3. odcinek Tańca z Gwiazdami
East News
TV-Show

"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w trzecim odcinku? To chyba spore zaskoczenie

W dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" było sporo emocji, nie tylko tanecznych. Najwyższe noty jury za taniec dostała Kajra. A kto odpadł z programu?

Kolejny, trzeci już poniedziałkowy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" za nami. W pierwszym z show Polsatu odpadli Denis Urubko i Janja Lesar, w kolejnym Wojciech Węcławowicz czyli Fit Old Boy i Paulina Biernat. A kto pożegnał się z programem dziś? Zobaczcie naszą relację z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami"!

W trzecim odcinku oglądaliśmy osiem par: Kingę Sawczuk i Jakuba Lipowskiego, Izabelę Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwię Bieniuk i Michała Bartkiewicza, Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego i Wiktorię Omyłę, Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz i Rafała Maseraka, Radosława Liszewskiego i Lenkę Klimentova, Piotra Mroza i Hannę Żudziewicz, oraz Sylwię Bombe i Jacka Jeschke. Do ośmiu gwiazd, ale też ośmiu gwiazdek na samym początku show nawiązał nowy juror show Andrzej Piaseczny.

"Taniec z gwiazdami": Radek Liszewski niesłusznie odpadł z show?! Sylwia Bomba komentuje!

Jak radziły sobie pary na parkiecie 3. odcinka "Tańca z gwiazdami"?

W programie widzieliśmy wiele emocji. Poza tymi tanecznymi, było też sporo osobistych przeżyć - każda z gwiazd pokazała swój rodzinny dom, przedstawiła też swoją rodzinę. 

Najlepiej w tym odcinku "Tańca z gwiazdami", według jury wypadła żona Sławomira - czyli Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak. Przed występem zobaczyliśmy jej rodzinny blok w Wałbrzychy usłyszeliśmy też smutną historię związaną z tatą "Kajry". Choroba serca przedwcześnie zakończyła jego życie, a Magda była wówczas w ciąży. Jak mówi dziś, jedno czego żałuje, że jej ojciec nie poznał wnuka.

Po filmie z Wałbrzycha zobaczyliśmy na parkiecie zmysłową rumbę. 

Zmysłowa, pewna siebie. Chyba masz jeszcze więcej charyzmy niż Rafał - zachwycał się Michał Malitowski.

Kiedy tańczyliście, czułam, że mi drży serce - wtórowała mu Iwona Pavlovic.

Za swój występ "Kajra" i Rafał dostali maksymalną notę - 40 punktów!

Żyjcie tak żeby niczego nie żałować - mówiła na parkiecie Kajra.

Kajra i Rafał Maserak w 3. odcinku
East News

 

Na przeciwnym biegunie znalazła się żona naszego najsłynniejszego skoczka, Izabela Małysz. Wraz ze Stefano Terrazzino wykonała sambę do wielkiego hitu lat 80. "Maria Magdalena", śpiewanego przez Sandrę.

W dzieciństwie wszystkie chcieliśmy być Sandrą - mówiła Iza na parkiecie.

Niestety, jej wykonanie, mimo wymyślnej choreografii autorstwa Stefano, nie przypadło do gustu jurorom. Za swój występ para zgarnęła jedynie 22 punkty. 

Zobacz także: Adam i Izabela Małyszowie wydali za mąż córkę. A jak wyglądało ich wesele?

Iza Małysz i Stefano w 3. odcinku
East News

Na uwagę na pewno zasługiwała na pewno Sylwia Bomba, która nie miała w tym odcinku łatwo, co zauważyło również jury. Od ponad tygodnia trenowała z kontuzją - złamanym żebrem.

- Kochani, ja cały poprzedni tydzień tańczyłam ze złamanym żebrem. Co prawda ja o tym nie widziałam, że ono jest złamane, dowiedziałam się o tym dopiero dzisiaj. Ale proszę mi tu nie smutać i nie wysyłać smutnych wiadomości, bo oczywiście, że ja zatańczę i oczywiście obiecuję, że postaram się zrobić to bombowo - powiedziała na relacji Sylwia Bomba. 

I tak wypadła nieźle.  Po Foxtrocie Andrzej Grabowski uznał że przestała być już taka spięta jak w poprzednich odcinkach. Dostali 27 punktów. 

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke w 3. odcinku
East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba jest załamana niskimi ocenami? Odpowiada!

Radek Liszewski odpadł w 3. odcinku "Tańca z gwiazdami"

Niestety, jedna z ośmiu par musiała dziś opuścić program i za tydzień nie zobaczymy już jej na parkiecie. Choć to Iza Małysz była najgorzej dziś ocenioną gwiazdą, niespodziewanie, po głosach publiczności, z programem pożegnali się lider Weekendu - Radek Liszewski i Lenka Klimentowa. Zgadzacie się z tą decyzją?

Taniec z gwiazdami 12 Lenka Klimentova i Radek Liszewski
Instagram, Taniec z gwiazdami

Prowadzący i uczestnicy Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Taniec z Gwiazdami 2020: Kolejny odcinek już za nami! Kto odpadł z programu? 
Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W najnowszej odsłonie hitu Polsatu jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji.

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W najnowszej odsłonie hitu Polsatu jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji. Dziś swoje umiejętności taneczne zaprezentowali: Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Niestety, jedna z par musiała pożegnać się z programem. Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Która para pożegnała się z programem? Dziś w "Tańcu z Gwiazdami" motywem przewodnim było wesele. A jak pary poradziły sobie na parkiecie? Kogo najwyżej oceniło jury, a kto dostał najmniej punktów? Najlepsi- według jurorów- byli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, którzy zdobyli aż 30 punktów, a najgorzej- według jury- poradzili sobie Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, którzy otrzymali 19 punktów.  Tak wyglądała pełna punktacja wszystkich par: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska- 19 pkt.  Edyta Zając i Michał Bartkiewicz- 26 pkt.  Anna Karwan i Jan Kliment- 28 pkt.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak- 24  pkt. + 2 pkt.  Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino- 30 pkt.  Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa- 20 pkt. +1 pkt.  Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke- 22 pkt.  Z kolei za zabawę na najgorszy weselny taniec dodatkowe punkty otrzymali: 1 punkt Bogdan Kalus i 2 punkty Sylwia Lipka.  Niestety, w kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zabraknie jednej z par. Po podsumowaniu głosów jurorów i widzów okazało się, że z programem musieli pożegnać się  Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.  Zobaczcie ich taniec w dzisiejszym odcinku! Zobacz także:...

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Za nami kolejne zmagania uczestników w " Tańcu z Gwiazdami ". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje...  Zobacz także:  Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła". Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku? Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.  Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja: Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów. Nicole...

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z gwiazdami". Za nami ćwierćfinał show! Kto pożegnał się z programem?
"Taniec z gwiazdami". Za nami ćwierćfinał show! Kto pożegnał się z programem?

W programie "Taniec z gwiazdami" nie brakuje emocji nie tylko z powodu tanecznych popisów gwiazd, ale także z powodu panującej pandemii koronawirusa. Niestety w ćwierćfinale programu zabrakło Sylwii Lipki i Rafała Maseraka - na niedługo przed piątkowym odcinkiem okazało się, że obydwoje są zarażeni koronawirusem. W tanecznej rywalizacji pozostali Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, a także Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz, którzy powrócili do show. Co się wydarzyło w dzisiejszym odcinku? Zobaczcie!  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak ma koronawirusa! Sylwia Lipka nie może powstrzymać łez. "Przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce" "Taniec z gwiazdami". Co wydarzyło się w ćwierćfinale show? Ta edycja "Tańca z gwiazdami" zostanie zapamiętana na długo. Niestety pandemia koronawirusa w Polsce nie zwalnia tempa, a wręcz przeciwnie, nabiera na sile i od kilku tygodni odnotowujemy rekordy zachorowań. Niestety wśród zakażonych osób są również uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Już w ubiegłym tygodniu nie zobaczyliśmy Bogdana Kalusa, Lenki Kliment i Jana Klimenta. W dzisiejszym odcinku, niestety, zabrakło kolejnej pary - Sylwii Lipki i Rafała Maseraka.  Z tego też względu w tanecznej rywalizacji w ćwierćfinale show zobaczyliśmy tylko trzy pary - Julię i Stefano, Sylwestra i Hanię oraz Edytę i Michała. Wszystkie pary wykonały po dwa tańce. W tym odcinku nikt nie usłyszał negatywnych komentarzy - jury było pod ogromnym wrażeniem wszystkich występów. Jednak największym uznaniem cieszyła się Julia Wieniawa , która brawurowo wykonała sambę oraz pięknego walca do wspaniałej muzyki z filmu "Trędowata". Tak prezentowała się punktacja w ćwierćfinale "Tańca...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner