Kolejny, trzeci już poniedziałkowy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" za nami. W pierwszym z show Polsatu odpadli Denis Urubko i Janja Lesar, w kolejnym Wojciech Węcławowicz czyli Fit Old Boy i Paulina Biernat. A kto pożegnał się z programem dziś? Zobaczcie naszą relację z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami"!

WIDEO

player placeholder

W trzecim odcinku oglądaliśmy osiem par: Kingę Sawczuk i Jakuba Lipowskiego, Izabelę Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwię Bieniuk i Michała Bartkiewicza, Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego i Wiktorię Omyłę, Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz i Rafała Maseraka, Radosława Liszewskiego i Lenkę Klimentova, Piotra Mroza i Hannę Żudziewicz, oraz Sylwię Bombe i Jacka Jeschke. Do ośmiu gwiazd, ale też ośmiu gwiazdek na samym początku show nawiązał nowy juror show Andrzej Piaseczny.

Jak radziły sobie pary na parkiecie 3. odcinka "Tańca z gwiazdami"?

W programie widzieliśmy wiele emocji. Poza tymi tanecznymi, było też sporo osobistych przeżyć - każda z gwiazd pokazała swój rodzinny dom, przedstawiła też swoją rodzinę.

Zobacz także:

Najlepiej w tym odcinku "Tańca z gwiazdami", według jury wypadła żona Sławomira - czyli Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak. Przed występem zobaczyliśmy jej rodzinny blok w Wałbrzychy usłyszeliśmy też smutną historię związaną z tatą "Kajry". Choroba serca przedwcześnie zakończyła jego życie, a Magda była wówczas w ciąży. Jak mówi dziś, jedno czego żałuje, że jej ojciec nie poznał wnuka.

Po filmie z Wałbrzycha zobaczyliśmy na parkiecie zmysłową rumbę.

Zmysłowa, pewna siebie. Chyba masz jeszcze więcej charyzmy niż Rafał - zachwycał się Michał Malitowski.

Kiedy tańczyliście, czułam, że mi drży serce - wtórowała mu Iwona Pavlovic.

Za swój występ "Kajra" i Rafał dostali maksymalną notę - 40 punktów!

Żyjcie tak żeby niczego nie żałować - mówiła na parkiecie Kajra.

imgFEDRrr-d609a3f
East News

Na przeciwnym biegunie znalazła się żona naszego najsłynniejszego skoczka, Izabela Małysz. Wraz ze Stefano Terrazzino wykonała sambę do wielkiego hitu lat 80. "Maria Magdalena", śpiewanego przez Sandrę.

W dzieciństwie wszystkie chcieliśmy być Sandrą - mówiła Iza na parkiecie.

Niestety, jej wykonanie, mimo wymyślnej choreografii autorstwa Stefano, nie przypadło do gustu jurorom. Za swój występ para zgarnęła jedynie 22 punkty.

Zobacz także: Adam i Izabela Małyszowie wydali za mąż córkę. A jak wyglądało ich wesele?

Taniec z Gwiazdami XII edycja POLSAT - odc. 3
East News

Na uwagę na pewno zasługiwała na pewno Sylwia Bomba, która nie miała w tym odcinku łatwo, co zauważyło również jury. Od ponad tygodnia trenowała z kontuzją - złamanym żebrem.

- Kochani, ja cały poprzedni tydzień tańczyłam ze złamanym żebrem. Co prawda ja o tym nie widziałam, że ono jest złamane, dowiedziałam się o tym dopiero dzisiaj. Ale proszę mi tu nie smutać i nie wysyłać smutnych wiadomości, bo oczywiście, że ja zatańczę i oczywiście obiecuję, że postaram się zrobić to bombowo - powiedziała na relacji Sylwia Bomba.

I tak wypadła nieźle. Po Foxtrocie Andrzej Grabowski uznał że przestała być już taka spięta jak w poprzednich odcinkach. Dostali 27 punktów.

imgtMkHkZ-e35865a
East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba jest załamana niskimi ocenami? Odpowiada!

Radek Liszewski odpadł w 3. odcinku "Tańca z gwiazdami"

Niestety, jedna z ośmiu par musiała dziś opuścić program i za tydzień nie zobaczymy już jej na parkiecie. Choć to Iza Małysz była najgorzej dziś ocenioną gwiazdą, niespodziewanie, po głosach publiczności, z programem pożegnali się lider Weekendu - Radek Liszewski i Lenka Klimentowa. Zgadzacie się z tą decyzją?

imgtzJUCM-44f4b0a
Instagram, Taniec z gwiazdami