Newsy

Adam Małysz szczerze o ślubie córki! "Miałem łzy w oczach"

W miniony weekend, Adam Małysz bawił się na weselu swojej córki Karoliny! Były skoczek zdradził nam, jak czuł się tego dnia, gdy jego jedyna córka szła do ołtarza.

To jedna z wiadomości towarzyskich ostatniego weekendu - Karolina Małysz jest już mężatką. Przepiękna uroczystość odbyła się w sobotę 4 września, a kolejnego dnia nie obyło się również bez poprawin. Adam Małysz i Izabela Małysz wydali swoją jedyną córkę za mąż, więc nic dziwnego, że w tym dniu towarzyszyło im mnóstwo emocji i nawet sam skoczek uronił łzę wzruszenia!

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Iza Małysz o mały włos nie wystąpiłaby w drugim odcinku programu?!

Adam Małysz płakał na ślubie córki

Tuż po poprawinach, Adam Małysz i Izabela Małysz nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek, ponieważ musieli od razu wyruszyć w drogę do Warszawy - w końcu żona naszego wspaniałego skoczka bierze udział w 12. edycji "Tańca z gwiazdami" i walczy o kryształową kulę u boku Stefano Terrazzino.

Po zakończeniu drugiego odcinka tanecznego show, mieliśmy okazję porozmawiać z Adamem Małyszem, który zdradził nam nieco więcej szczegółów na temat ślubu córki. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że tata Karoliny Małysz nie mógł powstrzymać łez wzruszenia, gdy jego jedyna córka brała ślub

- Ja już miałem łzy w oczach jak jechaliśmy do kościoła. [...] Trzymałem się do końca, ale jak koleżanka Karoliny zaśpiewała w kościele, to już puściło - powiedział nam Adam Małysz. 

Co jeszcze na temat ślubu córki powiedział nam były skoczek? Tego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Modny, stylowy i wygodny garnitur? Teraz kupisz go jeszcze taniej, wykorzystując aktualne w Lancerto kody rabatowe!

Karolina Małysz w sukni ślubnej
Instagram / izamalysz

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner