

Osoby - związki:

- mąż Adam Małysz (od 1997-obecnie)

Rodzice: mama Maria

Dzieci: córka Karolina Małysz (ur. 1997)

Rodzeństwo: brak

BIO: Izabela Małysz to żona najpopularniejszego polskiego skoczka, współwłaścicielka fundacji. Urodziła się 4 grudnia 1978 roku. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku administracja publiczna.

Izabela poznała swojego przyszłego męża jeszcze w szkole podstawowej. Adam był w klasie wyżej, ponieważ jest o rok starszy. Wtedy jednak nic  nie zwiastowało tego, że zostaną małżeństwem, ponieważ, jak Izabela sama podkreślała w rozmowach z mediami, był wówczas jedynie kolegą. Parą zostali dopiero podczas wakacji w 1996 roku. W wywiadach Iza zaznaczyła, że Adam oczarował ją poczuciem humoru. Niedługo później, bo już w styczniu 1997 roku doszło do zaręczyn, a już w czerwcu 1997 roku 19-letnia Izabela Polok wyszła za mąż za Adama Małysza, aktywnego skoczka narciarskiego i późniejszą gwiazdę skoków narciarskich. Izabela i Adam zawarli ślub ekumeniczny w Kościele katolickim. Przyczyną była różnica wyznań: Izabela należy do Kościoła katolickiego, natomiast Adam jest ewangelikiem. Kilka miesięcy po ślubie, 31 października, narodziła się ich córka Karolina. Została ona ochrzczona w Kościele katolickim.

W 2002 roku para założyła Fundację Izabeli i Adama Małyszów, której siedziba mieści się w Wiśle. Zadaniem fundacji jest wspieranie dzieci z uzdolnieniami sportowymi. Obecnie Izabela wraz z mężem Adamem mieszka w Wiśle. Mimo licznych spekulacji na temat domniemanych kłopotów w związku małżeństwo państwa Małyszów, ma się znakomicie. Przyznają, że jak każda para mają problemy, jednak potrafią wypracować kompromisy.

W 2021 roku Karolina, córka Izabeli Małysz, wyszła za mąż. Jej partnerem jest Kamil Czyż. Żona sławnego polskiego skoczka to fanka podróżowania. Na swoim instagramowym profilu zamieszcza liczne zdjęcia z wycieczek zagranicznych. Zwiedziła m.in. Bangkok, Malediwy oraz Finlandię. Profil Izabeli na Instagramie śledzi 38,7 tys. użytkowników. Kobieta prowadzi też własny sklep internetowy z odzieżą, który nosi nazwę Małysz Fashion. Oprócz regularnej odzieży można w nim kupić elementy garderoby z wizerunkiem Adama.

Jesienią 2021 roku Izabela Małysz wzięła udział w dwunastej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak sama przyznaje, do uczestnictwa w programie wielokrotnie namawiano ją już wcześniej. Jej partnerem tanecznym był znany z poprzednich edycji tancerz Stefano Terrazzino. Para zajęła 7. miejsce. Izabela zdradziła mediom, że w pewnym sensie cieszy ją odejście z programu, ponieważ mocno doskwierała jej tęsknota za domem.

Znana z: udziału w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", a także z małżeństwa z gwiazdą skoków narciarskich Adamem Małyszem.

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

Instagram: @izamalysz

Facebook: @iza.malysz

Adam Małysz
Adam Małysz
Izabela Małysz

Żona Adama Małysza zabrała głos po tragedii: "Szok, płacz i niemoc"

Powódź, która niedawno przeszła przez Wisłę, zalała ważne miejsce dla Adama Małysza. Skoczek i jego żona opowiedzieli o walce z niszczycielskim żywiołem.
Mateusz Sidorek
Izabela Małysz zmieniła fryzurę
Izabela Małysz

Izabela Małysz zmieniła fryzurę: "Cudnie w takiej długości włosów"

Izabela Małysz pochwaliła się w sieci nowym zdjęciem, a w komentarzach nie zabrakło zachwytu nad nową fryzurą żony Adama Małysza!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Izabela i Adam Małysz zostaną dziadkami?
Adam Małysz
Izabela Małysz

Izabela i Adam Małyszowie zostaną dziadkami? Żona skoczka zabrała głos 

Żona Adama Małysza nie ukrywa, że chciałaby zostać babcią. Na Instagramie opublikowała zdjęcie dwóch bocianów z wyjaśniającym opisem. Czy to może oznaczać, że Karolina Małysz niebawem zostanie mamą?
Klaudyna Janas
Izabela Małysz z mężem i córką opuszcza Taniec z gwiazdami
Adam Małysz
Izabela Małysz

"Taniec z gwiazdami": Izabela Małysz po opuszczeniu studia potrzebowała pomocy, zdjęcia paparazzi

Izabela Małysz w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" pożegnała się z programem. Żona najpopularniejszego skoczka narciarskiego opuściła studio w towarzystwie męża Adama Małysza i córki Karoliny. Nie wyglądali na smutnych.
Milena Tuzimek
4. odcinek Tańca z Gwiazdami 12
Taniec z Gwiazdami
Rafał Maserak
Izabela Małysz

"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w czwartym odcinku show? Zatańczyła swój najlepszy taniec

Siedem par stanęło dziś na parkiecie popularnego show Polsatu. Kto stracił szansę na Kryształową Kulę "Tańca z Gwiazdami"? Zobaczcie relację z czwartego odcinka programu.
BZ
Iza Małysz komentuje wesele córki
Taniec z Gwiazdami
Adam Małysz
Izabela Małysz

"Taniec z gwiazdami": Iza Małysz zdradziła nam szczegóły z wesela córki! "Pierwszego dnia było mniej grzecznie"

Izabela Małysz w pierwszą sobotę września bawiła się na weselu córki, a dwa dni później już występowała w "Tańcu z gwiazdami". Jak gwiazda to wszystko pogodziła i jak wyglądało wesele Karoliny?
Iwona Smutek
Adam Małysz, Iza Małysz i Karolina Małysz
Taniec z Gwiazdami
Adam Małysz
Izabela Małysz

"Taniec z Gwiazdami": Iza Małysz chciałaby zostać już babcią! Co na to Karolina Małysz?

Adam Małysz razem z żoną chwalili się ostatnio ślubem córki. Piękna Karolina Małysz rozpoczęła właśnie nowy etap życia. A Iza Małysz co nieco opowiedziała o jej planach.
Aleksandra Kwaterkiewicz
Iza Małysz o sukni ślubnej córki
Adam Małysz
Izabela Małysz

Karolina Małysz miała dwie suknie ślubne! Wzruszona Iza Małysz skomentowała kreacje córki

Karolina Małysz na swoim ślubie wyglądała jak księżniczka. Iza Małysz wyjawiła nam, czy pomagała córce w doborze kreacji, a także odpowiedziała na pytanie, która suknia podobała jej się bardziej!
Iwona Smutek
Adam Małysz i Iza Małysz na kolacji z córką i zięciem
Izabela Małysz
Adam Małysz

Adam i Iza Małyszowie na kolacji z córką i zięciem! Nowe zdjęcia paparazzi

Karolina Małysz i jej mąż wrócili z podróży poślubnej. Świeżo upieczeni małżonkowie od razu zdecydowali się na rodzinne spotkanie z Adamem i Izą Małysz! Zobaczcie, jak się bawili.
Iwona Smutek
Adam Małysz z żoną, Izą
Izabela Małysz

Jak poznali się Adam i Iza Małyszowie? Początki ich małżeństwa nie należały do najłatwiejszych... 

Izabela Małysz biorąc udział w "Tańcu z gwiazdami" może liczyć na ogromne wsparcie Adama Małysza. I tak było odkąd tylko się poznali, choć życie nie zawsze ich rozpieszczało...
Iwona Smutek
Taniec z Gwiazdami: Iza Małysz myślała, że odpadnie z programu: Szykowałam się do pakowania
Taniec z Gwiazdami
Izabela Małysz

"Taniec z Gwiazdami": Iza Małysz myślała, że odpadnie z programu! "Szykowałam się do pakowania"

Ostatni odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" wzbudził w widzach sporo kontrowersji i choć najsłabsze jurorskie noty zebrała Iza Małysz, z programu odpadł Radek Liszewski!
Karina Sulich
Karolina Małysz z mężem
Adam Małysz
Izabela Małysz

Karolina Małysz w podróży poślubnej. Jej mąż wybrał zaskakującą alternatywę dla zwiedzania! 

Karolina Małysz na początku września wzięła ślub, a teraz razem z mężem wybrała się w podróż poślubną na Santorini. Para w zaskakujący sposób spędza czas na najpiękniejszej greckiej wyspie!
Milena Tuzimek
3. odcinek Tańca z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami
Radosław Liszewski
Izabela Małysz

"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w trzecim odcinku? To chyba spore zaskoczenie

W dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" było sporo emocji, nie tylko tanecznych. Najwyższe noty jury za taniec dostała Kajra. A kto odpadł z programu?
BZ
Adam i Iza Małyszowie, zdjęcie ślubne, kadrowane
Taniec z Gwiazdami
Izabela Małysz

Adam i Izabela Małyszowie wydali za mąż córkę. A jak wyglądało ich wesele?

Adam Małysz i jego żona Iza znają się od podstawówki. I choć są już 24 lata po ślubie, a przed tygodniem wydali za mąż swoją jedyną córkę, ciągle wyglądają na parę idealną. Jak rodziła się ich miłość? Pamiętacie jak wtedy wyglądali?
BZ
Karolina Małysz w sukni ślubnej
Adam Małysz
Izabela Małysz

Wiemy, ile kosztowała suknia ślubna Karoliny Małysz. Zamówiła ją aż rok wcześniej!

Córka Izabeli i Adama Małysza – Karolina Małysz już po ślubie. Wiemy, ile kosztowała jej kreacja i ile osób nad nią pracowało... przez rok. Suknię zaprojektowała Patrycja Kujawa
Iwona Zgliczyńska
Córka Adama Małysza wyszła za mąż
Adam Małysz
Izabela Małysz

Karolina Małysz bała się o swój ślub! "Doszedł ogromny stres"

Córka Adama i Izy Małysz jest już po ślubie. Jednak przygotowaniom do tej uroczystości towarzyszyły ogromne nerwy. Karolina Małysz wyjawiła, dlaczego.
Iwona Smutek
Adam Małysz o ślubie córki Karoliny
Taniec z Gwiazdami
Adam Małysz
Izabela Małysz

Adam Małysz szczerze o ślubie córki! "Miałem łzy w oczach"

W miniony weekend, Adam Małysz bawił się na weselu swojej córki Karoliny! Były skoczek zdradził nam, jak czuł się tego dnia, gdy jego jedyna córka szła do ołtarza.
Iwona Smutek
Taniec z gwiazdami: Izabela Małysz i Stefano Terrazzino
Adam Małysz
Izabela Małysz

"Taniec z gwiazdami": Iza Małysz o mały włos nie wystąpiłaby w drugim odcinku programu?!

Adam Małysz w rozmowie z reporterką Party.pl zdradził, że jego żona miała poważne problemy zdrowotne na chwilę przed drugim odcinkiem "Tańca z gwiazdami". Co działo się z Izą Małysz?
Iwona Smutek
"Taniec z Gwiazdami": jak mąż wspiera Izę Małysz?  Stefano zdradził, że Adam ją poprawia!
Taniec z Gwiazdami
Stefano Terrazzino
Adam Małysz

"Taniec z Gwiazdami": jak mąż wspiera Izę Małysz? Stefano zdradził, że Adam ją poprawia!

Iza Małysz niedawno zaliczyła swój debiut na parkiecie 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". W rozmowie z Party.pl zdradziła, jak mąż wspiera ją podczas treningów. Jest bardzo wymagający?!
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Justyna Żyła w srebrnej kreacji w "Tańcu z Gwiazdami"
Izabela Małysz
Justyna Żyła

Justyna Żyła z nowym partnerem na weselu córki Adama Małysza. Co za romantyczne zdjęcia!

Justyna Żyła jest zakochana! Romantyczne zdjęcie z wesela Karoliny Małysz nie pozostawia wątpliwości, że była żona Piotra Żyły w końcu znalazła miłość.
Milena Tuzimek
Karolina Małysz w sukni ślubnej
Adam Małysz
Izabela Małysz

Izabela Małysz pokazała pierwsze zdjęcie z wesela córki! Zachwycająca suknia ślubna Karoliny Małysz

Nie tylko Karolina Małysz tego dnia zachwycała kreacją! Tylko spójrzcie na stylizację żony Adama Małysza. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" postawiła na krótką elegancką sukienkę.
Milena Tuzimek
Karolina Małysz wzięła ślub
Adam Małysz
Izabela Małysz

Córka Adama Małysza już po ślubie. Karolina Małysz powiedziała "tak"!

Karolina Małysz wzięła ślub! Dziennik zdradził, do jakiego utworu para tańczyła pierwszy taniec na weselu. Zaskakujący wybór.
Milena Tuzimek
"Taniec z Gwiazdami": Iza Małysz szczerze o ślubie córki. Jakie ma relacje z przyszłym zięciem?
Taniec z Gwiazdami
Izabela Małysz

"Taniec z Gwiazdami": Iza Małysz szczerze o ślubie córki. Jakie ma relacje z przyszłym zięciem?

Jak będzie wyglądało wesele Karoliny Małysz? Podczas przygotowań do "Tańca z Gwiazdami" dumna mama panny młodej wyznała nam prawdę. Iza Małysz już nie może się doczekać wielkiego dnia.
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Taniec z Gwiazdami. Iza Małysz cieszy się, że nazwano ją żoną Orła z Wisły
Taniec z Gwiazdami
Izabela Małysz

"Taniec z gwiazdami": Izabela Małysz o wpadce Polsatu. "Dla mnie to było..."

Izabela Małysz w rozmowie nami odniosła się do opisu swojej wizytówki do 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Jak podsumowała burzę po tym jak podpisano ją jako "żona Orła z Wisły"?
Milena Tuzimek
"Taniec z gwiazdami": Iza Małysz i Stefano Terrazzino w pierwszym odcinku
Stefano Terrazzino
Izabela Małysz

"Taniec z gwiazdami": Iza Małysz o swoim debiucie w tanecznym show! "Było troszkę przykro"

Izabela Małysz i Stefano Terrazzino w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" zatanczyli walca angielskiego. Jakie wrażenia po swoim występie miała żona Adama Małysza?
Iwona Smutek
Taniec z Gwiazdami - sesja z uczestnikami
Łukasz „Juras” Jurkowski
Taniec z Gwiazdami
Izabela Małysz

"Taniec z gwiazdami". Zobacz wyjątkową sesję wszystkich par 12. edycji show!

Już dziś dziesięć wyjątkowych gwiazd stanie w taneczne szranki na parkiecie 12. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Prezentujemy wam ekskluzywną sesję zdjęciową wszystkich tanecznych duetów.
Magdalena Jabłońska
Adam Małysz podarował narty Stefano Terrazzino
Taniec z Gwiazdami
Stefano Terrazzino
Adam Małysz

"Taniec z Gwiazdami": Partner Izy Małysz otrzymał wymowny prezent od Adama Małysza! Co sugeruje?

Iza Małysz intensywnie trenuje przed "Tańcem z Gwiazdami" pod czujnym okiem Stefano Terrazzino. Adam Małysz postanowił obdarować go wymownym prezentem. Musicie to zobaczyć.
Aleksandra Kwaterkiewicz
Iza Małysz o ślubie i weselu córki
Adam Małysz
Izabela Małysz

Iza Małysz zdradziła szczegóły wesela córki! Przez "Taniec z Gwiazdami" nie może być przy niej?!

W ostatnim z wywiadów Iza Małysz zwierzyła się z rodzinnych momentów. Kiedy córka Adama Małysza bierze ślub? Karolina to już dorosła kobieta!
Karina Sulich
Izabela Małysz żałuje udziału w Tańcu z Gwiazdami?
Taniec z Gwiazdami
Adam Małysz
Izabela Małysz

Iza Małysz żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"?! Wspomniała też o Adamie Małyszu... 

Iza Małysz już od kilku tygodni przygotowuje się do "Tańca z gwiazdami". Żona Adama Małysza ma dość? Zamieściła poruszający wpis.
Aleksandra Kwaterkiewicz
Taniec z gwiazdami: Iza Małysz i Stefano Terrazino
Taniec z Gwiazdami
Stefano Terrazzino
Izabela Małysz

"Taniec z gwiazdami": Iza Małysz i Stefano Terrazzino opuszczają salę taneczną osobno. Zdjęcia paparazzi

Izabela Małysz trenuje do udziału w "Tańcu z gwiazdami" pod okiem Stefano Terrazzino. Ostatnio paparazzi przyłapali duet po zakończonym treningu tanecznym. Jak wyglądali?
Iwona Smutek
Nasze akcje
Douglas
Lifestyle
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa