Adam Małysz podarował narty Stefano Terrazzino
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Partner Izy Małysz otrzymał wymowny prezent od Adama Małysza! Co sugeruje?

Iza Małysz intensywnie trenuje przed "Tańcem z Gwiazdami" pod czujnym okiem Stefano Terrazzino. Adam Małysz postanowił obdarować go wymownym prezentem. Musicie to zobaczyć.

Iza Małysz i Stefano Terrazzino już za kilka dni postawią pierwsze kroki w walce o kryształową kulę. Tancerz "Tańca z gwiazdami" chętnie dzieli się na Instagramie nagraniami i zdjęciami z prób z żoną Adama Małysza. Para nie ukrywa, że ciężko pracuje, a treningi kosztują ich mnóstwo wysiłku. Iza Małysz chętnie podkreśla, że jej taneczny partner jest cierpliwym i bardzo dobrym nauczycielem. Nic więc dziwnego, że z okazji urodzin Stefano, został wyjątkowo doceniony przez Izę i Adama Małyszów. Para podarowała mu coś naprawdę wyjątkowego!

"Taniec z Gwiazdami": jak mąż wspiera Izę Małysz? Stefano zdradził, że Adam ją poprawia!

Stefano Terrazzino chwali się prezentem od Adama i Izy Małysz "Moje nowe buty taneczne"

Stefano Terrazzino w czwartek obchodził swoje 42. urodziny! Tancerz, który od wielu lat gości na parkiecie "Tańca z gwiazdami" tańczył z największymi polskimi gwiazdami i często to właśnie jego para zwyciężała taneczne show. W poprzedniej edycji Stefano był partnerem Julii Wieniawy, z którą dotrwali do samego finału!

Aktualną taneczną partnerką Stefano Terrazzino w nowej edycji jest Iza Małysz, żona Adama Małysza. Gwiazda pilnie przygotowuje się do swojego pierwszego występu i śmiało przyznaje fanom, że praca na parkiecie jest bardzo trudna. 

Iza Małysz codziennie spędza po kilka godzin na sali treningowej do "Tańca z gwiazdami", czasami w tych przygotowaniach towarzyszy jej mąż, Adam Małysz. Para postanowiła docenić starania Stefano i z okazji jego urodzin, które tancerz także musiał spędzić na sali prób, obdarowali go czymś niezwykłym. Adam i Iza postanowili dać tancerzowi prezent prosto z góralskiej Wisły, czyli piękne, ręcznie robione narty z personalnym grawerunkiem. Na każdej z nich zostało napisane "Sto lat" a nawet krótkie życzenia z datą i podpisami Izy i Adama. Tancerz nie krył swojego zachwytu nad nowym prezentem, natychmiast przymierzył narty, a nawet pod czujnym okiem Adama wykonał pozycję lądowania prawdziwego narciarskiego skoczka. Widać, że Iza i Adam trafili w dziesiątkę!

Zobacz także: „Taniec z Gwiazdami”: Sylwia Bomba i Iza Małysz już się zaprzyjaźniły? Zdjęcia paparazzi 

Iza Małysz pochwaliła się na swoim Instagramie nagraniem z wręczenia prezentu Stefano Terrazino. Widać na nich, że tancerz był bardzo zaskoczony i wzruszony ich gestem. Narty mają nie tylko spersonalizowane grawery, ale są także wykonane z materiału o pięknym kolorze. 

Adam Małysz sprezentował partnerowi tanecznemu swojej żony prezent. Stefano Terrazzino dostał narty
izamalysz/Instagram

Na nartach Iza i Adam Małysz napisali "Leć Stefano, leć", dołączyli także swoje podpisy. Okazało się, że narty, które otrzymał tancerz, są pięknym, starym modelem zrobionym z drewna. Adam Małysz na nagraniu przyznał, że mogą one sobie liczyć nawet 100 lat! Zachwycony Stefano ze śmiechem próbował odwzorować narciarski "telemark". Widać, że prezent bardzo mu się spodobał!

Adam Małysz podarował Stefano Terrazzino narty z okazji urodzin
izamalysz/Instagram

Iza i Stefano wciąż przygotowują się do swojego pierwszego tańca. Para jak na razie nie może zdradzić, jaki taniec przygotowuje, ale widzowie wszystkiego dowiedzą się w pierwszym odcinku tanecznego show, który będzie można oglądać już 30 sierpnia na antenie Polsatu. 

 

Taniec z gwiazdami: Iza Małysz i Stefano Terrazino
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Iza Małysz i Stefano Terrazzino opuszczają salę taneczną osobno. Zdjęcia paparazzi
Izabela Małysz trenuje do udziału w "Tańcu z gwiazdami" pod okiem Stefano Terrazzino. Ostatnio paparazzi przyłapali duet po zakończonym treningu tanecznym. Jak wyglądali?

Już 30. sierpnia na antenę telewizji Polsat wraca wielki hit, czyli "Taniec z gwiazdami". W 12. edycji show zobaczymy między innymi żonę Adama Małysza, Izabelę Małysz, która przygotowuje się do tanecznego show u boku Stefano Terrazzino. Paparazzi ostatnio przyłapali ten duet, gdy opuszczał salę treningową. Iza Małysz i Stefano Terrazzino zdecydowali się wyjść osobno i obydwoje mieli dość poważne miny. Zobaczcie, co udało się uchwycić fotoreporterom.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Sawczuk, Bomba i Małysz wychodzą z treningu. Która bardziej zmęczona?  Iza Małysz i Stefano Terrazino przyłapani przez paparazzi po treningu do "Tańca z gwiazdami" Fani już odliczają dni do nowej edycji "Tańca z gwiazdami" . Od kilku tygodni wiemy już, kto pojawi się w show i wśród tańczących gwiazd zobaczymy między innymi Oliwię Bieniuk , Sylwię Bombę z "Gogglebox" , jak również żonę Adama Małysza , Izę Małysz. Pięknej wybrance naszego wspaniałego skoczka, trafił się wymarzony partner taneczny - to Stefano Terrazzino ! Utytułowany tancerz i prawdziwy weteran "Tańca z gwiazdami", który kilkukrotnie sięgnął po kryształową kulę, z pewnością zadba o to, aby Iza Małysz doskonale spisywała się na tanecznym parkiecie.  Para ostro trenuje do "Tańca z gwiazdami" , a paparazzi uważnie śledzą każdy krok Izabeli Małysz i Stefano Terrazzino, gdy opuszczają salę taneczną. Ostatnio po zakończonym treningu wyszli osobno i mieli dość posępne miny. Zobaczcie sami.  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Adam Małysz odbiera żonę z treningu! Nowe zdjęcia paparazzi Stefano Terrazzino opuszczając salę treningową, swój wzrok skupił na telefonie. Z kolei Iza Małysz szybko przemknęła do taksówki. Żona Adama...

Adam Małysz odbiera Izę Małysz z treningu do "Tańca z gwiazdami"
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Adam Małysz odbiera żonę z treningu! Nowe zdjęcia paparazzi
Iza Małysz szlifuję formę do "Tańca z gwiazdami" pod okiem Stefano Terrazzino. Z kolei Adam Małysz już wspiera żonę w tym wyzwaniu i odbiera ją z treningów. Zobaczcie, jak razem wyglądali!

Treningi do 12. edycji "Tańca z gwiazdami" wystartowały przed kilkoma dniami. Powoli produkcja show odsłania kolejne karty dotyczące nowej odsłony tanecznego show - wiadomo już, że Izabela Małysz zatańczy u boku prawdziwego weterana programu, czyli Stefano Terrazzino. Adam Małysz, jako wzorowy mąż odbiera żonę po wyczerpujących treningach tanecznych, a paparazzi właśnie przyłapali małżeństwo, kiedy to opuszczali budynek, w którym znajduje się sala taneczna. Jak wyglądali? Zobaczcie sami! Zobacz także:   Odmieniona Izabela Małysz na planie "Tańca z gwiazdami". Co za metamorfoza!   "Taniec z gwiazdami": Iza Małysz w towarzystwie męża opuszcza salę treningową Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa , "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę telewizji Polsat. Już za kilka tygodni w każdy poniedziałek będziemy śledzić taneczne popisy gwiazd, które staną do walki o Kryształową Kulę 12. edycji tanecznego show. Na parkiecie zobaczymy między innymi Sylwię Bombę z "Gogglebox" , Oliwię Bieniuk , Radosława Liszewskiego z zespołu Weekend, a także żonę Adama Małysza, Izabelę Małysz .  Już wiadomo, że Iza Małysz trenuje pod okiem Stefano Terrazzino . Czy utytułowany tancerz i kilkukrotny zwycięzca "Tańca z gwiazdami" daje żonie Adama Małysza wycisk na treningach? Zobaczcie sami, jak ostatnio nasz skoczek obierał swoją ukochaną po tanecznym treningu! Izabela Małysz tego dnia postawiła na czarny top, do którego dopasowała jasnobrązową marynarkę i krótkie spodenki w tym samym odcieniu. Całą stylizację dopełniały wygodne, białe, sportowe buty. Z kolei Adam Małysz wybrał jasnoniebieską koszulę, szare spodnie oraz granatowe trampki. Para prezentowała się bardzo elegancko i z klasą!  Adam Małysz jako...

Taniec z Gwiazdami: Iza Małysz pokazała, jak wspiera ją Adam Małysz
@stefanoterrazzino, Instagram/@izamalysz, Instagram
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Adam Małysz wspiera Izę Małysz przed występem! Zatańczy w kolejnej edycji?!
Iza Małysz już dziś zaliczy swój debiut na parkiecie 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak się okazuje, trenuje nawet w domu i to z Adamem Małyszem! "Lepiej jakoś ogarnia"

Pierwszy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy już dziś - 30 sierpnia o godzinie 20.05 na antenie telewizji Polsat! Nowi uczestnicy z pewnością zapewnią widzom ogromne emocje, a wśród walczących o Kryształową Kulę znalazła się żona słynnego skoczka - Iza Małysz. Czyżby jednak nie była gotowa na swój debiutancki występ? Stres z pewnością jest ogromny, jednak na szczęście w przygodzie z hitowym show wspiera ją Adam Małysz, który - jak ocenia Iza Małysz - z niektórymi rzeczami radzi sobie o wiele lepiej niż ona! Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" pokazała wideo, na którym możemy zobaczyć taneczne popisy skoczka. Weźmie udział w kolejnej edycji uwielbianego programu?! Adam Małysz wspiera Izę Małysz w "Tańcu z Gwiazdami" Uczestnicy 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" mają za sobą naprawdę intensywne tygodnie, pełne ciężkich prób na tanecznych salach i wielogodzinnych treningów. Jak się okazuje, przygotowania do programu są na tyle czasochłonne, że Iza Małysz - mówiąc o weselu córki - przyznała, że póki co, nie jest nawet w stanie pomagać jej w organizacji tego wyjątkowego dnia! Co więcej, ostatnio żona Adama Małysza zdobyła się na szczery wpis i wyznała, że w "Tańcu z Gwiazdami" jest jej naprawdę ciężko. Mając poczucie rytmu i zawsze podczas imprez wychodząc na parkiet jako pierwsza, sądziłam, że taniec w Tańcu z Gwiazdami będzie czymś łatwym, przyjemną zabawą... (...) Nie ukrywam, że jest mi ciężko. Każdego dnia tej wielkiej przygody wychodzę poza wiele moich stref komfortu - pisała żona Adama Małysza.  Iza Małysz podkreśliła wtedy również, że w tych trudnych chwilach największym oparciem dla niej jest jej mąż, jednak dopiero teraz pokazała, jak wygląda wsparcie od Adama Małysza ! Musimy przyznać, że...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner