3. odcinek Tańca z Gwiazdami
East News
TV-Show

"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w trzecim odcinku? To chyba spore zaskoczenie

W dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" było sporo emocji, nie tylko tanecznych. Najwyższe noty jury za taniec dostała Kajra. A kto odpadł z programu?

Kolejny, trzeci już poniedziałkowy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" za nami. W pierwszym z show Polsatu odpadli Denis Urubko i Janja Lesar, w kolejnym Wojciech Węcławowicz czyli Fit Old Boy i Paulina Biernat. A kto pożegnał się z programem dziś? Zobaczcie naszą relację z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami"!

W trzecim odcinku oglądaliśmy osiem par: Kingę Sawczuk i Jakuba Lipowskiego, Izabelę Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwię Bieniuk i Michała Bartkiewicza, Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego i Wiktorię Omyłę, Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz i Rafała Maseraka, Radosława Liszewskiego i Lenkę Klimentova, Piotra Mroza i Hannę Żudziewicz, oraz Sylwię Bombe i Jacka Jeschke. Do ośmiu gwiazd, ale też ośmiu gwiazdek na samym początku show nawiązał nowy juror show Andrzej Piaseczny.

"Taniec z gwiazdami": Radek Liszewski niesłusznie odpadł z show?! Sylwia Bomba komentuje!

Jak radziły sobie pary na parkiecie 3. odcinka "Tańca z gwiazdami"?

W programie widzieliśmy wiele emocji. Poza tymi tanecznymi, było też sporo osobistych przeżyć - każda z gwiazd pokazała swój rodzinny dom, przedstawiła też swoją rodzinę. 

Najlepiej w tym odcinku "Tańca z gwiazdami", według jury wypadła żona Sławomira - czyli Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak. Przed występem zobaczyliśmy jej rodzinny blok w Wałbrzychy usłyszeliśmy też smutną historię związaną z tatą "Kajry". Choroba serca przedwcześnie zakończyła jego życie, a Magda była wówczas w ciąży. Jak mówi dziś, jedno czego żałuje, że jej ojciec nie poznał wnuka.

Po filmie z Wałbrzycha zobaczyliśmy na parkiecie zmysłową rumbę. 

Zmysłowa, pewna siebie. Chyba masz jeszcze więcej charyzmy niż Rafał - zachwycał się Michał Malitowski.

Kiedy tańczyliście, czułam, że mi drży serce - wtórowała mu Iwona Pavlovic.

Za swój występ "Kajra" i Rafał dostali maksymalną notę - 40 punktów!

Żyjcie tak żeby niczego nie żałować - mówiła na parkiecie Kajra.

Kajra i Rafał Maserak w 3. odcinku
East News

 

Na przeciwnym biegunie znalazła się żona naszego najsłynniejszego skoczka, Izabela Małysz. Wraz ze Stefano Terrazzino wykonała sambę do wielkiego hitu lat 80. "Maria Magdalena", śpiewanego przez Sandrę.

W dzieciństwie wszystkie chcieliśmy być Sandrą - mówiła Iza na parkiecie.

Niestety, jej wykonanie, mimo wymyślnej choreografii autorstwa Stefano, nie przypadło do gustu jurorom. Za swój występ para zgarnęła jedynie 22 punkty. 

Zobacz także: Adam i Izabela Małyszowie wydali za mąż córkę. A jak wyglądało ich wesele?

Iza Małysz i Stefano w 3. odcinku
East News

Na uwagę na pewno zasługiwała na pewno Sylwia Bomba, która nie miała w tym odcinku łatwo, co zauważyło również jury. Od ponad tygodnia trenowała z kontuzją - złamanym żebrem.

- Kochani, ja cały poprzedni tydzień tańczyłam ze złamanym żebrem. Co prawda ja o tym nie widziałam, że ono jest złamane, dowiedziałam się o tym dopiero dzisiaj. Ale proszę mi tu nie smutać i nie wysyłać smutnych wiadomości, bo oczywiście, że ja zatańczę i oczywiście obiecuję, że postaram się zrobić to bombowo - powiedziała na relacji Sylwia Bomba. 

I tak wypadła nieźle.  Po Foxtrocie Andrzej Grabowski uznał że przestała być już taka spięta jak w poprzednich odcinkach. Dostali 27 punktów. 

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke w 3. odcinku
East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba jest załamana niskimi ocenami? Odpowiada!

Radek Liszewski odpadł w 3. odcinku "Tańca z gwiazdami"

Niestety, jedna z ośmiu par musiała dziś opuścić program i za tydzień nie zobaczymy już jej na parkiecie. Choć to Iza Małysz była najgorzej dziś ocenioną gwiazdą, niespodziewanie, po głosach publiczności, z programem pożegnali się lider Weekendu - Radek Liszewski i Lenka Klimentowa. Zgadzacie się z tą decyzją?

Taniec z gwiazdami 12 Lenka Klimentova i Radek Liszewski
Instagram, Taniec z gwiazdami

4. odcinek Tańca z Gwiazdami 12
East News
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w czwartym odcinku show? Zatańczyła swój najlepszy taniec
Siedem par stanęło dziś na parkiecie popularnego show Polsatu. Kto stracił szansę na Kryształową Kulę "Tańca z Gwiazdami"? Zobaczcie relację z czwartego odcinka programu.

Wyjątkowa, bo poniedziałkowa 12. edycja "Tańca z Gwiazdami" nabiera rumieńców. W czwartym odcinku na parkiecie stanęło już tylko siedem par: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Izaba Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotra Mróz i Hanna Żudziewicz, a także  Sylwię Bombę i Jacka Jeschke. Kto tym razem pożegnał się z show Polsatu? Czy była to typowana już wcześniej do opuszczenia parkietu kontuzjowana żona naszego najpopularniejszego skoczka narciarskiego w historii? Zobaczcie, jak wyglądał ostatni odcinek show. Zobacz także:   "Taniec z Gwiazdami": Iza Małysz myślała, że odpadnie z programu! "Szykowałam się do pakowania" 4. odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", relacja "Taniec z gwiazdami" zdecydowanie nabiera rozpędu. Nic dziwnego, w końcu od finału dzieli nas ledwie 5 tgodni! I już wygląda, że można powoli wskazywać faworytów tej edycji. Ale niektórzy mają też potężne kłopoty, jak Sylwia Bomba, która już drugi raz przygotowywała się do odcinka z pękniętym żebrem . Kontuzję miała też żona Adama Małysza. Tańcząca w parze ze  Stefano Terrazzino  pani  Iza Małysz  skarżyła się przed występem na ból i poważne stany zapalne. – Mam ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, co wiąże się z ogromnym bólem. Taka dramatyczna sytuacja trwa od tygodnia, od ostatniego odcinka. Ból promieniuje spod ręki, łopatki, aż do bioder. Jest to bardzo uciążliwe – mówiła Małysz dla Pomponika. A jak wypadły panie? Sylwia zaczęła dzisiejsze występy, a dostała od widzów cha-chę! Zatańczyła do hitu Cleo...

Kinga Sawczuk odpadła w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w 5. odcinku? "To nie był dla ciebie najlepszy taniec..."
Finał najpopularniejszego tanecznego show coraz bliżej. Dziś na parkiecie Polsatu zostało tylko sześć par. Kto wypadł najlepiej, kto niestety nie będzie już mieć kolejnej szansy? Zobaczcie naszą relację.

To już 5. poniedziałkowy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". A na parkiecie, po ostrych ocenach jury w 4. odcinku, zostało tylko sześć par: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem"  Sylwia Bomba  i Jacek Jeschke. Która para wypadła tym razem najlepiej, a kto musiał pożegnać się z show? Czy jest już zdecydowany faworyt do zdobycia Kryształowej Kuli? Zobaczcie naszą relację z najnowszego odcinka show. Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk w parze bratem! Syn Anny Przybylskiej wystąpi w programie 5. odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", relacja W tym tygodniu w "Tańcu z gwiazdami" było naprawdę wzruszająco. Nasze gwiazdy występowały z bliskimi! Jak wypadli? Szymona, brata Oliwki Bieniuk zobaczyliśmy ostatnio jak dopingował siostrę na widowni. Wielu zszokowało wówczas jak bardzo już wyrósł. Dziś 15-latek pokazał się na parkiecie. Jak wypadły w parze ukochane dzieci nieodżałowanej Ani Przybylskiej ? Do zatańczenia dostali jive'a. Szkoda, że jeszcze z Jasiem nie mogliśmy zatańczyć. Byłoby naprawdę super - mówiła Oliwia. Jak im poszło w towarzystwie Michała Bartkiewicza? Iwona Pavlović pochwaliła Oliwię: Nie wiem, czy zatańczyłaś lepiej, na pewno lżej, luźniej. Jednak rodzina, to jest rodzina. Ta więź bardzo mocno widzieliśmy. A Ty Szymon zatańczyłeś bardzo ładnie - Iwona. Michał był zachwycony talentem Szymona, który tańczył przecież zaledwie kilka dni. Razem dostali jednak nieprzesadnie dużo... 27 punktów.  Na widowni dopingowali ich tata -...

Uczestnicy w 2. odcinku Tańca z Gwiazdami 12
Mateusz Jagielski/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Kto odpadł z programu? To spore zaskoczenie!
Która para poradziła sobie najgorzej i musiała pożegnać się z show Polsatu? Zobaczcie naszą relację!

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Tydzień temu z tanecznego show Polsatu odpadli Denis Urubko i Janja Lesar, a dziś kolejna para musiała pożegnać się z programem. Kto tym razem zatańczył po raz ostatni? Zobaczcie naszą relację z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami"! Relacja z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami" W drugim odcinku dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpili: Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Radosław Liszewski i Lenka Klimentova, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Wojciech Węcławowicz czyli Fit Old Boy i Paulina Biernat, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Jak poradzili sobie na parkiecie? Jako pierwsi wystąpili Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz- para zatańczyła walca. Jak ocenili ich jurorzy? - Piotrze zmroziło mnie, ale pozytywnie- mówiła Iwona Pavlović. Popraw tylko troszkę dół- dodała. Oceny jury: Andrzej Piaseczny: 10 pkt. Iwona Pavlović: 8 pkt. Michał Malitowski: 6 pkt. Andrzej Grabowski: 9 pkt. Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Piotr Mróz z serialu "Gliniarze" miał wypadek samochodowy! Dramatyczna relacja Wzruszona Sylwia Bomba wspomina rozstanie z partnerem w "Tańcu z Gwiazdami" Druga para, która zaprezentowała się na parkiecie to Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Para zatańczyła  jive'a. Sylwia Bomba w filmie pokazywanym przed występem nie ukrywała łez wspominając rozstanie z byłym partnerem. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" przyznała, że ma za sobą nieudany związek. To jest cieżka dla mnie sytuacja, ponieważ ja pochodzę z rodziny, gdzie mooi rodzice są 35 lat razem-...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik